Прімера Дивізіон - Болівія
вівторок, 23.07.2019
01:00
01:00

Рояль Парі

Олвейс Реді
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Санта-Крус-де-ла-Сьєрра |
| В гостях: | Ла-Пас |
| Відстань: | 547.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 01:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.75 | 4.20 | 1 | 1.20 | 2.10 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.65 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 62% | 38% | 54% | 46% | 15% | 85% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2019-05-11 | Олвейс Реді | 6 - 0 | Рояль Парі |
| 2019-03-06 | Рояль Парі | 1 - 1 | Олвейс Реді |
Рояль Парі останні 12 матчі
| 2019-07-17 | Inter Bogota | 2 - 1 | Рояль Парі |
| 2019-07-10 | Рояль Парі | 1 - 2 | Inter Bogota |
| 2019-05-30 | Макара | 3 - 2 | Рояль Парі |
| 2019-05-25 | Реал Потосі | 3 - 1 | Рояль Парі |
| 2019-05-21 | Рояль Парі | 1 - 0 | Макара |
| 2019-05-19 | Рояль Парі | 2 - 1 | Гуабіра |
| 2019-05-15 | Рояль Парі | 2 - 1 | Аврора |
| 2019-05-11 | Олвейс Реді | 6 - 0 | Рояль Парі |
| 2019-05-04 | Рояль Парі | 1 - 2 | Болівар |
| 2019-05-02 | Блумінг | 2 - 3 | Рояль Парі |
| 2019-04-28 | Рояль Парі | 1 - 1 | Насьональ Потосі |
| 2019-04-21 | Сан-Хосе | 2 - 1 | Рояль Парі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 10 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 83% | 33% |
Олвейс Реді останні 12 матчі
| 2019-07-16 | Спорт Бойз | 1 - 2 | Олвейс Реді |
| 2019-05-23 | Стронгест | 3 - 2 | Олвейс Реді |
| 2019-05-19 | Олвейс Реді | 5 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2019-05-15 | Реал Потосі | 2 - 1 | Олвейс Реді |
| 2019-05-11 | Олвейс Реді | 6 - 0 | Рояль Парі |
| 2019-05-04 | Аврора | 3 - 1 | Олвейс Реді |
| 2019-05-01 | Олвейс Реді | 6 - 0 | Гуабіра |
| 2019-04-27 | Олвейс Реді | 1 - 1 | Болівар |
| 2019-04-24 | Олвейс Реді | 1 - 2 | Насьональ Потосі |
| 2019-04-22 | Блумінг | 1 - 0 | Олвейс Реді |
| 2019-04-14 | Сан-Хосе | 6 - 2 | Олвейс Реді |
| 2019-04-06 | Олвейс Реді | 2 - 0 | Дестроєрс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 75% | 50% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Х. Вільстерманн | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Насьональ Потосі | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Олвейс Реді | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Блумінг | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Болівар | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Стронгест | 2 | -1 | 1 |
| 7 | Орієнте Петролеро | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Дестроєрс | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Гуабіра | 1 | -3 | 0 |
| 10 | Аврора | 1 | -3 | 0 |
| 11 | Сан-Хосе | 2 | +3 | -2 |
| 12 | Спорт Бойз | 1 | -1 | -6 |
| 13 | Реал Потосі | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Рояль Парі | 0 | 0 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Рояль Парі | |
| Олвейс Реді | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Рояль Парі | Олвейс Реді |
|---|---|---|---|
| 1 | Х. Вільстерманн | ||
| 2 | Насьональ Потосі | ||
| 3 | Олвейс Реді | - | |
| 4 | Блумінг | ||
| 5 | Болівар | ||
| 6 | Стронгест | ||
| 7 | Орієнте Петролеро | ||
| 8 | Дестроєрс | ||
| 9 | Гуабіра | ||
| 10 | Аврора | ||
| 11 | Сан-Хосе | ||
| 12 | Спорт Бойз | 1 - 2 | |
| 13 | Реал Потосі | ||
| 13 | Рояль Парі | - |
Позиція в лізі
| Рояль Парі | Олвейс Реді | |
| Позиція | 13 | 3 |
| Очки | 0 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 3 |
| Очки | 0 | 3 |
Форма в лізі
| Рояль Парі | Олвейс Реді | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
1
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Рояль Парі | Олвейс Реді | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
2
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
2
1 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (8) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 12% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (26) | |
| Голи за матч | 3.25 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.62 |
| Домашня команда забила в | 88% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 88% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 38% |
Рояль Парі наступні 6 матчі
| 2019-07-25 | Дестроєрс | - | Рояль Парі |
| 2019-07-30 | Рояль Парі | - | Блумінг |
| 2019-07-31 | Рояль Парі | - | Олвейс Реді |
| 2019-08-04 | Сан-Хосе | - | Рояль Парі |
| 2019-08-08 | Рояль Парі | - | Аврора |
| 2019-08-11 | Стронгест | - | Рояль Парі |
Олвейс Реді наступні 6 матчі
| 2019-07-25 | Олвейс Реді | - | Орієнте Петролеро |
| 2019-07-28 | Х. Вільстерманн | - | Олвейс Реді |
| 2019-07-31 | Рояль Парі | - | Олвейс Реді |
| 2019-08-03 | Олвейс Реді | - | Болівар |
| 2019-08-06 | Реал Потосі | - | Олвейс Реді |
| 2019-08-10 | Гуабіра | - | Олвейс Реді |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 3.75 | 4.20 |
| Ймовірність | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 2.10 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-23 00:01. На даний момент можливі зміни!