Прімера Дивізіон - Болівія
понеділок, 06.02.2023
23:00
23:00

Рояль Парі

Інд. Петролеро
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Санта-Крус-де-ла-Сьєрра |
| В гостях: | Сукре |
| Відстань: | 259.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 4.00 | 4.33 | 1X | 1.20 | 2.05 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.20 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.73 | 2.08 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 27% | 73% | 22% | 78% | 15% | 85% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-09-11 | Інд. Петролеро | 3 - 0 | Рояль Парі |
| 2022-07-05 | Рояль Парі | 3 - 2 | Інд. Петролеро |
| 2022-05-21 | Інд. Петролеро | 0 - 0 | Рояль Парі |
| 2022-04-09 | Рояль Парі | 5 - 1 | Інд. Петролеро |
| 2021-11-20 | Рояль Парі | 3 - 1 | Інд. Петролеро |
| 2021-07-25 | Інд. Петролеро | 1 - 0 | Рояль Парі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 67% | 50% |
Рояль Парі останні 12 матчі
| 2023-01-27 | Рояль Парі | 2 - 0 | Монагас |
| 2022-10-19 | Олвейс Реді | 1 - 0 | Рояль Парі |
| 2022-10-16 | Рояль Парі | 3 - 2 | Гуабіра |
| 2022-10-13 | Блумінг | 0 - 0 | Рояль Парі |
| 2022-10-09 | Рояль Парі | 3 - 1 | Унів. Сукре |
| 2022-10-04 | Палмафлор | 1 - 1 | Рояль Парі |
| 2022-10-01 | Насьональ Потосі | 1 - 0 | Рояль Парі |
| 2022-09-28 | Рояль Парі | 0 - 2 | Олвейс Реді |
| 2022-09-19 | Рояль Парі | 1 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2022-09-11 | Інд. Петролеро | 3 - 0 | Рояль Парі |
| 2022-09-08 | Рояль Парі | 0 - 1 | Реал Томаяпо |
| 2022-09-05 | Х. Вільстерманн | 2 - 1 | Рояль Парі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 33% | 17% |
Інд. Петролеро останні 12 матчі
| 2022-10-21 | Інд. Петролеро | 1 - 0 | Реал Томаяпо |
| 2022-10-17 | Х. Вільстерманн | 1 - 3 | Інд. Петролеро |
| 2022-10-13 | Орієнте Петролеро | 3 - 3 | Інд. Петролеро |
| 2022-10-11 | Інд. Петролеро | 1 - 1 | Аврора |
| 2022-10-07 | Унів. Сукре | 2 - 1 | Інд. Петролеро |
| 2022-10-02 | Болівар | 0 - 0 | Інд. Петролеро |
| 2022-09-18 | Блумінг | 1 - 0 | Інд. Петролеро |
| 2022-09-11 | Інд. Петролеро | 3 - 0 | Рояль Парі |
| 2022-09-07 | Унів. де Вінто | 4 - 1 | Інд. Петролеро |
| 2022-09-03 | Інд. Петролеро | 1 - 1 | Стронгест |
| 2022-08-31 | Палмафлор | 2 - 1 | Інд. Петролеро |
| 2022-08-28 | Інд. Петролеро | 1 - 1 | Олвейс Реді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Орієнте Петролеро | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Лібертад ГМ | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Болівар | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Стронгест | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Аврора | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Олвейс Реді | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Вака Діес | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Гуабіра | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Унів. де Вінто | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Насьональ Потосі | 1 | -3 | 0 |
| 11 | Блумінг | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Інд. Петролеро | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Палмафлор | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Реал Санта-Крус | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Реал Томаяпо | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Рояль Парі | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Х. Вільстерманн | 0 | 0 | -6 |
Позиція в лізі
| Рояль Парі | Інд. Петролеро | |
| Позиція | 11 | 11 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 6 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Рояль Парі | Інд. Петролеро | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Рояль Парі | Інд. Петролеро | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (5) | |
| Перемоги вдома | 60% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 20% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (14) | |
| Голи за матч | 2.80 |
| Голи вдома за матч | 1.80 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 80% |
| Більше 3.5 | 20% |
Рояль Парі наступні 6 матчі
| 2023-02-12 | Болівар | - | Рояль Парі |
| 2023-02-15 | Рояль Парі | - | Лібертад ГМ |
| 2023-02-18 | Рояль Парі | - | Палмафлор |
| 2023-02-25 | Реал Томаяпо | - | Рояль Парі |
| 2023-03-04 | Рояль Парі | - | Реал Санта-Крус |
| 2023-03-11 | Гуабіра | - | Рояль Парі |
Інд. Петролеро наступні 6 матчі
| 2023-02-12 | Інд. Петролеро | - | Стронгест |
| 2023-02-15 | Інд. Петролеро | - | Олвейс Реді |
| 2023-02-19 | Орієнте Петролеро | - | Інд. Петролеро |
| 2023-02-26 | Інд. Петролеро | - | Блумінг |
| 2023-03-05 | Аврора | - | Інд. Петролеро |
| 2023-03-10 | Інд. Петролеро | - | Лібертад ГМ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 4.00 | 4.33 |
| Ймовірність | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 2.05 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 1.5 @ 4.00 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.08 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 2.5 @ 2.08 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.00 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-06 20:04. На даний момент можливі зміни!