Прімера КІФФ - Група 2 - Іспанія
неділя, 22.01.2023
15:30
15:30

Сабадель

Алькояно
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сабадель |
| В гостях: | Алька |
| Відстань: | 384.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Нова Крю Альта |
| Вміщує: | 11 981 |
| Розміри: | 103 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 3.40 | 12 | 1.25 | 1.60 | |||
| 38% | 24% | 38% | 1.30 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 57% | 43% | 38% | 62% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-18 | Алькояно | 2 - 1 | Сабадель |
| 2022-01-26 | Сабадель | 3 - 0 | Алькояно |
| 2021-09-11 | Алькояно | 1 - 1 | Сабадель |
| 2019-05-03 | Алькояно | 2 - 1 | Сабадель |
| 2018-12-16 | Сабадель | 0 - 1 | Алькояно |
| 2018-03-25 | Алькояно | 0 - 0 | Сабадель |
| 2017-11-01 | Сабадель | 2 - 0 | Алькояно |
| 2017-02-05 | Алькояно | 0 - 0 | Сабадель |
| 2016-09-17 | Сабадель | 1 - 1 | Алькояно |
| 2016-03-13 | Алькояно | 3 - 0 | Сабадель |
| 2015-10-25 | Сабадель | 2 - 0 | Алькояно |
| 2012-03-31 | Алькояно | 2 - 1 | Сабадель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 0 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 0% |
Сабадель останні 12 матчі
| 2023-01-15 | Балеарес | 0 - 1 | Сабадель |
| 2023-01-08 | Сабадель | 1 - 0 | Атлетік B |
| 2022-12-18 | Осасуна B | 2 - 0 | Сабадель |
| 2022-12-11 | Мурсія | 3 - 1 | Сабадель |
| 2022-12-08 | Сабадель | 0 - 1 | Р. Уньйон |
| 2022-12-04 | Хімнастік | 0 - 1 | Сабадель |
| 2022-11-26 | Сабадель | 0 - 0 | СД Логроньєс |
| 2022-11-20 | Нумансія | 3 - 3 | Сабадель |
| 2022-11-05 | Сабадель | 1 - 2 | Реал Сосьєдад B |
| 2022-10-30 | Ла-Нусія | 1 - 0 | Сабадель |
| 2022-10-22 | Сабадель | 2 - 1 | Інтерсіті |
| 2022-10-15 | Барселона B | 1 - 4 | Сабадель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 42% | 25% |
Алькояно останні 12 матчі
| 2023-01-14 | Алькояно | 0 - 1 | Осасуна B |
| 2023-01-08 | Ла-Нусія | 1 - 1 | Алькояно |
| 2022-12-18 | Алькояно | 1 - 1 | Хімнастік |
| 2022-12-11 | Інтерсіті | 4 - 1 | Алькояно |
| 2022-12-08 | Алькояно | 3 - 3 | Атлетік B |
| 2022-12-04 | Мурсія | 1 - 0 | Алькояно |
| 2022-11-26 | Алькояно | 3 - 0 | Калаорра |
| 2022-11-20 | Реал Сосьєдад B | 1 - 1 | Алькояно |
| 2022-11-06 | Алькояно | 0 - 0 | Ельденсе |
| 2022-10-29 | Аморебієта | 1 - 0 | Алькояно |
| 2022-10-23 | Алькояно | 0 - 1 | УД Логроньєс |
| 2022-10-15 | Алькояно | 0 - 1 | Кастельйон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 50% | 25% | 17% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ельденсе | 20 | +13 | 38 |
| 2 | Мурсія | 20 | +9 | 33 |
| 3 | Барселона B | 20 | 0 | 32 |
| 4 | Кастельйон | 19 | +9 | 31 |
| 5 | Реал Сосьєдад B | 19 | +8 | 31 |
| 6 | Осасуна B | 19 | +6 | 31 |
| 7 | Аморебієта | 19 | +6 | 27 |
| 8 | Нумансія | 19 | +1 | 27 |
| 9 | Корнелья | 19 | -2 | 27 |
| 10 | СД Логроньєс | 19 | -1 | 26 |
| 11 | Р. Уньйон | 20 | -4 | 26 |
| 12 | Хімнастік | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Алькояно | 19 | -2 | 24 |
| 14 | Ла-Нусія | 19 | -3 | 24 |
| 15 | Сабадель | 19 | -6 | 24 |
| 16 | Інтерсіті | 19 | +2 | 23 |
| 17 | Балеарес | 19 | 0 | 23 |
| 18 | УД Логроньєс | 19 | 0 | 20 |
| 19 | Атлетік B | 20 | -17 | 14 |
| 20 | Калаорра | 20 | -14 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| Сабадель | |
| Алькояно | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сабадель | Алькояно |
|---|---|---|---|
| 1 | Ельденсе | 1 - 3 | |
| 2 | Мурсія | 1 - 0 | |
| 3 | Барселона B | ||
| 4 | Кастельйон | ||
| 5 | Реал Сосьєдад B | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Осасуна B | ||
| 7 | Аморебієта | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Нумансія | 0 - 1 | |
| 9 | Корнелья | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | СД Логроньєс | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Р. Уньйон | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Хімнастік | ||
| 13 | Алькояно | - | |
| 14 | Ла-Нусія | 1 - 1 | |
| 15 | Сабадель | - | |
| 16 | Інтерсіті | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 17 | Балеарес | ||
| 18 | УД Логроньєс | ||
| 19 | Атлетік B | 1 - 0 | |
| 20 | Калаорра | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Сабадель | Алькояно | |
| Позиція | 15 | 13 |
| Очки | 24 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 9 |
| Очки | 14 | 11 |
Форма в лізі
| Сабадель | Алькояно | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 9 |
6
6 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 3 |
3
2 4 |
Голи в лізі
| Сабадель | Алькояно | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
26 |
18
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
8 |
7
11 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 2
| Матчі (193) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (420) | |
| Голи за матч | 2.18 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 0.93 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 61% |
| Більше 2.5 | 37% |
| Більше 3.5 | 20% |
Сабадель наступні 6 матчі
| 2023-01-29 | Калаорра | - | Сабадель |
| 2023-02-05 | Аморебієта | - | Сабадель |
| 2023-02-11 | Сабадель | - | Нумансія |
| 2023-02-19 | Ельденсе | - | Сабадель |
| 2023-02-26 | Сабадель | - | УД Логроньєс |
| 2023-03-05 | Р. Уньйон | - | Сабадель |
Алькояно наступні 6 матчі
| 2023-01-29 | Алькояно | - | Нумансія |
| 2023-02-05 | УД Логроньєс | - | Алькояно |
| 2023-02-12 | Калаорра | - | Алькояно |
| 2023-02-19 | Алькояно | - | Реал Сосьєдад B |
| 2023-02-25 | Барселона B | - | Алькояно |
| 2023-03-05 | Алькояно | - | Інтерсіті |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.00 | 3.40 |
| Ймовірність | 38% | 24% | 38% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.60 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.17 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.62 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 1.62 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-22 12:01. На даний момент можливі зміни!