Перша ліга - Туреччина
неділя, 25.12.2022
16:00
16:00

Самсунспор

Аданаспор
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Самсун |
| В гостях: | Адана |
| Відстань: | 484.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | 19 травня |
| Вміщує: | 16 480 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.33 | 5.75 | 1 | 1.13 | 2.63 | |||
| 46% | 35% | 19% | 1.40 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.67 | 2.15 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 76% | 24% | 44% | 56% | 30% | 70% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-11-09 | Самсунспор | 4 - 0 | Аданаспор |
| 2022-04-21 | Аданаспор | 1 - 0 | Самсунспор |
| 2021-11-27 | Самсунспор | 1 - 0 | Аданаспор |
| 2021-05-09 | Аданаспор | 0 - 2 | Самсунспор |
| 2021-01-03 | Самсунспор | 2 - 1 | Аданаспор |
| 2018-04-02 | Аданаспор | 2 - 1 | Самсунспор |
| 2017-11-19 | Самсунспор | 0 - 0 | Аданаспор |
| 2016-04-08 | Аданаспор | 2 - 1 | Самсунспор |
| 2015-11-07 | Самсунспор | 2 - 1 | Аданаспор |
| 2015-03-02 | Аданаспор | 2 - 1 | Самсунспор |
| 2014-10-05 | Самсунспор | 1 - 1 | Аданаспор |
| 2014-04-03 | Аданаспор | 1 - 1 | Самсунспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 8% |
Самсунспор останні 12 матчі
| 2022-12-21 | Трабзонспор | 3 - 0 | Самсунспор |
| 2022-12-17 | Бодрум | 0 - 0 | Самсунспор |
| 2022-12-09 | Самсунспор | 1 - 1 | Єні Малатьяспор |
| 2022-12-03 | Самсунспор | 5 - 0 | Денізліспор |
| 2022-11-27 | Кечіоренгюджю | 1 - 1 | Самсунспор |
| 2022-11-13 | Тузласпор | 1 - 2 | Самсунспор |
| 2022-11-09 | Самсунспор | 4 - 0 | Аданаспор |
| 2022-11-06 | Самсунспор | 1 - 0 | Гезтепе |
| 2022-10-29 | Пендікспор | 0 - 2 | Самсунспор |
| 2022-10-23 | Самсунспор | 2 - 2 | Болуспор |
| 2022-10-15 | Алтинорду | 2 - 1 | Самсунспор |
| 2022-10-08 | Самсунспор | 2 - 0 | Генчлербірлігі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 50% | 25% |
Аданаспор останні 12 матчі
| 2022-12-19 | Аданаспор | 2 - 3 | Денізліспор |
| 2022-12-10 | Кечіоренгюджю | 1 - 0 | Аданаспор |
| 2022-12-04 | Аданаспор | 2 - 2 | Гезтепе |
| 2022-11-19 | Аданаспор | 2 - 1 | Алтинорду |
| 2022-11-12 | Ерзурумспор | 3 - 2 | Аданаспор |
| 2022-11-09 | Самсунспор | 4 - 0 | Аданаспор |
| 2022-11-05 | Аданаспор | 3 - 2 | Пендікспор |
| 2022-10-30 | Болуспор | 1 - 0 | Аданаспор |
| 2022-10-24 | Аданаспор | 2 - 1 | Генчлербірлігі |
| 2022-10-16 | Сакар'яспор | 3 - 2 | Аданаспор |
| 2022-10-07 | Аданаспор | 1 - 1 | Бандірмаспор |
| 2022-10-02 | Маніса | 3 - 2 | Аданаспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 9 | 7 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 75% | 58% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Еюпспор | 17 | +15 | 38 |
| 2 | Пендікспор | 18 | +12 | 30 |
| 3 | Самсунспор | 17 | +12 | 29 |
| 4 | Бодрум | 17 | +10 | 29 |
| 5 | Різеспор | 17 | +10 | 29 |
| 6 | Кечіоренгюджю | 17 | +7 | 29 |
| 7 | Маніса | 18 | +2 | 28 |
| 8 | Бандірмаспор | 17 | +1 | 28 |
| 9 | Болуспор | 17 | +2 | 27 |
| 10 | Сакар'яспор | 18 | -1 | 25 |
| 11 | Гезтепе | 17 | +3 | 24 |
| 12 | Тузласпор | 18 | -4 | 19 |
| 13 | Алтай | 18 | 0 | 18 |
| 14 | Аданаспор | 17 | -2 | 18 |
| 15 | Ерзурумспор | 17 | -6 | 17 |
| 16 | Єні Малатьяспор | 18 | -12 | 12 |
| 17 | Денізліспор | 18 | -16 | 12 |
| 18 | Алтинорду | 17 | -16 | 12 |
| 19 | Генчлербірлігі | 17 | -17 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Самсунспор | |
| Аданаспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Самсунспор | Аданаспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Еюпспор | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Пендікспор | ||
| 3 | Самсунспор | - | |
| 4 | Бодрум | 3 - 3 | |
| 5 | Різеспор | ||
| 6 | Кечіоренгюджю | 1 - 0 | |
| 7 | Маніса | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 8 | Бандірмаспор | ||
| 9 | Болуспор | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Сакар'яспор | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 11 | Гезтепе | 1 - 0 | |
| 12 | Тузласпор | ||
| 13 | Алтай | ||
| 14 | Аданаспор | - | |
| 15 | Ерзурумспор | 3 - 2 | |
| 16 | Єні Малатьяспор | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Денізліспор | 5 - 0 | |
| 18 | Алтинорду | ||
| 19 | Генчлербірлігі | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| Самсунспор | Аданаспор | |
| Позиція | 3 | 14 |
| Очки | 29 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 19 |
| Очки | 15 | 2 |
Форма в лізі
| Самсунспор | Аданаспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
8 2 |
4
6 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 1 |
0
2 6 |
Голи в лізі
| Самсунспор | Аданаспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
14 |
26
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
7 |
10
16 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (165) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (409) | |
| Голи за матч | 2.48 |
| Голи вдома за матч | 1.37 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 25% |
Самсунспор наступні 6 матчі
| 2023-01-14 | Самсунспор | - | Алтай |
| 2023-01-22 | Еюпспор | - | Самсунспор |
| 2023-01-30 | Самсунспор | - | Ерзурумспор |
| 2023-02-05 | Маніса | - | Самсунспор |
| 2023-02-18 | Самсунспор | - | Різеспор |
| 2023-03-04 | Самсунспор | - | Різеспор |
Аданаспор наступні 6 матчі
| 2023-01-15 | Тузласпор | - | Аданаспор |
| 2023-01-22 | Аданаспор | - | Єні Малатьяспор |
| 2023-01-29 | Аданаспор | - | Бодрум |
| 2023-02-03 | Алтай | - | Аданаспор |
| 2023-03-05 | Аданаспор | - | Еюпспор |
| 2023-03-08 | Різеспор | - | Аданаспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 4.33 | 5.75 |
| Ймовірність | 46% | 35% | 19% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.13 | 2.63 |
| Ймовірність | 70% | 30% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.15 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 2.15 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.44 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-25 12:04. На даний момент можливі зміни!