Прем'єр-ліга - Азербайджан
неділя, 20.05.2018
14:15
14:15

Сабаїл

Шамахи
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Баку |
| В гостях: | Shamakhi |
| Відстань: | 109.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Баїл |
| Вміщує: | 5 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:15 (17:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.20 | 3.10 | 1X | 1.36 | 1.66 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.36 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.11 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 73% | 27% | 49% | 51% | 29% | 71% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2018-02-11 | Шамахи | 1 - 1 | Сабаїл |
| 2017-10-20 | Сабаїл | 1 - 0 | Шамахи |
| 2017-08-25 | Шамахи | 1 - 0 | Сабаїл |
Сабаїл останні 12 матчі
| 2018-05-12 | Нефтчі Баку | 3 - 1 | Сабаїл |
| 2018-05-05 | Сабаїл | 0 - 1 | Зіра |
| 2018-04-29 | Сумгаїт | 1 - 2 | Сабаїл |
| 2018-04-22 | Сабаїл | 1 - 1 | Кяпаз Ганджа |
| 2018-04-15 | Габала | 1 - 1 | Сабаїл |
| 2018-04-07 | Карабах | 1 - 0 | Сабаїл |
| 2018-04-02 | Нефтчі Баку | 2 - 0 | Сабаїл |
| 2018-03-14 | Зіра | 1 - 1 | Сабаїл |
| 2018-03-10 | Сабаїл | 0 - 1 | Сумгаїт |
| 2018-03-03 | Кяпаз Ганджа | 2 - 1 | Сабаїл |
| 2018-02-24 | Сабаїл | 2 - 1 | Габала |
| 2018-02-18 | Сабаїл | 0 - 1 | Карабах |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 4 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 33% | 8% |
Шамахи останні 12 матчі
| 2018-05-12 | Шамахи | 3 - 0 | Карабах |
| 2018-05-05 | Габала | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-04-28 | Шамахи | 2 - 1 | Нефтчі Баку |
| 2018-04-21 | Шамахи | 2 - 1 | Зіра |
| 2018-04-18 | Сумгаїт | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-04-15 | Сумгаїт | 2 - 1 | Шамахи |
| 2018-04-12 | Шамахи | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2018-04-07 | Кяпаз Ганджа | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-04-01 | Карабах | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-03-13 | Шамахи | 1 - 1 | Габала |
| 2018-03-09 | Нефтчі Баку | 3 - 2 | Шамахи |
| 2018-03-04 | Зіра | 1 - 2 | Шамахи |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 6 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 50% | 8% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 27 | +23 | 62 |
| 2 | Габала | 27 | +18 | 49 |
| 3 | Нефтчі Баку | 27 | +10 | 43 |
| 4 | Зіра | 27 | +5 | 41 |
| 5 | Сумгаїт | 27 | +2 | 40 |
| 6 | Шамахи | 27 | -11 | 28 |
| 7 | Сабаїл | 27 | -19 | 23 |
| 8 | Кяпаз Ганджа | 27 | -28 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Сабаїл | |
| Шамахи | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сабаїл | Шамахи |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Габала | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Нефтчі Баку | 0 - 4 | 3 - 2 |
| 4 | Зіра | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Сумгаїт | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Шамахи | 1 - 0 | - |
| 7 | Сабаїл | - | 1 - 0 |
| 8 | Кяпаз Ганджа | 1 - 1 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Сабаїл | Шамахи | |
| Позиція | 7 | 6 |
| Очки | 23 | 28 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 6 |
| Очки | 13 | 10 |
Форма в лізі
| Сабаїл | Шамахи | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
5 16 |
7
7 13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 8 |
2
4 7 |
Голи в лізі
| Сабаїл | Шамахи | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
38 |
28
39 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
17 |
12
21 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (108) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (247) | |
| Голи за матч | 2.29 |
| Голи вдома за матч | 1.18 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 15% |
Сабаїл наступні 6 матчі
| 2018-08-12 | Габала | - | Сабаїл |
| 2018-08-18 | Сабаїл | - | Карабах |
| 2018-08-26 | Шамахи | - | Сабаїл |
| 2018-09-15 | Сабаїл | - | Зіра |
| 2018-09-22 | Сабаїл | - | Сабах Баку |
| 2018-09-29 | Нефтчі Баку | - | Сабаїл |
Шамахи наступні 6 матчі
| 2018-05-28 | Шамахи | - | Габала |
| 2018-07-12 | Бальцан | - | Шамахи |
| 2018-07-19 | Шамахи | - | Бальцан |
| 2018-08-12 | Шамахи | - | Сабах Баку |
| 2018-08-18 | Зіра | - | Шамахи |
| 2018-08-26 | Шамахи | - | Сабаїл |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.14 | 3.20 | 3.10 |
| Ймовірність | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.66 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 3.11 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.32 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 1.75 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.26 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.26 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.81 | 1.92 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.81 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-20 12:05. На даний момент можливі зміни!