Перша ліга - Словенія

субота, 17.03.2018
14:00
Рудар Веленьє

Рудар Веленьє

Цельє

Цельє

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Velenje
В гостях: Целе
Відстань: 18.3 км
Стадіон
Стадіон: Об Єзеру
Вміщує: 2 341
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 14:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.90 3.29 3.50 12 1.28 1.80
42% 21% 37% 1.33 53% 47%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.27 3.39 1.80 2.00 3.07 1.33
74% 26% 60% 40% 25% 75%

Останні 12 прямі зустрічі

2017-11-03 Цельє 2 - 1 Рудар Веленьє
2017-08-21 Рудар Веленьє 2 - 1 Цельє
2017-05-21 Цельє 1 - 1 Рудар Веленьє
2017-03-29 Рудар Веленьє 1 - 2 Цельє
2016-11-19 Цельє 4 - 0 Рудар Веленьє
2016-09-10 Рудар Веленьє 1 - 3 Цельє
2016-05-21 Цельє 1 - 0 Рудар Веленьє
2016-04-02 Рудар Веленьє 2 - 0 Цельє
2015-11-22 Цельє 1 - 0 Рудар Веленьє
2015-09-12 Рудар Веленьє 4 - 0 Цельє
2015-05-30 Рудар Веленьє 1 - 3 Цельє
2015-04-10 Цельє 1 - 3 Рудар Веленьє
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 10 8 5
33% 8% 58% 83% 67% 42%

Рудар Веленьє останні 12 матчі

2018-03-14 Олімпія Любляна 4 - 0 Рудар Веленьє
2018-03-10 Рудар Веленьє 3 - 0 Кршко
2018-03-06 Марибор 2 - 2 Рудар Веленьє
2018-01-18 Вольфсберг 1 - 0 Рудар Веленьє
2017-12-02 Рудар Веленьє 1 - 2 Триглав
2017-11-26 Алюміній 0 - 2 Рудар Веленьє
2017-11-20 Рудар Веленьє 2 - 0 Горіца
2017-11-03 Цельє 2 - 1 Рудар Веленьє
2017-10-29 Рудар Веленьє 0 - 0 Олімпія Любляна
2017-10-24 Кршко 0 - 3 Рудар Веленьє
2017-10-13 Рудар Веленьє 1 - 2 Марибор
2017-09-30 Анкаран Хрватіні 0 - 3 Рудар Веленьє
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 10 8 2
42% 17% 42% 83% 67% 17%

Цельє останні 12 матчі

2018-03-14 Цельє 5 - 2 Триглав
2018-03-11 Алюміній 1 - 2 Цельє
2018-03-07 Цельє 2 - 0 Горіца
2018-02-25 Олімпія Любляна 2 - 1 Цельє
2017-12-03 Кршко 3 - 1 Цельє
2017-11-25 Цельє 2 - 1 Марибор
2017-11-18 Анкаран Хрватіні 1 - 2 Цельє
2017-11-03 Цельє 2 - 1 Рудар Веленьє
2017-10-28 Триглав 0 - 2 Цельє
2017-10-24 Мура 0 - 1 Цельє
2017-10-21 Цельє 1 - 2 Алюміній
2017-10-17 Цельє 4 - 0 Мура
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
9 0 3 11 9 3
75% 0% 25% 92% 75% 25%
Реклама

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Олімпія Любляна 23 17 4 2 43 10 +33 55
2 Марибор 22 14 6 2 38 15 +23 48
3 Домжале 21 12 4 5 42 17 +25 40
4 Рудар Веленьє 21 10 3 8 28 23 +5 33
5 Цельє 22 9 6 7 32 29 +3 33
6 Горіца 22 8 2 12 22 32 -10 26
7 Кршко 20 5 5 10 25 38 -13 20
8 Алюміній 22 4 6 12 22 36 -14 18
9 Триглав 21 3 5 13 18 40 -22 14
10 Анкаран Хрватіні 22 2 7 13 19 49 -30 13

Хронологія матчів у лізі

Рудар Веленьє                      
Цельє                       
Вдома                      
В гостях                       

Матчі вдома/в гостях

М Команда Рудар Веленьє Цельє
1 Олімпія Любляна 0 - 0 2 - 1
2 Марибор 1 - 2 0 - 0
3 Домжале 2 - 1 4 - 0
4 Рудар Веленьє - 2 - 1
5 Цельє 2 - 1 -
6 Горіца 2 - 0 2 - 1
7 Кршко 3 - 0 3 - 1
8 Алюміній 0 - 0 1 - 2
9 Триглав 1 - 2 0 - 2
10 Анкаран Хрватіні 3 - 1 1 - 2

Позиція в лізі

  Рудар Веленьє Цельє
Позиція 4 5
Очки 33 33
  Вдома В гостях
Позиція 5 5
Очки 17 11

Форма в лізі

  Рудар Веленьє Цельє
Перемоги
Нічиї
Поразки
10           
3    
8         
9          
6       
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
2   
3    
3    
2   
6       

Голи в лізі

  Рудар Веленьє Цельє
Забиті голи
Пропущені голи
28                             
23                        
32                                 
29                              
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
14               
8         
13              
20                     

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (108)
Перемоги вдома 44%
Нічиї 22%
Перемоги в гостях 34%
Зіграні матчі 100%
Голи   (289)
Голи за матч 2.68
Голи вдома за матч 1.44
Голи в гостях за матч 1.24
Домашня команда забила в 71%
Команда гостей забила в 66%
Обидві Команди Заб'ють 47%
Більше 1.5 71%
Більше 2.5 56%
Більше 3.5 30%

Рудар Веленьє наступні 6 матчі

2018-03-30 Горіца - Рудар Веленьє
2018-04-04 Рудар Веленьє - Домжале
2018-04-07 Рудар Веленьє - Алюміній
2018-04-12 Рудар Веленьє - Анкаран Хрватіні
2018-04-15 Триглав - Рудар Веленьє
2018-04-22 Домжале - Рудар Веленьє

Цельє наступні 6 матчі

2018-03-31 Цельє - Анкаран Хрватіні
2018-04-04 Олімпія Любляна - Цельє
2018-04-07 Марибор - Цельє
2018-04-11 Цельє - Олімпія Любляна
2018-04-14 Цельє - Кршко
2018-04-18 Домжале - Цельє

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.90 3.29 3.50
Ймовірність 42% 21% 37%
12 @ 1.33
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.28 1.80
Ймовірність 53% 47%
1X @ 1.28
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.27 3.39
Ймовірність   74% 26%
Більше 1.5 @ 1.27
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.80 2.00
Ймовірність   60% 40%
Більше 2.5 @ 1.80
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.07 1.33
Ймовірність   25% 75%
Менше 3.5 @ 1.33
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.69 2.04
Ймовірність   51% 49%
Так @ 1.69

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-17 12:06. На даний момент можливі зміни!