Ліга конференцій УЄФА - Кваліфікація
четвер, 11.08.2022
18:30
Антверпен
(Бельгія)
Ліллестрем
(Норвегія)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Переможець Антверпен
загальний результат 5 - 1
Результат першого матчу
Ліллестрем1 - 3Антверпен
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Антверпен (Бел) |
| В гостях: |
Лілестрем (Нор) |
| Відстань: |
1 056.1 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Босейлстадіон
(Антверпен / Бел)
|
| Вміщує: |
16 649 |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
18:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.61 |
4.20 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.20 |
| 41% |
32% |
27% |
1.61 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 76% |
24% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Останні 1 прямі зустрічі
|
2022-08-04 |
Ліллестрем
|
1 - 3 |
Антверпен
|
Антверпен останні 12 матчі
|
2022-08-07 |
Антверпен
|
4 - 2 |
Левен
|
|
2022-08-04 |
Ліллестрем
|
1 - 3 |
Антверпен
|
|
2022-07-31 |
Антверпен
|
1 - 0 |
Варегем
|
|
2022-07-28 |
Дріта
|
0 - 2 |
Антверпен
|
|
2022-07-24 |
Мехелен
|
0 - 2 |
Антверпен
|
|
2022-07-21 |
Антверпен
|
0 - 0 |
Дріта
|
|
2022-07-15 |
Антверпен
|
2 - 1 |
Динамо К.
|
|
2022-07-02 |
Антверпен
|
4 - 0 |
Мехелен
|
|
2022-05-22 |
Сент-Жиллуаз
|
0 - 1 |
Антверпен
|
|
2022-05-15 |
Антверпен
|
1 - 3 |
Брюгге
|
|
2022-05-12 |
Андерлехт
|
2 - 1 |
Антверпен
|
|
2022-05-08 |
Антверпен
|
0 - 4 |
Андерлехт
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
7 |
5 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
58% |
42% |
Ліллестрем останні 12 матчі
|
2022-08-07 |
Ліллестрем
|
1 - 1 |
Тромсе
|
|
2022-08-04 |
Ліллестрем
|
1 - 3 |
Антверпен
|
|
2022-07-31 |
Сарпсборг 08
|
0 - 2 |
Ліллестрем
|
|
2022-07-28 |
Ліллестрем
|
5 - 2 |
СІК
|
|
2022-07-21 |
СІК
|
0 - 1 |
Ліллестрем
|
|
2022-07-17 |
Одд БК
|
1 - 2 |
Ліллестрем
|
|
2022-07-10 |
Ліллестрем
|
0 - 1 |
Вікінг Ставангер
|
|
2022-07-03 |
Крістіансунн
|
1 - 3 |
Ліллестрем
|
|
2022-06-29 |
Ліллестрем
|
1 - 0 |
Олесунн
|
|
2022-06-26 |
Стремсгодсет
|
3 - 0 |
Ліллестрем
|
|
2022-06-19 |
Ліллестрем
|
3 - 1 |
Русенборг
|
|
2022-06-12 |
Ліллестрем
|
0 - 1 |
Хам-Кам
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
8 |
6 |
4 |
| 58% |
8% |
33% |
|
67% |
50% |
33% |
Таблиця Про Ліга (Бельгія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Антверпен |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 2 |
Генк |
3 |
2 |
0 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 3 |
Андерлехт |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 4 |
Левен |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 5 |
Остенде |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 6 |
КАА Гент |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 7 |
Варегем |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 8 |
Брюгге |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 8 |
Стандард |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 10 |
Кортрейк |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
4 |
| 11 |
Сент-Жиллуаз |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 12 |
Мехелен |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 13 |
Сінт-Трейден |
3 |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 14 |
Шарлеруа |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 15 |
Вестерло |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 16 |
Ейпен |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
3 |
| 17 |
Серкль Брюгге |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 18 |
Серен |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
Таблиця Елітесеріен (Норвегія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Молде |
18 |
13 |
3 |
2 |
38 |
17 |
+21 |
42 |
| 2 |
Ліллестрем |
17 |
11 |
4 |
2 |
32 |
15 |
+17 |
37 |
| 3 |
Буде Глімт |
17 |
10 |
4 |
3 |
44 |
19 |
+25 |
34 |
| 4 |
Русенборг |
17 |
8 |
7 |
2 |
31 |
20 |
+11 |
31 |
| 5 |
Вікінг Ставангер |
18 |
8 |
5 |
5 |
32 |
25 |
+7 |
29 |
| 6 |
Волеренга |
17 |
8 |
2 |
7 |
29 |
26 |
+3 |
26 |
| 7 |
Стремсгодсет |
17 |
7 |
4 |
6 |
24 |
26 |
-2 |
25 |
| 8 |
Саннефйорд |
17 |
6 |
3 |
8 |
29 |
34 |
-5 |
21 |
| 9 |
Олесунн |
17 |
5 |
6 |
6 |
18 |
25 |
-7 |
21 |
| 10 |
Одд БК |
18 |
6 |
2 |
10 |
19 |
33 |
-14 |
20 |
| 11 |
Сарпсборг 08 |
17 |
6 |
1 |
10 |
31 |
31 |
0 |
19 |
| 12 |
Хаугесунн |
17 |
5 |
4 |
8 |
27 |
29 |
-2 |
19 |
| 13 |
Хам-Кам |
17 |
3 |
9 |
5 |
20 |
21 |
-1 |
18 |
| 14 |
Тромсе |
16 |
3 |
9 |
4 |
21 |
28 |
-7 |
18 |
| 15 |
Єрв Гримстад |
17 |
3 |
2 |
12 |
13 |
38 |
-25 |
11 |
| 16 |
Крістіансунн |
17 |
1 |
3 |
13 |
14 |
35 |
-21 |
6 |
Антверпен наступні 6 матчі
|
2022-08-14 |
Ейпен
|
- |
Антверпен
|
|
2022-08-18 |
Башакшехір
|
- |
Антверпен
|
|
2022-08-25 |
Антверпен
|
- |
Башакшехір
|
|
2022-08-28 |
КАА Гент
|
- |
Антверпен
|
|
2022-08-31 |
Антверпен
|
- |
Сент-Жиллуаз
|
|
2022-09-04 |
Антверпен
|
- |
Вестерло
|
Ліллестрем наступні 6 матчі
|
2022-08-14 |
Єрв Гримстад
|
- |
Ліллестрем
|
|
2022-08-21 |
Ліллестрем
|
- |
Саннефйорд
|
|
2022-08-28 |
Ліллестрем
|
- |
Крістіансунн
|
|
2022-09-04 |
Волеренга
|
- |
Ліллестрем
|
|
2022-09-10 |
Ліллестрем
|
- |
Стремсгодсет
|
|
2022-09-18 |
Русенборг
|
- |
Ліллестрем
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.61 |
4.20 |
4.75 |
| Ймовірність |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.61 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.16 |
2.20 |
| Ймовірність |
73% |
27% |
|
1X @ 1.16 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.22 |
4.00 |
| Ймовірність |
|
76% |
24% |
|
Більше 1.5 @ 1.22 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.72 |
2.07 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Більше 2.5 @ 1.72 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.75 |
1.40 |
| Ймовірність |
|
32% |
68% |
|
Менше 3.5 @ 1.40 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.80 |
1.90 |
| Ймовірність |
|
52% |
48% |
|
Так @ 1.80 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-11 16:02. На даний момент можливі зміни!