Ліга націй КОНКАКАФ

вівторок, 29.09.2026
01:00
Сент-Люсія

Сент-Люсія

Бермудські о-ви

Бермудські о-ви

5 - 2
(3 - 1,  2 - 1)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.70 3.30 2.25 12 1.53 1.40
33% 31% 36% 1.30 45% 55%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.67 2.15 2.63 1.44
77% 23% 56% 44% 35% 65%

Прямі зустрічі

Немає даних у системі

Сент-Люсія останні 12 матчі

2026-09-26 Барбадос 2 - 0 Сент-Люсія
2026-03-27 Азербайджан 6 - 1 Сент-Люсія
2025-11-15 Сент-Вінс. і Гр. 3 - 1 Сент-Люсія
2025-11-12 Куба 3 - 0 Сент-Люсія
2025-06-10 Сент-Люсія 2 - 1 Барбадос
2025-06-07 Кюрасао 4 - 0 Сент-Люсія
2024-11-18 Кюрасао 4 - 1 Сент-Люсія
2024-11-15 Сент-Люсія 0 - 4 Гренада
2024-10-15 Сент-Люсія 0 - 4 Сен-Ма́ртен
2024-10-12 Сен-Ма́ртен 1 - 2 Сент-Люсія
2024-09-10 Гренада 1 - 2 Сент-Люсія
2024-09-06 Сент-Люсія 2 - 1 Кюрасао
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 12 11 6
33% 0% 67% 100% 92% 50%

Бермудські о-ви останні 12 матчі

2026-09-25 Бермудські о-ви 1 - 2 Гваделупа
2026-06-06 Кабо-Верде 3 - 0 Бермудські о-ви
2026-03-25 ДР Конго 2 - 0 Бермудські о-ви
2025-11-19 Тринідад і Тоб. 2 - 2 Бермудські о-ви
2025-11-14 Бермудські о-ви 0 - 7 Кюрасао
2025-10-15 Ямайка 4 - 0 Бермудські о-ви
2025-10-10 Бермудські о-ви 0 - 3 Тринідад і Тоб.
2025-09-10 Кюрасао 3 - 2 Бермудські о-ви
2025-09-05 Бермудські о-ви 0 - 4 Ямайка
2025-06-10 Куба 1 - 2 Бермудські о-ви
2025-06-05 Бермудські о-ви 5 - 0 Кайманові о-ви
2025-03-26 Гондурас 2 - 0 Бермудські о-ви
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 12 10 6
17% 8% 75% 100% 83% 50%
Реклама

Сент-Люсія наступні 2 матчі

2026-10-02 Сент-Люсія - Гваделупа
2026-10-05 Гваделупа - Сент-Люсія

Бермудські о-ви наступні 2 матчі

2026-10-03 Барбадос - Бермудські о-ви
2026-10-06 Бермудські о-ви - Барбадос

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.70 3.30 2.25
Ймовірність 33% 31% 36%
12 @ 1.30
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.53 1.40
Ймовірність 45% 55%
X2 @ 1.40
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.33
Ймовірність   77% 23%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.67 2.15
Ймовірність   56% 44%
Більше 2.5 @ 1.67
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.63 1.44
Ймовірність   35% 65%
Менше 3.5 @ 1.44
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   60% 40%
Так @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-09-29 00:01. На даний момент можливі зміни!