Серія B - Італія
субота, 26.10.2019
14:00
14:00

Салернітана

Перуджа
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Салерно |
| В гостях: | Перуджія |
| Відстань: | 334.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Арекі |
| Вміщує: | 38 000 (31 000) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.20 | 3.00 | 1X | 1.36 | 1.53 | |||
| 36% | 35% | 29% | 1.36 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 61% | 39% | 38% | 62% | 23% | 77% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2019-03-03 | Перуджа | 3 - 1 | Салернітана |
| 2018-10-21 | Салернітана | 2 - 1 | Перуджа |
| 2018-05-01 | Перуджа | 1 - 1 | Салернітана |
| 2017-12-09 | Салернітана | 1 - 1 | Перуджа |
| 2017-05-18 | Перуджа | 3 - 2 | Салернітана |
| 2016-12-30 | Салернітана | 2 - 1 | Перуджа |
| 2016-03-19 | Перуджа | 1 - 1 | Салернітана |
| 2015-10-31 | Салернітана | 1 - 1 | Перуджа |
| 2014-04-27 | Салернітана | 2 - 2 | Перуджа |
| 2013-12-13 | Перуджа | 1 - 0 | Салернітана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 20% | 50% | 30% | 90% | 50% | 30% |
Салернітана останні 12 матчі
| 2019-10-19 | Венеція | 1 - 0 | Салернітана |
| 2019-10-06 | Салернітана | 1 - 1 | Фрозіноне |
| 2019-09-29 | Ліворно | 2 - 3 | Салернітана |
| 2019-09-25 | Салернітана | 1 - 1 | К'єво |
| 2019-09-22 | Трапані | 0 - 1 | Салернітана |
| 2019-09-16 | Салернітана | 0 - 2 | Беневенто |
| 2019-08-31 | Козенца | 0 - 1 | Салернітана |
| 2019-08-24 | Салернітана | 3 - 1 | Пескара |
| 2019-08-18 | Лечче | 4 - 0 | Салернітана |
| 2019-08-11 | Салернітана | 3 - 1 | Катандзаро |
| 2019-07-24 | Салернітана | 4 - 1 | Самбенедеттезе |
| 2019-06-09 | Венеція | 1 - 0 | Салернітана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 5 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 42% | 42% |
Перуджа останні 12 матчі
| 2019-10-19 | Беневенто | 1 - 0 | Перуджа |
| 2019-10-04 | Перуджа | 1 - 0 | Піза |
| 2019-09-28 | Емполі | 3 - 0 | Перуджа |
| 2019-09-24 | Перуджа | 3 - 1 | Фрозіноне |
| 2019-09-21 | Спеція | 2 - 2 | Перуджа |
| 2019-09-14 | Перуджа | 0 - 0 | Юве Стабія |
| 2019-09-06 | Фіорентина | 1 - 0 | Перуджа |
| 2019-08-31 | Ліворно | 0 - 1 | Перуджа |
| 2019-08-25 | Перуджа | 2 - 1 | К'єво |
| 2019-08-18 | Перуджа | 1 - 1 | Брешія |
| 2019-08-11 | Перуджа | 1 - 0 | Трієстіна |
| 2019-07-31 | Перуджа | 1 - 3 | Рома |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 42% | 25% |
Таблиця Серія B
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Беневенто | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Кротоне | 8 | +7 | 15 |
| 3 | Асколі | 9 | +6 | 15 |
| 4 | Емполі | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Салернітана | 8 | +2 | 14 |
| 6 | Перуджа | 8 | +1 | 14 |
| 7 | К'єво | 8 | +4 | 13 |
| 8 | Венеція | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Ентелла | 9 | -2 | 12 |
| 10 | Чіттаделла | 8 | -3 | 12 |
| 11 | Порденоне | 8 | +1 | 11 |
| 12 | Кремонезе | 8 | -3 | 11 |
| 13 | Піза | 8 | +3 | 10 |
| 14 | Пескара | 8 | -2 | 10 |
| 15 | Фрозіноне | 8 | -4 | 9 |
| 16 | Козенца | 8 | -1 | 7 |
| 17 | Спеція | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Юве Стабія | 8 | -7 | 7 |
| 19 | Ліворно | 8 | -6 | 4 |
| 20 | Трапані | 8 | -5 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Салернітана | |
| Перуджа | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Салернітана | Перуджа |
|---|---|---|---|
| 1 | Беневенто | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Кротоне | ||
| 3 | Асколі | ||
| 4 | Емполі | 3 - 0 | |
| 5 | Салернітана | - | |
| 6 | Перуджа | - | |
| 7 | К'єво | 1 - 1 | |
| 8 | Венеція | ||
| 9 | Ентелла | ||
| 10 | Чіттаделла | ||
| 11 | Порденоне | ||
| 12 | Кремонезе | ||
| 13 | Піза | ||
| 14 | Пескара | 3 - 1 | |
| 15 | Фрозіноне | 1 - 1 | |
| 16 | Козенца | ||
| 17 | Спеція | 2 - 2 | |
| 18 | Юве Стабія | ||
| 19 | Ліворно | 0 - 1 | |
| 20 | Трапані |
Позиція в лізі
| Салернітана | Перуджа | |
| Позиція | 5 | 6 |
| Очки | 14 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 16 |
| Очки | 5 | 4 |
Форма в лізі
| Салернітана | Перуджа | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 2 |
4
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 1 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Салернітана | Перуджа | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
8 |
9
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
5 |
3
6 |
Загальна статистика для Серія B
| Матчі (81) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (199) | |
| Голи за матч | 2.46 |
| Голи вдома за матч | 1.31 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 20% |
Салернітана наступні 6 матчі
| 2019-10-29 | Піза | - | Салернітана |
| 2019-11-02 | Салернітана | - | Ентелла |
| 2019-11-10 | Кремонезе | - | Салернітана |
| 2019-11-23 | Юве Стабія | - | Салернітана |
| 2019-11-30 | Салернітана | - | Асколі |
| 2019-12-07 | Чіттаделла | - | Салернітана |
Перуджа наступні 6 матчі
| 2019-10-29 | Перуджа | - | Асколі |
| 2019-11-02 | Кротоне | - | Перуджа |
| 2019-11-09 | Перуджа | - | Чіттаделла |
| 2019-11-23 | Порденоне | - | Перуджа |
| 2019-12-01 | Перуджа | - | Пескара |
| 2019-12-04 | Сассуоло | - | Перуджа |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 3.20 | 3.00 |
| Ймовірність | 36% | 35% | 29% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.65 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-26 12:03. На даний момент можливі зміни!