Перша ліга - Туреччина
субота, 01.04.2023
18:30
18:30

Самсунспор

Пендікспор
4 - 2
(2 - 1, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Самсун |
| В гостях: | Pendik |
| Відстань: | 596.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | 19 травня |
| Вміщує: | 16 480 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.40 | 4.00 | 1 | 1.20 | 1.83 | |||
| 40% | 30% | 30% | 1.80 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.93 | 1.88 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 23% | 77% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-10-29 | Пендікспор | 0 - 2 | Самсунспор |
Самсунспор останні 12 матчі
| 2023-03-28 | Болуспор | 1 - 5 | Самсунспор |
| 2023-03-24 | Самсунспор | 2 - 0 | Алтинорду |
| 2023-03-18 | Генчлербірлігі | 0 - 1 | Самсунспор |
| 2023-03-13 | Самсунспор | 5 - 0 | Бандірмаспор |
| 2023-03-09 | Сакар'яспор | 0 - 1 | Самсунспор |
| 2023-03-04 | Самсунспор | 2 - 0 | Різеспор |
| 2023-02-05 | Маніса | 1 - 1 | Самсунспор |
| 2023-01-30 | Самсунспор | 2 - 1 | Ерзурумспор |
| 2023-01-22 | Еюпспор | 1 - 4 | Самсунспор |
| 2023-01-14 | Самсунспор | 2 - 1 | Алтай |
| 2022-12-25 | Самсунспор | 2 - 1 | Аданаспор |
| 2022-12-21 | Трабзонспор | 3 - 0 | Самсунспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 58% | 25% |
Пендікспор останні 12 матчі
| 2023-03-28 | Пендікспор | 2 - 1 | Кечіоренгюджю |
| 2023-03-19 | Пендікспор | 2 - 1 | Денізліспор |
| 2023-03-11 | Гезтепе | 1 - 1 | Пендікспор |
| 2023-03-07 | Пендікспор | 3 - 2 | Тузласпор |
| 2023-03-03 | Пендікспор | 2 - 1 | Алтинорду |
| 2023-02-04 | Болуспор | 1 - 3 | Пендікспор |
| 2023-01-28 | Пендікспор | 0 - 1 | Генчлербірлігі |
| 2023-01-21 | Алтай | 1 - 4 | Пендікспор |
| 2023-01-16 | Пендікспор | 1 - 1 | Ерзурумспор |
| 2023-01-08 | Пендікспор | 2 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2023-01-05 | Пендікспор | 0 - 3 | Гройтер Фюрт |
| 2022-12-24 | Пендікспор | 0 - 0 | Маніса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Самсунспор | 28 | +33 | 60 |
| 2 | Еюпспор | 28 | +13 | 53 |
| 3 | Різеспор | 27 | +23 | 52 |
| 4 | Сакар'яспор | 28 | +13 | 52 |
| 5 | Пендікспор | 27 | +20 | 50 |
| 6 | Кечіоренгюджю | 28 | +11 | 47 |
| 7 | Бодрум | 28 | +15 | 45 |
| 8 | Маніса | 27 | +6 | 42 |
| 9 | Болуспор | 27 | -2 | 41 |
| 10 | Гезтепе | 27 | +9 | 41 |
| 11 | Бандірмаспор | 27 | -4 | 40 |
| 12 | Алтай | 28 | -5 | 28 |
| 13 | Тузласпор | 27 | -10 | 28 |
| 14 | Ерзурумспор | 27 | -9 | 25 |
| 15 | Аданаспор | 28 | -20 | 25 |
| 16 | Алтинорду | 27 | -20 | 23 |
| 17 | Генчлербірлігі | 27 | -14 | 21 |
| 18 | Денізліспор | 28 | -24 | 17 |
| 19 | Єні Малатьяспор | 28 | -35 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Самсунспор | |
| Пендікспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Самсунспор | Пендікспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Самсунспор | - | |
| 2 | Еюпспор | 1 - 1 | |
| 3 | Різеспор | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Сакар'яспор | 3 - 2 | |
| 5 | Пендікспор | - | |
| 6 | Кечіоренгюджю | 0 - 3 | |
| 7 | Бодрум | ||
| 8 | Маніса | 0 - 1 | |
| 9 | Болуспор | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 10 | Гезтепе | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Бандірмаспор | 5 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Алтай | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 13 | Тузласпор | 1 - 1 | |
| 14 | Ерзурумспор | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Аданаспор | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 16 | Алтинорду | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Генчлербірлігі | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Денізліспор | 5 - 0 | 0 - 1 |
| 19 | Єні Малатьяспор | 1 - 1 | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| Самсунспор | Пендікспор | |
| Позиція | 1 | 5 |
| Очки | 60 | 50 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 3 |
| Очки | 33 | 23 |
Форма в лізі
| Самсунспор | Пендікспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
17
9 2 |
14
8 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
3 1 |
6
5 2 |
Голи в лізі
| Самсунспор | Пендікспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
53
20 |
42
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
10 |
22
11 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (261) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (684) | |
| Голи за матч | 2.62 |
| Голи вдома за матч | 1.42 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 27% |
Самсунспор наступні 6 матчі
| 2023-04-07 | Гезтепе | - | Самсунспор |
| 2023-04-11 | Самсунспор | - | Тузласпор |
| 2023-04-23 | Самсунспор | - | Кечіоренгюджю |
| 2023-04-30 | Денізліспор | - | Самсунспор |
| 2023-05-07 | Єні Малатьяспор | - | Самсунспор |
| 2023-05-16 | Самсунспор | - | Бодрум |
Пендікспор наступні 6 матчі
| 2023-04-09 | Пендікспор | - | Аданаспор |
| 2023-04-11 | Бодрум | - | Пендікспор |
| 2023-04-16 | Пендікспор | - | Єні Малатьяспор |
| 2023-04-22 | Еюпспор | - | Пендікспор |
| 2023-04-29 | Пендікспор | - | Різеспор |
| 2023-05-07 | Сакар'яспор | - | Пендікспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.40 | 4.00 |
| Ймовірність | 40% | 30% | 30% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.83 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.88 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.91 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-01 16:03. На даний момент можливі зміни!