Про-ліга Перської затоки - Іран
неділя, 15.09.2019
16:15
16:15

Сайпа

Нассаджі М.
4 - 3
(2 - 0, 2 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Карадж |
| В гостях: | Qaem Shahr |
| Відстань: | 181.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:15 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.00 | 3.60 | X | 1.22 | 1.70 | |||
| 8% | 84% | 8% | 3.00 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.51 | 2.40 | 1.50 | 4.40 | 1.17 | ||||||
| 65% | 35% | 40% | 60% | 36% | 64% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2019-03-28 | Сайпа | 0 - 0 | Нассаджі М. |
| 2018-09-28 | Нассаджі М. | 1 - 1 | Сайпа |
Сайпа останні 12 матчі
| 2019-08-30 | Сайпа | 0 - 0 | Сірджан |
| 2019-08-22 | Зоб Ахан | 2 - 3 | Сайпа |
| 2019-05-16 | Сайпа | 0 - 3 | Санат Нафт |
| 2019-05-11 | Естеглаль Х. | 1 - 2 | Сайпа |
| 2019-05-05 | Сайпа | 0 - 1 | Шахр Ходро |
| 2019-04-30 | Зоб Ахан | 0 - 2 | Сайпа |
| 2019-04-25 | Машін Сазі | 0 - 0 | Сайпа |
| 2019-04-18 | Сайпа | 2 - 5 | Сепахан |
| 2019-04-13 | Персеполіс | 3 - 2 | Сайпа |
| 2019-04-08 | Сайпа | 3 - 1 | Пейкан |
| 2019-04-03 | Естеглаль Т. | 0 - 0 | Сайпа |
| 2019-03-28 | Сайпа | 0 - 0 | Нассаджі М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 50% | 33% |
Нассаджі М. останні 12 матчі
| 2019-08-30 | Нассаджі М. | 4 - 3 | Пейкан |
| 2019-08-22 | Сірджан | 1 - 1 | Нассаджі М. |
| 2019-05-16 | Нассаджі М. | 2 - 0 | Пейкан |
| 2019-05-11 | Сепідруд Рашт | 1 - 3 | Нассаджі М. |
| 2019-05-03 | Нассаджі М. | 1 - 2 | Санат Нафт |
| 2019-04-25 | Естеглаль Х. | 1 - 1 | Нассаджі М. |
| 2019-04-19 | Нассаджі М. | 1 - 0 | Шахр Ходро |
| 2019-04-11 | Машін Сазі | 0 - 0 | Нассаджі М. |
| 2019-04-05 | Нассаджі М. | 0 - 0 | Сепахан |
| 2019-03-28 | Сайпа | 0 - 0 | Нассаджі М. |
| 2019-03-16 | Естеглаль Т. | 1 - 0 | Нассаджі М. |
| 2019-03-08 | Нассаджі М. | 1 - 1 | Персеполіс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 25% | 17% |
Таблиця Про-ліга Перської затоки
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шахр Ходро | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Сепахан | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Нассаджі М. | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Сайпа | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Санат Нафт | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Трактор | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Сірджан | 3 | 0 | 3 |
| 8 | Персеполіс | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Машін Сазі | 3 | -1 | 3 |
| 10 | Нафт М.І.С. | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Парс Джанубі Джам | 3 | -1 | 2 |
| 11 | Фулад | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Зоб Ахан | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Естеглаль Т. | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Пейкан | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Шахін Бушехр | 2 | -4 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Сайпа | |
| Нассаджі М. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сайпа | Нассаджі М. |
|---|---|---|---|
| 1 | Шахр Ходро | ||
| 2 | Сепахан | ||
| 3 | Нассаджі М. | - | |
| 4 | Сайпа | - | |
| 5 | Санат Нафт | ||
| 6 | Трактор | ||
| 7 | Сірджан | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Персеполіс | ||
| 9 | Машін Сазі | ||
| 10 | Нафт М.І.С. | ||
| 11 | Парс Джанубі Джам | ||
| 11 | Фулад | ||
| 13 | Зоб Ахан | ||
| 14 | Естеглаль Т. | ||
| 15 | Пейкан | ||
| 16 | Шахін Бушехр |
Позиція в лізі
| Сайпа | Нассаджі М. | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 4 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 1 | 1 |
Форма в лізі
| Сайпа | Нассаджі М. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
1
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Сайпа | Нассаджі М. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
2 |
5
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
1
1 |
Загальна статистика для Про-ліга Перської затоки
| Матчі (19) | |
| Перемоги вдома | 32% |
| Нічиї | 42% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (34) | |
| Голи за матч | 1.79 |
| Голи вдома за матч | 0.84 |
| Голи в гостях за матч | 0.95 |
| Домашня команда забила в | 58% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 37% |
| Більше 1.5 | 47% |
| Більше 2.5 | 21% |
| Більше 3.5 | 11% |
Сайпа наступні 6 матчі
| 2019-09-20 | Парс Джанубі Джам | - | Сайпа |
| 2019-09-25 | Сайпа | - | Трактор |
| 2019-09-29 | Сайпа | - | Damash Gilan |
| 2019-10-04 | Санат Нафт | - | Сайпа |
| 2019-10-16 | Шахін Бушехр | - | Сайпа |
| 2019-10-21 | Сайпа | - | Естеглаль Т. |
Нассаджі М. наступні 6 матчі
| 2019-09-20 | Нассаджі М. | - | Шахін Бушехр |
| 2019-09-25 | Парс Джанубі Джам | - | Нассаджі М. |
| 2019-09-29 | Нассаджі М. | - | Шахр Ходро |
| 2019-10-04 | Нассаджі М. | - | Машін Сазі |
| 2019-10-21 | Нассаджі М. | - | Трактор |
| 2019-10-25 | Фулад | - | Нассаджі М. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.00 | 3.60 |
| Ймовірність | 8% | 84% | 8% |
| X @ 3.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.70 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.46 | 2.51 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.46 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.50 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.40 | 1.17 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.11 | 1.76 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 2.11 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-15 12:00. На даний момент можливі зміни!