Челленджер Про Ліга - Бельгія
неділя, 23.10.2022
15:00
15:00

RWDM Brussels

СК Беверен
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сінт-Янс-Моленбек |
| В гостях: | Беверен |
| Відстань: | 40.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.20 | X2 | 1.33 | 1.72 | |||
| 24% | 42% | 34% | 1.72 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 88% | 12% | 64% | 36% | 35% | 65% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2022-04-09 | RWDM Brussels | 2 - 1 | СК Беверен |
| 2022-02-19 | СК Беверен | 1 - 0 | RWDM Brussels |
| 2021-12-04 | СК Беверен | 2 - 3 | RWDM Brussels |
| 2021-09-17 | RWDM Brussels | 1 - 3 | СК Беверен |
| 2012-03-25 | RWDM Brussels | 0 - 1 | СК Беверен |
| 2011-09-17 | СК Беверен | 2 - 0 | RWDM Brussels |
| 2011-03-26 | СК Беверен | 0 - 1 | RWDM Brussels |
| 2010-10-31 | RWDM Brussels | 1 - 1 | СК Беверен |
| 2010-05-02 | СК Беверен | 1 - 1 | RWDM Brussels |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 22% | 44% | 67% | 33% | 22% |
RWDM Brussels останні 12 матчі
| 2022-10-14 | Стандард U23 | 1 - 4 | RWDM Brussels |
| 2022-10-08 | RWDM Brussels | 2 - 0 | Беєрсхот ВА |
| 2022-10-01 | Ломмел СК | 2 - 1 | RWDM Brussels |
| 2022-09-24 | RWDM Brussels | 3 - 0 | Oudenaarde |
| 2022-09-17 | RWDM Brussels | 1 - 1 | Генк U23 |
| 2022-09-11 | Дейнзе | 1 - 2 | RWDM Brussels |
| 2022-09-02 | RWDM Brussels | 2 - 2 | Андерлехт U23 |
| 2022-08-28 | Брюгге U23 | 2 - 1 | RWDM Brussels |
| 2022-08-20 | RWDM Brussels | 1 - 0 | Дендер |
| 2022-08-12 | Віртон | 1 - 1 | RWDM Brussels |
| 2022-08-05 | Нансі | 3 - 3 | RWDM Brussels |
| 2022-07-22 | Херенвен | 1 - 1 | RWDM Brussels |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 58% | 25% |
СК Беверен останні 12 матчі
| 2022-10-14 | СК Беверен | 2 - 1 | Дейнзе |
| 2022-10-07 | Дендер | 0 - 3 | СК Беверен |
| 2022-10-02 | СК Беверен | 5 - 0 | Льєрс СК |
| 2022-09-17 | Брюгге U23 | 2 - 2 | СК Беверен |
| 2022-09-10 | СК Беверен | 2 - 1 | Стандард U23 |
| 2022-09-04 | Ломмел СК | 0 - 2 | СК Беверен |
| 2022-08-27 | Андерлехт U23 | 2 - 2 | СК Беверен |
| 2022-08-20 | СК Беверен | 2 - 2 | Віртон |
| 2022-08-13 | Беєрсхот ВА | 1 - 0 | СК Беверен |
| 2022-07-30 | СК Беверен | 2 - 1 | Хелмонд |
| 2022-04-17 | СК Беверен | 2 - 0 | Мускрон |
| 2022-04-09 | RWDM Brussels | 2 - 1 | СК Беверен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 9 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 75% | 33% |
Таблиця Челленджер Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | СК Беверен | 9 | +11 | 18 |
| 2 | Беєрсхот ВА | 10 | +1 | 17 |
| 3 | Андерлехт U23 | 10 | +4 | 16 |
| 4 | Брюгге U23 | 10 | +3 | 16 |
| 5 | Льєрс СК | 9 | 0 | 16 |
| 6 | RWDM Brussels | 9 | +5 | 15 |
| 7 | Ломмел СК | 9 | 0 | 12 |
| 8 | Стандард U23 | 10 | -5 | 12 |
| 9 | Дендер | 10 | -3 | 11 |
| 10 | Віртон | 10 | -3 | 9 |
| 11 | Генк U23 | 10 | -6 | 8 |
| 12 | Дейнзе | 10 | -7 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| RWDM Brussels | |
| СК Беверен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | RWDM Brussels | СК Беверен |
|---|---|---|---|
| 1 | СК Беверен | - | |
| 2 | Беєрсхот ВА | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Андерлехт U23 | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Брюгге U23 | 2 - 2 | |
| 5 | Льєрс СК | ||
| 6 | RWDM Brussels | - | |
| 7 | Ломмел СК | 0 - 2 | |
| 8 | Стандард U23 | ||
| 9 | Дендер | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 10 | Віртон | ||
| 11 | Генк U23 | 1 - 1 | |
| 12 | Дейнзе |
Позиція в лізі
| RWDM Brussels | СК Беверен | |
| Позиція | 6 | 1 |
| Очки | 15 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 5 |
| Очки | 8 | 8 |
Форма в лізі
| RWDM Brussels | СК Беверен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 2 |
5
3 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 0 |
2
2 1 |
Голи в лізі
| RWDM Brussels | СК Беверен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
10 |
20
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
3 |
9
5 |
Загальна статистика для Челленджер Про Ліга
| Матчі (58) | |
| Перемоги вдома | 34% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (180) | |
| Голи за матч | 3.10 |
| Голи вдома за матч | 1.55 |
| Голи в гостях за матч | 1.55 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 83% |
| Обидві Команди Заб'ють | 64% |
| Більше 1.5 | 88% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 40% |
RWDM Brussels наступні 6 матчі
| 2022-10-30 | RWDM Brussels | - | Льєрс СК |
| 2022-11-04 | Дендер | - | RWDM Brussels |
| 2022-11-10 | RWDM Brussels | - | Кортрейк |
| 2022-11-13 | RWDM Brussels | - | Ломмел СК |
| 2022-11-19 | СК Беверен | - | RWDM Brussels |
| 2022-11-25 | Генк U23 | - | RWDM Brussels |
СК Беверен наступні 6 матчі
| 2022-10-30 | СК Беверен | - | Генк U23 |
| 2022-11-05 | СК Беверен | - | Брюгге U23 |
| 2022-11-10 | СК Беверен | - | Антверпен |
| 2022-11-13 | Льєрс СК | - | СК Беверен |
| 2022-11-19 | СК Беверен | - | RWDM Brussels |
| 2022-11-27 | СК Беверен | - | Ломмел СК |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.60 | 3.20 |
| Ймовірність | 24% | 42% | 34% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.72 |
| Ймовірність | 41% | 59% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 88% | 12% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-23 12:02. На даний момент можливі зміни!