Жирабола - Ангола

субота, 19.06.2021
15:00
Саграда Есперанса

Саграда Есперанса

Санта-Ріта

Санта-Ріта

2 - 0
(2 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Dundo
В гостях: Uige
Відстань: 638.3 км
Час початку
Година: 15:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Останні 2 прямі зустрічі

2021-02-14 Санта-Ріта 0 - 1 Саграда Есперанса
2019-11-30 Санта-Ріта 0 - 0 Саграда Есперанса

Саграда Есперанса останні 12 матчі

2021-06-12 Байша де Кассанже 1 - 3 Саграда Есперанса
2021-06-09 Куанду Кубангу 0 - 0 Саграда Есперанса
2021-05-29 Бравуш ду Макуіш 0 - 1 Саграда Есперанса
2021-05-23 Прімейру Агошту 0 - 0 Саграда Есперанса
2021-05-15 Саграда Есперанса 2 - 0 Деспортіво Уїла
2021-05-08 Ферроваріу Уамбо 0 - 1 Саграда Есперанса
2021-05-01 Спортінг Кабінда 1 - 0 Саграда Есперанса
2021-04-27 Саграда Есперанса 2 - 1 Академіка Лобіту
2021-04-23 Саграда Есперанса 1 - 0 Петру Атлетіку
2021-04-06 Саграда Есперанса 2 - 1 Прімейру Агошту
2021-03-31 Саграда Есперанса 1 - 0 Спортінг Кабінда
2021-03-17 Саграда Есперанса 0 - 0 Бравуш ду Макуіш
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 4 3 1
67% 25% 8% 33% 25% 8%

Санта-Ріта останні 12 матчі

2021-06-16 Санта-Ріта 1 - 0 Академіка Лобіту
2021-06-13 Санта-Ріта 1 - 0 Деспортіво Уїла
2021-06-06 Куанду Кубангу 0 - 0 Санта-Ріта
2021-05-30 Санта-Ріта 1 - 0 Ферроваріу Уамбо
2021-05-22 Спортінг Кабінда 1 - 0 Санта-Ріта
2021-05-12 Петру Атлетіку 1 - 0 Санта-Ріта
2021-05-09 Санта-Ріта 1 - 1 Прогрешшу Самб.
2021-05-02 Рекр. да Каала 1 - 0 Санта-Ріта
2021-04-25 Санта-Ріта 0 - 0 Вільєте Бенгела
2021-03-14 Санта-Ріта 1 - 2 Інтер Луанда
2021-03-07 Санта-Ріта 0 - 2 Прімейру Агошту
2021-02-27 Байша де Кассанже 2 - 0 Санта-Ріта
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 4 1 0
25% 25% 50% 33% 8% 0%
Реклама

Таблиця Жирабола

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Петру Атлетіку 24 17 3 4 42 16 +26 54
2 Саграда Есперанса 23 15 7 1 33 9 +24 52
3 Прімейру Агошту 24 15 6 3 37 16 +21 51
4 Бравуш ду Макуіш 22 12 7 3 35 17 +18 43
5 Інтер Луанда 23 11 7 5 34 17 +17 40
6 Рекр. да Каала 24 8 11 5 25 15 +10 35
7 Вільєте Бенгела 24 8 9 7 33 28 +5 33
8 Академіка Лобіту 23 8 5 10 23 26 -3 29
9 Деспортіво Уїла 24 7 6 11 20 25 -5 27
10 Рекр. ду Ліболу 21 7 5 9 18 24 -6 26
11 Куанду Кубангу 22 5 10 7 24 23 +1 25
12 Прогрешшу Самб. 24 6 6 12 21 30 -9 24
13 Санта-Ріта 24 6 6 12 14 22 -8 24
14 Байша де Кассанже 23 6 6 11 25 36 -11 24
15 Спортінг Кабінда 23 7 2 14 18 32 -14 23
16 Ферроваріу Уамбо 24 0 0 24 2 68 -66 0

Хронологія матчів у лізі

Саграда Есперанса                        
Санта-Ріта                         
Вдома                        
В гостях                         

Матчі вдома/в гостях

М Команда Саграда Есперанса Санта-Ріта
1 Петру Атлетіку 1 - 0 1 - 0
2 Саграда Есперанса -  
3 Прімейру Агошту 2 - 1  
4 Бравуш ду Макуіш 0 - 0 3 - 0*
5 Інтер Луанда 2 - 2  
6 Рекр. да Каала 1 - 1 1 - 0
7 Вільєте Бенгела    
8 Академіка Лобіту 2 - 1 1 - 0
9 Деспортіво Уїла 2 - 0 1 - 0
10 Рекр. ду Ліболу    
11 Куанду Кубангу 3 - 0 0 - 0
12 Прогрешшу Самб.   1 - 0
13 Санта-Ріта   -
14 Байша де Кассанже 3 - 0 2 - 0
15 Спортінг Кабінда 1 - 0 1 - 0
16 Ферроваріу Уамбо   0 - 3*

Позиція в лізі

  Саграда Есперанса Санта-Ріта
Позиція 2 13
Очки 52 24
  Вдома В гостях
Позиція 5 14
Очки 24 4

Форма в лізі

  Саграда Есперанса Санта-Ріта
Перемоги
Нічиї
Поразки
15                
7        
1  
6       
6       
12             
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
3    
0  
1  
1  
8         

Голи в лізі

  Саграда Есперанса Санта-Ріта
Забиті голи
Пропущені голи
33                                  
9          
14               
22                       
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
17                  
5      
3    
11            

Загальна статистика для Жирабола

Матчі   (186)
Перемоги вдома 48%
Нічиї 26%
Перемоги в гостях 26%
Зіграні матчі 100%
Голи   (404)
Голи за матч 2.17
Голи вдома за матч 1.30
Голи в гостях за матч 0.87
Домашня команда забила в 67%
Команда гостей забила в 51%
Обидві Команди Заб'ють 31%
Більше 1.5 62%
Більше 2.5 43%
Більше 3.5 15%

Саграда Есперанса наступні 6 матчі

2021-06-26 Саграда Есперанса - Інтер Луанда
2021-06-30 Саграда Есперанса - Вільєте Бенгела
2021-07-10 Саграда Есперанса - Рекр. ду Ліболу
2021-07-19 Рекр. да Каала - Саграда Есперанса
2021-07-24 Саграда Есперанса - Прогрешшу Самб.
2021-07-31 Петру Атлетіку - Саграда Есперанса

Санта-Ріта наступні 6 матчі

2021-06-30 Рекр. ду Ліболу - Санта-Ріта
2021-07-07 Бравуш ду Макуіш - Санта-Ріта
2021-07-18 Санта-Ріта - Байша де Кассанже
2021-07-24 Прімейру Агошту - Санта-Ріта
2021-07-30 Інтер Луанда - Санта-Ріта
2022-09-25 Спортінг Бенгела - Санта-Ріта

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-06-19 12:02. На даний момент можливі зміни!