Прем'єр-ліга - Азербайджан
субота, 20.08.2022
17:30
17:30

Сабах Баку

Нефтчі Баку
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Баку / Masazir |
| В гостях: | Баку |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Bank Respublika Arena (Masazir) |
| Вміщує: | 13 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.10 | 2.95 | 1X | 1.36 | 1.58 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.36 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.10 | 1.98 | 1.73 | 3.40 | 1.28 | ||||||
| 77% | 23% | 68% | 32% | 45% | 55% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-16 | Нефтчі Баку | 1 - 0 | Сабах Баку |
| 2022-02-27 | Сабах Баку | 0 - 1 | Нефтчі Баку |
| 2022-02-12 | Сабах Баку | 1 - 3 | Нефтчі Баку |
| 2022-02-01 | Нефтчі Баку | 1 - 1 | Сабах Баку |
| 2021-11-20 | Нефтчі Баку | 1 - 2 | Сабах Баку |
| 2021-09-26 | Сабах Баку | 1 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2021-04-25 | Сабах Баку | 2 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2021-03-03 | Нефтчі Баку | 2 - 1 | Сабах Баку |
| 2020-12-20 | Сабах Баку | 0 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2020-10-18 | Нефтчі Баку | 1 - 0 | Сабах Баку |
| 2020-03-07 | Нефтчі Баку | 4 - 0 | Сабах Баку |
| 2019-12-08 | Сабах Баку | 0 - 2 | Нефтчі Баку |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 6 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 50% | 25% |
Сабах Баку останні 12 матчі
| 2022-08-12 | Зіра | 1 - 3 | Сабах Баку |
| 2022-08-07 | Сабах Баку | 3 - 0 | Сумгаїт |
| 2022-05-21 | Габала | 1 - 1 | Сабах Баку |
| 2022-05-15 | Сабах Баку | 2 - 2 | Сумгаїт |
| 2022-05-08 | Сабаїл | 0 - 2 | Сабах Баку |
| 2022-05-03 | Карабах | 1 - 1 | Сабах Баку |
| 2022-04-24 | Сабах Баку | 5 - 1 | Шамахи |
| 2022-04-16 | Нефтчі Баку | 1 - 0 | Сабах Баку |
| 2022-04-09 | Сабах Баку | 3 - 1 | Зіра |
| 2022-04-02 | Сумгаїт | 0 - 3 | Сабах Баку |
| 2022-03-19 | Сабах Баку | 1 - 0 | Сабаїл |
| 2022-03-12 | Сабах Баку | 0 - 1 | Карабах |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Нефтчі Баку останні 12 матчі
| 2022-08-14 | Нефтчі Баку | 5 - 2 | Кяпаз Ганджа |
| 2022-08-11 | Рапід Відень | 1 - 0 | Нефтчі Баку |
| 2022-08-07 | Шамахи | 0 - 1 | Нефтчі Баку |
| 2022-08-04 | Нефтчі Баку | 2 - 1 | Рапід Відень |
| 2022-07-28 | Нефтчі Баку | 3 - 0 | Аріс Лімасол |
| 2022-07-21 | Аріс Лімасол | 2 - 0 | Нефтчі Баку |
| 2022-07-14 | Газіантеп | 0 - 0 | Нефтчі Баку |
| 2022-05-21 | Карабах | 4 - 1 | Нефтчі Баку |
| 2022-05-15 | Нефтчі Баку | 0 - 1 | Зіра |
| 2022-05-09 | Габала | 1 - 0 | Нефтчі Баку |
| 2022-05-04 | Сумгаїт | 0 - 2 | Нефтчі Баку |
| 2022-04-29 | Нефтчі Баку | 0 - 0 | Зіра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 33% | 17% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сабах Баку | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Нефтчі Баку | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Габала | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Карабах | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Зіра | 2 | -1 | 3 |
| 6 | Туран Товуз | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Сабаїл | 3 | -3 | 1 |
| 7 | Шамахи | 3 | -3 | 1 |
| 9 | Кяпаз Ганджа | 2 | -4 | 0 |
| 10 | Сумгаїт | 2 | -5 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Сабах Баку | |
| Нефтчі Баку | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сабах Баку | Нефтчі Баку |
|---|---|---|---|
| 1 | Сабах Баку | - | |
| 2 | Нефтчі Баку | - | |
| 3 | Габала | ||
| 3 | Карабах | ||
| 5 | Зіра | ||
| 6 | Туран Товуз | ||
| 7 | Сабаїл | ||
| 7 | Шамахи | 0 - 1 | |
| 9 | Кяпаз Ганджа | ||
| 10 | Сумгаїт | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Сабах Баку | Нефтчі Баку | |
| Позиція | 1 | 2 |
| Очки | 6 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 5 |
| Очки | 3 | 3 |
Форма в лізі
| Сабах Баку | Нефтчі Баку | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
2
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Сабах Баку | Нефтчі Баку | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
1 |
6
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
0 |
1
0 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (11) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 9% |
| Перемоги в гостях | 55% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (33) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.55 |
| Голи в гостях за матч | 1.45 |
| Домашня команда забила в | 64% |
| Команда гостей забила в | 91% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 36% |
Сабах Баку наступні 6 матчі
| 2022-08-28 | Габала | - | Сабах Баку |
| 2022-09-04 | Сабах Баку | - | Сабаїл |
| 2022-09-11 | Карабах | - | Сабах Баку |
| 2022-09-16 | Сабах Баку | - | Туран Товуз |
| 2022-10-02 | Шамахи | - | Сабах Баку |
| 2022-10-09 | Сабах Баку | - | Кяпаз Ганджа |
Нефтчі Баку наступні 6 матчі
| 2022-08-26 | Нефтчі Баку | - | Зіра |
| 2022-09-03 | Нефтчі Баку | - | Сумгаїт |
| 2022-09-10 | Габала | - | Нефтчі Баку |
| 2022-09-16 | Сабаїл | - | Нефтчі Баку |
| 2022-10-01 | Карабах | - | Нефтчі Баку |
| 2022-10-08 | Нефтчі Баку | - | Туран Товуз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.10 | 2.95 |
| Ймовірність | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.58 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.10 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.73 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 2.5 @ 1.98 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.28 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.78 | 1.93 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.78 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-20 16:01. На даний момент можливі зміни!