Дивізіон 1 - Північ - Швеція
субота, 21.04.2018
13:00
13:00

Рюннінге

Ассиріска ФФ
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Оребро |
| В гостях: | Содертале |
| Відстань: | 138.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.75 | 1.72 | 2 | 2.00 | 1.25 | |||
| 29% | 31% | 40% | 1.72 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.62 | 2.25 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 95% | 5% | 64% | 36% | 43% | 57% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Рюннінге останні 2 матчі
| 2018-04-14 | Рюннінге | 1 - 3 | Лінчепінг Сіті |
| 2018-04-07 | Арамейск-Сюріан. | 1 - 1 | Рюннінге |
Ассиріска ФФ останні 12 матчі
| 2018-04-15 | Ассиріска ФФ | 3 - 1 | Арамейск-Сюріан. |
| 2018-04-08 | Форвард | 2 - 1 | Ассиріска ФФ |
| 2018-02-09 | Юргорден | 1 - 1 | Ассиріска ФФ |
| 2017-11-04 | Ассиріска ФФ | 1 - 2 | Нічепінг |
| 2017-10-29 | Арамейск-Сюріан. | 3 - 2 | Ассиріска ФФ |
| 2017-10-22 | Ассиріска ФФ | 2 - 1 | Соллентуна |
| 2017-10-15 | Enskede | 3 - 0 | Ассиріска ФФ |
| 2017-10-08 | Ассиріска ФФ | 1 - 0 | Умео |
| 2017-10-01 | Ассиріска ФФ | 0 - 4 | Вестерос |
| 2017-09-23 | Карлстад Юн. | 2 - 2 | Ассиріска ФФ |
| 2017-09-17 | Тим ТГ | 2 - 3 | Ассиріска ФФ |
| 2017-09-10 | Ассиріска ФФ | 1 - 5 | Браге |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 10 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 83% | 50% |
Таблиця Дивізіон 1 - Північ
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вестерос | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Соллентуна | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Лінчепінг Сіті | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Карлстад Юн. | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Форвард | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Ассиріска ФФ | 2 | +1 | 3 |
| 7 | Сюріанска | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Акрополіс | 2 | -2 | 3 |
| 9 | Карлслундс | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Нічепінг | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Сандвікенс | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Умео | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Арамейск-Сюріан. | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Рюннінге | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Тим ТГ | 2 | -2 | 0 |
| 16 | Шеллефтео | 2 | -5 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Рюннінге | |
| Ассиріска ФФ | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Рюннінге | Ассиріска ФФ |
|---|---|---|---|
| 1 | Вестерос | ||
| 2 | Соллентуна | ||
| 3 | Лінчепінг Сіті | 1 - 3 | |
| 4 | Карлстад Юн. | ||
| 5 | Форвард | 2 - 1 | |
| 6 | Ассиріска ФФ | - | |
| 7 | Сюріанска | ||
| 8 | Акрополіс | ||
| 9 | Карлслундс | ||
| 9 | Нічепінг | ||
| 9 | Сандвікенс | ||
| 9 | Умео | ||
| 13 | Арамейск-Сюріан. | ||
| 13 | Рюннінге | - | |
| 15 | Тим ТГ | ||
| 16 | Шеллефтео |
Позиція в лізі
| Рюннінге | Ассиріска ФФ | |
| Позиція | 13 | 6 |
| Очки | 1 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 12 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Рюннінге | Ассиріска ФФ | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
1
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Рюннінге | Ассиріска ФФ | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
4 |
4
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
3 |
1
2 |
Загальна статистика для Дивізіон 1 - Північ
| Матчі (16) | |
| Перемоги вдома | 31% |
| Нічиї | 44% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (46) | |
| Голи за матч | 2.88 |
| Голи вдома за матч | 1.56 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 94% |
| Команда гостей забила в | 88% |
| Обидві Команди Заб'ють | 81% |
| Більше 1.5 | 88% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 31% |
Рюннінге наступні 6 матчі
| 2018-04-27 | Вестерос | - | Рюннінге |
| 2018-05-05 | Рюннінге | - | Сандвікенс |
| 2018-05-13 | Умео | - | Рюннінге |
| 2018-05-19 | Рюннінге | - | Карлстад Юн. |
| 2018-05-27 | Тим ТГ | - | Рюннінге |
| 2018-06-01 | Рюннінге | - | Сюріанска |
Ассиріска ФФ наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Ассиріска ФФ | - | Сюріанска |
| 2018-05-05 | Карлслундс | - | Ассиріска ФФ |
| 2018-05-13 | Ассиріска ФФ | - | Нічепінг |
| 2018-05-20 | Вестерос | - | Ассиріска ФФ |
| 2018-05-27 | Ассиріска ФФ | - | Соллентуна |
| 2018-06-03 | Ассиріска ФФ | - | Сандвікенс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 3.75 | 1.72 |
| Ймовірність | 29% | 31% | 40% |
| 2 @ 1.72 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.25 |
| Ймовірність | 31% | 69% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.50 | |
| Ймовірність | 95% | 5% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.25 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 93% | 7% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-21 12:02. На даний момент можливі зміни!