Челленджер Про Ліга - Бельгія
субота, 22.10.2022
19:00
19:00

Андерлехт U23

Дендер
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Андерлехт |
| В гостях: | Denderleeuw |
| Відстань: | 19.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.40 | 3.30 | 1X | 1.30 | 1.72 | |||
| 37% | 49% | 14% | 1.30 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 84% | 16% | 53% | 47% | 43% | 57% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Андерлехт U23 останні 9 матчі
| 2022-10-16 | Генк U23 | 3 - 2 | Андерлехт U23 |
| 2022-10-07 | Андерлехт U23 | 3 - 1 | Віртон |
| 2022-10-02 | Стандард U23 | 1 - 3 | Андерлехт U23 |
| 2022-09-16 | Льєрс СК | 2 - 3 | Андерлехт U23 |
| 2022-09-10 | Андерлехт U23 | 1 - 1 | Брюгге U23 |
| 2022-09-02 | RWDM Brussels | 2 - 2 | Андерлехт U23 |
| 2022-08-27 | Андерлехт U23 | 2 - 2 | СК Беверен |
| 2022-08-21 | Ломмел СК | 0 - 2 | Андерлехт U23 |
| 2022-08-14 | Андерлехт U23 | 0 - 0 | Дейнзе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 1 | 8 | 6 | 6 | |
| 44% | 44% | 11% | 89% | 67% | 67% |
Дендер останні 12 матчі
| 2022-10-16 | Беєрсхот ВА | 1 - 1 | Дендер |
| 2022-10-07 | Дендер | 0 - 3 | СК Беверен |
| 2022-09-30 | Генк U23 | 0 - 2 | Дендер |
| 2022-09-16 | Дейнзе | 0 - 2 | Дендер |
| 2022-09-09 | Дендер | 2 - 3 | Льєрс СК |
| 2022-09-04 | Віртон | 1 - 1 | Дендер |
| 2022-08-26 | Дендер | 0 - 1 | Стандард U23 |
| 2022-08-20 | RWDM Brussels | 1 - 0 | Дендер |
| 2022-08-12 | Дендер | 1 - 4 | Ломмел СК |
| 2021-10-27 | Дендер | 0 - 1 | Ейпен |
| 2021-09-04 | Дендер | 1 - 0 | СК Беверен |
| 2021-08-07 | Льєрс СК | 1 - 0 | Дендер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 3 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 25% | 17% |
Таблиця Челленджер Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | СК Беверен | 9 | +11 | 18 |
| 2 | Андерлехт U23 | 9 | +6 | 16 |
| 3 | Брюгге U23 | 10 | +3 | 16 |
| 4 | Льєрс СК | 9 | 0 | 16 |
| 5 | RWDM Brussels | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Беєрсхот ВА | 9 | 0 | 14 |
| 7 | Ломмел СК | 9 | 0 | 12 |
| 8 | Стандард U23 | 10 | -5 | 12 |
| 9 | Віртон | 10 | -3 | 9 |
| 10 | Генк U23 | 9 | -5 | 8 |
| 11 | Дендер | 9 | -5 | 8 |
| 12 | Дейнзе | 10 | -7 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Андерлехт U23 | |
| Дендер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Андерлехт U23 | Дендер |
|---|---|---|---|
| 1 | СК Беверен | 2 - 2 | |
| 2 | Андерлехт U23 | - | |
| 3 | Брюгге U23 | 1 - 1 | |
| 4 | Льєрс СК | ||
| 5 | RWDM Brussels | 1 - 0 | |
| 6 | Беєрсхот ВА | 1 - 1 | |
| 7 | Ломмел СК | ||
| 8 | Стандард U23 | ||
| 9 | Віртон | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Генк U23 | 0 - 2 | |
| 11 | Дендер | - | |
| 12 | Дейнзе | 0 - 0 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Андерлехт U23 | Дендер | |
| Позиція | 2 | 11 |
| Очки | 16 | 8 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 4 |
| Очки | 6 | 8 |
Форма в лізі
| Андерлехт U23 | Дендер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 1 |
2
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 0 |
2
2 1 |
Голи в лізі
| Андерлехт U23 | Дендер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
12 |
9
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
4 |
6
3 |
Загальна статистика для Челленджер Про Ліга
| Матчі (56) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (175) | |
| Голи за матч | 3.12 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.54 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 82% |
| Обидві Команди Заб'ють | 64% |
| Більше 1.5 | 88% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 41% |
Андерлехт U23 наступні 6 матчі
| 2022-10-29 | Беєрсхот ВА | - | Андерлехт U23 |
| 2022-11-04 | Андерлехт U23 | - | Стандард U23 |
| 2022-11-11 | Брюгге U23 | - | Андерлехт U23 |
| 2022-11-20 | Дендер | - | Андерлехт U23 |
| 2022-11-26 | Андерлехт U23 | - | Беєрсхот ВА |
| 2022-12-02 | Андерлехт U23 | - | Генк U23 |
Дендер наступні 6 матчі
| 2022-10-29 | Дендер | - | Брюгге U23 |
| 2022-11-04 | Дендер | - | RWDM Brussels |
| 2022-11-08 | Дендер | - | Стандард |
| 2022-11-11 | Стандард U23 | - | Дендер |
| 2022-11-20 | Дендер | - | Андерлехт U23 |
| 2022-11-25 | Брюгге U23 | - | Дендер |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.40 | 3.30 |
| Ймовірність | 37% | 49% | 14% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.72 |
| Ймовірність | 72% | 28% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-22 16:00. На даний момент можливі зміни!