Друга ліга - Англія
вівторок, 17.09.2019
19:45
19:45

Солфорд

Грімсбі Таун
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сальфорд |
| В гостях: | Клітхорпес |
| Відстань: | 152.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.40 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.53 | |||
| 18% | 41% | 41% | 1.53 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 83% | 17% | 43% | 57% | 38% | 62% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Солфорд останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Солфорд | 0 - 2 | Челтнем |
| 2019-09-07 | Моркем | 2 - 2 | Солфорд |
| 2019-08-31 | Солфорд | 1 - 1 | Лейтон Орієнт |
| 2019-08-24 | Карлайл | 2 - 2 | Солфорд |
| 2019-08-20 | Плімут | 2 - 2 | Солфорд |
| 2019-08-17 | Солфорд | 1 - 1 | Порт Вейл |
| 2019-08-13 | Солфорд | 0 - 3 | Лідс |
| 2019-08-10 | Кроулі Таун | 2 - 0 | Солфорд |
| 2019-08-03 | Солфорд | 2 - 0 | Стівенедж |
| 2019-07-23 | Солфорд | 1 - 3 | Мідлсбро |
| 2019-07-19 | Солфорд | 1 - 3 | Вокінг |
| 2019-05-11 | Солфорд | 3 - 0 | Файлд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 12 | 7 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 100% | 58% | 42% |
Грімсбі Таун останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Олдем | 2 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2019-09-10 | Грімсбі Таун | 0 - 0 | Маклсфілд |
| 2019-09-07 | Грімсбі Таун | 0 - 2 | Крю |
| 2019-09-03 | Грімсбі Таун | 1 - 2 | Сканторп |
| 2019-08-31 | Волсолл | 1 - 3 | Грімсбі Таун |
| 2019-08-24 | Грімсбі Таун | 5 - 2 | Порт Вейл |
| 2019-08-20 | Грімсбі Таун | 2 - 2 | Колчестер |
| 2019-08-17 | Форест Грін | 1 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2019-08-13 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Донкастер |
| 2019-08-10 | Грімсбі Таун | 1 - 1 | Бредфорд |
| 2019-08-03 | Моркем | 0 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2019-07-27 | Грімсбі Таун | 0 - 2 | Пітерборо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ексетер | 8 | +6 | 18 |
| 2 | Свіндон | 8 | +9 | 17 |
| 3 | Форест Грін | 8 | +2 | 16 |
| 4 | Ньюпорт | 8 | +3 | 15 |
| 5 | Крю | 8 | +1 | 15 |
| 6 | Челтнем | 8 | +7 | 14 |
| 7 | Бредфорд | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Кроулі Таун | 8 | +3 | 14 |
| 9 | Грімсбі Таун | 8 | +4 | 12 |
| 10 | Порт Вейл | 8 | -1 | 12 |
| 11 | Плімут | 8 | +3 | 11 |
| 12 | Кембридж Юн. | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Нортгемптон | 8 | +1 | 10 |
| 14 | Карлайл | 8 | -4 | 10 |
| 15 | Менсфілд | 8 | +1 | 9 |
| 16 | Колчестер | 8 | -1 | 9 |
| 17 | Лейтон Орієнт | 8 | -4 | 9 |
| 18 | Солфорд | 8 | -2 | 8 |
| 19 | Олдем | 8 | -5 | 6 |
| 20 | Волсолл | 8 | -6 | 6 |
| 21 | Моркем | 8 | -7 | 6 |
| 22 | Сканторп | 8 | -7 | 4 |
| 23 | Стівенедж | 8 | -7 | 3 |
| 24 | Маклсфілд | 8 | 0 | -6 |
Хронологія матчів у лізі
| Солфорд | |
| Грімсбі Таун | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Солфорд | Грімсбі Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Ексетер | ||
| 2 | Свіндон | ||
| 3 | Форест Грін | 1 - 0 | |
| 4 | Ньюпорт | ||
| 5 | Крю | ||
| 6 | Челтнем | 0 - 2 | |
| 7 | Бредфорд | ||
| 8 | Кроулі Таун | ||
| 9 | Грімсбі Таун | - | |
| 10 | Порт Вейл | 1 - 1 | |
| 11 | Плімут | ||
| 12 | Кембридж Юн. | ||
| 13 | Нортгемптон | ||
| 14 | Карлайл | ||
| 15 | Менсфілд | ||
| 16 | Колчестер | ||
| 17 | Лейтон Орієнт | 1 - 1 | |
| 18 | Солфорд | - | |
| 19 | Олдем | 2 - 2 | |
| 20 | Волсолл | 1 - 3 | |
| 21 | Моркем | 0 - 2 | |
| 22 | Сканторп | ||
| 23 | Стівенедж | 2 - 0 | |
| 24 | Маклсфілд |
Позиція в лізі
| Солфорд | Грімсбі Таун | |
| Позиція | 18 | 9 |
| Очки | 8 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 4 |
| Очки | 5 | 7 |
Форма в лізі
| Солфорд | Грімсбі Таун | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
5 2 |
3
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 1 |
2
1 1 |
Голи в лізі
| Солфорд | Грімсбі Таун | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
12 |
15
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
4 |
7
4 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (96) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (231) | |
| Голи за матч | 2.41 |
| Голи вдома за матч | 1.30 |
| Голи в гостях за матч | 1.10 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 28% |
Солфорд наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Крю | - | Солфорд |
| 2019-09-28 | Солфорд | - | Форест Грін |
| 2019-10-05 | Волсолл | - | Солфорд |
| 2019-10-12 | Солфорд | - | Кембридж Юн. |
| 2019-10-19 | Нортгемптон | - | Солфорд |
| 2019-10-22 | Менсфілд | - | Солфорд |
Грімсбі Таун наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Грімсбі Таун | - | Маклсфілд |
| 2019-09-25 | Челсі | - | Грімсбі Таун |
| 2019-09-28 | Ексетер | - | Грімсбі Таун |
| 2019-10-05 | Грімсбі Таун | - | Менсфілд |
| 2019-10-08 | Сандерленд | - | Грімсбі Таун |
| 2019-10-12 | Стівенедж | - | Грімсбі Таун |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 3.40 | 3.10 |
| Ймовірність | 18% | 41% | 41% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 31% | 69% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-17 16:05. На даний момент можливі зміни!