Перша ліга - Чорногорія
субота, 01.04.2023
14:00
14:00

Рудар

Єдінство
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Pljevlja |
| В гостях: | Біло Поле |
| Відстань: | 47.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gradski stadion Pljevlja |
| Вміщує: | 10 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.10 | 2.95 | X2 | 1.34 | 1.62 | |||
| 32% | 26% | 42% | 1.62 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.90 | 2.05 | 1.66 | 3.70 | 1.24 | ||||||
| 59% | 41% | 46% | 54% | 24% | 76% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2022-12-03 | Єдінство | 0 - 0 | Рудар |
| 2022-09-17 | Рудар | 0 - 3 | Єдінство |
| 2017-05-10 | Єдінство | 1 - 4 | Рудар |
| 2016-10-29 | Єдінство | 0 - 0 | Рудар |
| 2016-08-06 | Рудар | 5 - 0 | Єдінство |
| 2013-05-25 | Єдінство | 2 - 0 | Рудар |
| 2012-10-28 | Рудар | 1 - 1 | Єдінство |
| 2012-08-11 | Єдінство | 0 - 2 | Рудар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 38% | 38% | 25% | 75% | 38% | 25% |
Рудар останні 12 матчі
| 2023-03-18 | Арсенал Тиват | 0 - 1 | Рудар |
| 2023-03-12 | Рудар | 1 - 4 | Сутьєска |
| 2023-03-08 | Петровац | 2 - 3 | Рудар |
| 2023-03-04 | Дечич Тузі | 1 - 0 | Рудар |
| 2023-02-23 | Іскра | 2 - 1 | Рудар |
| 2023-02-18 | Рудар | 0 - 1 | Морнар Бар |
| 2023-02-02 | Прієдор | 0 - 1 | Рудар |
| 2022-12-07 | Єзеро | 0 - 0 | Рудар |
| 2022-12-03 | Єдінство | 0 - 0 | Рудар |
| 2022-11-26 | Рудар | 0 - 0 | Арсенал Тиват |
| 2022-11-12 | Сутьєска | 4 - 0 | Рудар |
| 2022-11-06 | Рудар | 0 - 1 | Петровац |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 4 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 33% | 33% | 25% |
Єдінство останні 12 матчі
| 2023-03-18 | Єдінство | 0 - 0 | Дечич Тузі |
| 2023-03-12 | Будучност | 4 - 0 | Єдінство |
| 2023-03-08 | Єдінство | 2 - 1 | Іскра |
| 2023-03-04 | Морнар Бар | 1 - 0 | Єдінство |
| 2023-02-23 | Єдінство | 2 - 1 | Петровац |
| 2023-02-18 | Арсенал Тиват | 1 - 0 | Єдінство |
| 2022-12-07 | Єдінство | 0 - 4 | Сутьєска |
| 2022-12-03 | Єдінство | 0 - 0 | Рудар |
| 2022-11-26 | Дечич Тузі | 0 - 1 | Єдінство |
| 2022-11-12 | Єдінство | 0 - 1 | Будучност |
| 2022-11-06 | Іскра | 1 - 3 | Єдінство |
| 2022-10-30 | Єдінство | 1 - 0 | Морнар Бар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 5 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 42% | 42% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутьєска | 26 | +31 | 49 |
| 2 | Будучност | 25 | +17 | 49 |
| 3 | Петровац | 26 | 0 | 37 |
| 4 | Арсенал Тиват | 26 | -3 | 35 |
| 5 | Дечич Тузі | 26 | +3 | 34 |
| 6 | Морнар Бар | 26 | -6 | 31 |
| 7 | Єдінство | 25 | -11 | 30 |
| 8 | Єзеро | 25 | -5 | 28 |
| 9 | Рудар | 25 | -14 | 26 |
| 10 | Іскра | 26 | -12 | 25 |
Хронологія матчів у лізі
| Рудар | |
| Єдінство | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Рудар | Єдінство |
|---|---|---|---|
| 1 | Сутьєска | 1 - 4 | 5 - 0 |
| 2 | Будучност | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | Петровац | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Арсенал Тиват | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Дечич Тузі | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Морнар Бар | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Єдінство | 0 - 3 | - |
| 8 | Єзеро | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Рудар | - | 0 - 3 |
| 10 | Іскра | 3 - 1 | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Рудар | Єдінство | |
| Позиція | 9 | 7 |
| Очки | 26 | 30 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 6 |
| Очки | 12 | 14 |
Форма в лізі
| Рудар | Єдінство | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
8 11 |
8
6 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 5 |
4
2 6 |
Голи в лізі
| Рудар | Єдінство | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
34 |
23
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
13 |
12
19 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (128) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (295) | |
| Голи за матч | 2.30 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 1.03 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 20% |
Рудар наступні 6 матчі
| 2023-04-05 | Рудар | - | Єзеро |
| 2023-04-09 | Морнар Бар | - | Рудар |
| 2023-04-15 | Рудар | - | Іскра |
| 2023-04-19 | Рудар | - | Будучност |
| 2023-04-23 | Будучност | - | Рудар |
| 2023-04-29 | Рудар | - | Дечич Тузі |
Єдінство наступні 6 матчі
| 2023-04-05 | Сутьєска | - | Єдінство |
| 2023-04-09 | Єдінство | - | Арсенал Тиват |
| 2023-04-15 | Петровац | - | Єдінство |
| 2023-04-19 | Єдінство | - | Єзеро |
| 2023-04-23 | Єзеро | - | Єдінство |
| 2023-04-29 | Єдінство | - | Морнар Бар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.10 | 2.95 |
| Ймовірність | 32% | 26% | 42% |
| X2 @ 1.62 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 1.62 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.62 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 2.90 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.66 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.70 | 1.24 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.24 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.87 | 1.80 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-01 12:04. На даний момент можливі зміни!