Прімера Насьональ - Аргентина
неділя, 14.08.2022
21:40
21:40

Сан-Мартін Т.

Хімнасія Мендоса
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сан-Мігель-де-Тукуман |
| В гостях: | Мендоса |
| Відстань: | 758.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 21:40 (17:40 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 2.75 | 4.00 | 1X | 1.22 | 1.57 | |||
| 29% | 45% | 26% | 1.22 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 2.00 | 3.40 | 1.33 | 7.00 | 1.10 | ||||||
| 57% | 43% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2021-10-04 | Сан-Мартін Т. | 3 - 1 | Хімнасія Мендоса |
| 2021-06-10 | Хімнасія Мендоса | 0 - 0 | Сан-Мартін Т. |
| 2021-01-10 | Сан-Мартін Т. | 2 - 2 | Хімнасія Мендоса |
| 2019-12-03 | Хімнасія Мендоса | 0 - 3 | Сан-Мартін Т. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 0 | 3 | 3 | 2 | |
| 50% | 50% | 0% | 75% | 75% | 50% |
Сан-Мартін Т. останні 12 матчі
| 2022-08-06 | Сан-Тельмо | 1 - 0 | Сан-Мартін Т. |
| 2022-08-02 | Сан-Мартін Т. | 0 - 0 | Чако Фор Евер |
| 2022-07-28 | Сан-Мартін СХ | 0 - 2 | Сан-Мартін Т. |
| 2022-07-23 | Сан-Мартін Т. | 0 - 0 | Атлетіко Атланта |
| 2022-07-16 | КА Естудіантес | 0 - 0 | Сан-Мартін Т. |
| 2022-07-12 | Сан-Мартін Т. | 4 - 0 | Сантамаріна |
| 2022-07-03 | Атлетіко Рафаела | 1 - 1 | Сан-Мартін Т. |
| 2022-06-27 | Сан-Мартін Т. | 1 - 0 | Гільєрмо Браун |
| 2022-06-19 | Чакаріта Хуніорс | 0 - 0 | Сан-Мартін Т. |
| 2022-06-14 | Сан-Мартін Т. | 2 - 1 | Браун Адроге |
| 2022-06-07 | Деф. де Бельграно | 0 - 0 | Сан-Мартін Т. |
| 2022-05-23 | Сан-Мартін Т. | 1 - 0 | Трістан Суарес |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 4 | 2 | 1 | |
| 42% | 50% | 8% | 33% | 17% | 8% |
Хімнасія Мендоса останні 12 матчі
| 2022-08-06 | Хімнасія Мендоса | 0 - 0 | Трістан Суарес |
| 2022-07-31 | Агропекуаріо | 0 - 1 | Хімнасія Мендоса |
| 2022-07-27 | Хімнасія Мендоса | 2 - 0 | Інстітуто |
| 2022-07-22 | Сакачіспас БА | 0 - 0 | Хімнасія Мендоса |
| 2022-07-16 | Хімнасія Мендоса | 3 - 0 | Атлетіко Мітре |
| 2022-07-09 | Ферро | 0 - 0 | Хімнасія Мендоса |
| 2022-07-03 | Хімнасія Мендоса | 2 - 0 | Інд. Рівадавія |
| 2022-06-24 | Кільмес | 0 - 0 | Хімнасія Мендоса |
| 2022-06-18 | Хімнасія Мендоса | 1 - 1 | Депортіво Майпу |
| 2022-06-10 | Нуева Чикаго | 1 - 1 | Хімнасія Мендоса |
| 2022-06-05 | Хімнасія Мендоса | 1 - 0 | Альмагро |
| 2022-05-29 | Альварадо | 0 - 0 | Хімнасія Мендоса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 7 | 0 | 5 | 1 | 0 | |
| 42% | 58% | 0% | 42% | 8% | 0% |
Таблиця Прімера Насьональ
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бельграно | 27 | +13 | 57 |
| 2 | Інстітуто | 27 | +15 | 51 |
| 3 | Сан-Мартін Т. | 27 | +16 | 50 |
| 4 | Хімнасія Мендоса | 27 | +19 | 47 |
| 5 | Олл Бойз | 27 | +15 | 46 |
| 6 | КА Естудіантес | 29 | +2 | 44 |
| 7 | Альмагро | 28 | +1 | 43 |
| 8 | Ест. Ріо-Куарто | 27 | +5 | 42 |
| 9 | Деф. де Бельграно | 27 | +8 | 41 |
| 10 | Чако Фор Евер | 28 | +8 | 41 |
| 11 | Сан-Мартін СХ | 28 | +6 | 41 |
| 12 | Інд. Рівадавія | 27 | +7 | 39 |
| 13 | Депортіво Майпу | 29 | +9 | 38 |
| 14 | Браун Адроге | 27 | +4 | 38 |
| 15 | Деп. Мадрин | 27 | +7 | 37 |
| 16 | Деп. Рієстра | 26 | +4 | 37 |
| 17 | Чакаріта Хуніорс | 27 | +4 | 36 |
| 18 | Депортіво Морон | 27 | +5 | 35 |
| 19 | Хімнасія Хухуй | 27 | -5 | 35 |
| 20 | Гільєрмо Браун | 27 | -6 | 35 |
| 21 | Атлетіко Гуемес | 27 | +2 | 34 |
| 22 | Атлетіко Мітре | 27 | -1 | 33 |
| 23 | Кільмес | 27 | -3 | 33 |
| 24 | Альміранте Браун | 27 | -3 | 33 |
| 25 | Ферро | 26 | -4 | 33 |
| 26 | Агропекуаріо | 27 | -1 | 32 |
| 27 | Атлетіко Атланта | 28 | -5 | 30 |
| 28 | Сан-Тельмо | 27 | -13 | 30 |
| 29 | Темперлей | 28 | -9 | 28 |
| 30 | Альварадо | 28 | -16 | 28 |
| 31 | Вілла Дальміне | 27 | -13 | 27 |
| 32 | Атлетіко Рафаела | 28 | -7 | 26 |
| 33 | Нуева Чикаго | 28 | -12 | 26 |
| 34 | Фландрія | 28 | -11 | 25 |
| 35 | Трістан Суарес | 27 | -6 | 24 |
| 36 | Сакачіспас БА | 28 | -13 | 24 |
| 37 | Сантамаріна | 28 | -22 | 24 |
Хронологія матчів у лізі
| Сан-Мартін Т. | |
| Хімнасія Мендоса | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сан-Мартін Т. | Хімнасія Мендоса |
|---|---|---|---|
| 1 | Бельграно | ||
| 2 | Інстітуто | 0 - 0 | |
| 3 | Сан-Мартін Т. | - | |
| 4 | Хімнасія Мендоса | - | |
| 5 | Олл Бойз | 1 - 1 | |
| 6 | КА Естудіантес | ||
| 7 | Альмагро | 2 - 0 | |
| 8 | Ест. Ріо-Куарто | 2 - 0 | |
| 9 | Деф. де Бельграно | ||
| 10 | Чако Фор Евер | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Сан-Мартін СХ | ||
| 12 | Інд. Рівадавія | 2 - 0 | |
| 13 | Депортіво Майпу | 1 - 0 | |
| 14 | Браун Адроге | 2 - 1 | |
| 15 | Деп. Мадрин | 2 - 0 | |
| 16 | Деп. Рієстра | 0 - 0 | |
| 17 | Чакаріта Хуніорс | ||
| 18 | Депортіво Морон | 0 - 0 | |
| 19 | Хімнасія Хухуй | 0 - 3 | |
| 20 | Гільєрмо Браун | 1 - 0 | |
| 21 | Атлетіко Гуемес | ||
| 22 | Атлетіко Мітре | 0 - 4 | |
| 23 | Кільмес | 0 - 0 | |
| 24 | Альміранте Браун | ||
| 25 | Ферро | 0 - 0 | |
| 26 | Агропекуаріо | 0 - 1 | |
| 27 | Атлетіко Атланта | 0 - 0 | |
| 28 | Сан-Тельмо | ||
| 29 | Темперлей | 1 - 1 | |
| 30 | Альварадо | 0 - 0 | |
| 31 | Вілла Дальміне | 1 - 5 | |
| 32 | Атлетіко Рафаела | ||
| 33 | Нуева Чикаго | 1 - 1 | |
| 34 | Фландрія | ||
| 35 | Трістан Суарес | 1 - 0 | |
| 36 | Сакачіспас БА | 0 - 0 | |
| 37 | Сантамаріна | 4 - 0 |
Позиція в лізі
| Сан-Мартін Т. | Хімнасія Мендоса | |
| Позиція | 3 | 4 |
| Очки | 50 | 47 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 24 | 10 |
| Очки | 28 | 17 |
Форма в лізі
| Сан-Мартін Т. | Хімнасія Мендоса | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
13
11 3 |
12
11 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
4 1 |
3
8 2 |
Голи в лізі
| Сан-Мартін Т. | Хімнасія Мендоса | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
32
16 |
31
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
5 |
12
7 |
Загальна статистика для Прімера Насьональ
| Матчі (506) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 38% |
| Перемоги в гостях | 20% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1057) | |
| Голи за матч | 2.09 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 0.84 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 34% |
| Більше 3.5 | 18% |
Сан-Мартін Т. наступні 6 матчі
| 2022-08-21 | Олл Бойз | - | Сан-Мартін Т. |
| 2022-08-27 | Сан-Мартін Т. | - | Атлетіко Гуемес |
| 2022-09-05 | Деп. Рієстра | - | Сан-Мартін Т. |
| 2022-09-13 | Сан-Мартін Т. | - | Бельграно |
| 2022-09-18 | Вілла Дальміне | - | Сан-Мартін Т. |
| 2022-09-24 | Сан-Мартін Т. | - | Альміранте Браун |
Хімнасія Мендоса наступні 6 матчі
| 2022-08-20 | Хімнасія Мендоса | - | Деф. де Бельграно |
| 2022-08-27 | Браун Адроге | - | Хімнасія Мендоса |
| 2022-09-03 | Хімнасія Мендоса | - | Чакаріта Хуніорс |
| 2022-09-11 | Гільєрмо Браун | - | Хімнасія Мендоса |
| 2022-09-18 | Хімнасія Мендоса | - | Атлетіко Рафаела |
| 2022-09-27 | Сантамаріна | - | Хімнасія Мендоса |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 2.75 | 4.00 |
| Ймовірність | 29% | 45% | 26% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.57 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 1.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.33 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 2.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 7.00 | 1.10 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.10 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Ні @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-14 20:02. На даний момент можливі зміни!