Елітесеріен - Норвегія

середа, 30.06.2021
17:00
Саннефйорд

Саннефйорд

Буде Глімт

Буде Глімт

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Сандефьорд
В гостях: Бодо
Відстань: 929.6 км
Стадіон
Стадіон: Комплетт Арена
Вміщує: 9 000
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 17:00 (18:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
4.75 4.50 1.57 2 2.25 1.18
28% 14% 58% 1.57 33% 67%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.14 5.50 1.53 2.40 2.25 1.57
91% 9% 67% 33% 38% 62%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-10-04 Буде Глімт 2 - 1 Саннефйорд
2020-08-16 Саннефйорд 1 - 2 Буде Глімт
2018-09-16 Саннефйорд 1 - 1 Буде Глімт
2018-06-24 Буде Глімт 1 - 1 Саннефйорд
2018-02-21 Буде Глімт 2 - 1 Саннефйорд
2015-09-20 Буде Глімт 2 - 1 Саннефйорд
2015-04-06 Саннефйорд 3 - 1 Буде Глімт
2013-08-05 Буде Глімт 2 - 0 Саннефйорд
2013-04-15 Саннефйорд 2 - 1 Буде Глімт
2012-09-16 Саннефйорд 2 - 1 Буде Глімт
2012-05-20 Буде Глімт 4 - 0 Саннефйорд
2012-03-05 Саннефйорд 0 - 0 Буде Глімт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 11 8 2
25% 25% 50% 92% 67% 17%

Саннефйорд останні 12 матчі

2021-06-24 Стремсгодсет 4 - 0 Саннефйорд
2021-06-19 Саннефйорд 3 - 0 Вікінг Ставангер
2021-06-12 Саннефйорд 1 - 3 Молде
2021-05-30 Волеренга 3 - 1 Саннефйорд
2021-05-27 Саннефйорд 1 - 2 Русенборг
2021-05-24 Тромсе 1 - 3 Саннефйорд
2021-05-16 Саннефйорд 0 - 3 Мйондален
2021-05-02 Старт Крістіан. 1 - 1 Саннефйорд
2021-04-26 Стремсгодсет 1 - 0 Саннефйорд
2021-04-21 Мйондален 4 - 0 Саннефйорд
2021-04-17 Одд БК 0 - 0 Саннефйорд
2020-12-22 Саннефйорд 0 - 0 Русенборг
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 9 8 5
17% 25% 58% 75% 67% 42%

Буде Глімт останні 12 матчі

2021-06-27 Буде Глімт 4 - 1 Стабек
2021-06-24 Буде Глімт 0 - 2 Молде
2021-06-20 Волеренга 1 - 1 Буде Глімт
2021-06-16 Буде Глімт 7 - 2 Стремсгодсет
2021-06-13 Буде Глімт 2 - 0 Мйондален
2021-05-30 Одд БК 1 - 0 Буде Глімт
2021-05-27 Буде Глімт 2 - 0 Хаугесунн
2021-05-24 Бранн Берген 1 - 2 Буде Глімт
2021-05-16 Буде Глімт 2 - 2 Русенборг
2021-05-12 Крістіансунн 0 - 2 Буде Глімт
2021-05-09 Буде Глімт 3 - 0 Тромсе
2021-05-02 Молде 1 - 1 Буде Глімт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 11 5 3
58% 25% 17% 92% 42% 25%
Реклама

Таблиця Елітесеріен

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Буде Глімт 11 7 2 2 25 10 +15 23
2 Молде 10 7 2 1 25 11 +14 23
3 Волеренга 10 4 4 2 17 13 +4 16
4 Крістіансунн 9 5 1 3 8 9 -1 16
5 Вікінг Ставангер 9 5 0 4 16 18 -2 15
6 Русенборг 10 4 2 4 20 16 +4 14
7 Одд БК 8 3 3 2 11 8 +3 12
8 Ліллестрем 7 4 0 3 9 9 0 12
9 Хаугесунн 7 3 2 2 9 6 +3 11
10 Стремсгодсет 8 3 2 3 13 15 -2 11
11 Сарпсборг 08 8 2 3 3 6 8 -2 9
12 Тромсе 9 2 2 5 10 17 -7 8
13 Мйондален 7 1 4 2 7 7 0 7
14 Саннефйорд 7 2 0 5 9 16 -7 6
15 Стабек 8 1 2 5 8 17 -9 5
16 Бранн Берген 10 1 1 8 8 21 -13 4

Хронологія матчів у лізі

Саннефйорд        
Буде Глімт            
Вдома        
В гостях            

Матчі вдома/в гостях

М Команда Саннефйорд Буде Глімт
1 Буде Глімт   -
2 Молде 1 - 3  
3 Волеренга   1 - 1
4 Крістіансунн   0 - 2
5 Вікінг Ставангер 3 - 0  
6 Русенборг 1 - 2  
7 Одд БК   1 - 0
8 Ліллестрем    
9 Хаугесунн    
10 Стремсгодсет    
11 Сарпсборг 08    
12 Тромсе    
13 Мйондален 0 - 3  
14 Саннефйорд -  
15 Стабек    
16 Бранн Берген   1 - 2

Позиція в лізі

  Саннефйорд Буде Глімт
Позиція 14 1
Очки 6 23
  Вдома В гостях
Позиція 13 3
Очки 3 7

Форма в лізі

  Саннефйорд Буде Глімт
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
0  
5      
7        
2   
2   
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
3    
2   
1  
1  

Голи в лізі

  Саннефйорд Буде Глімт
Забиті голи
Пропущені голи
9          
16                 
25                          
10           
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
5      
8         
5      
3    

Загальна статистика для Елітесеріен

Матчі   (69)
Перемоги вдома 48%
Нічиї 22%
Перемоги в гостях 30%
Зіграні матчі 100%
Голи   (201)
Голи за матч 2.91
Голи вдома за матч 1.74
Голи в гостях за матч 1.17
Домашня команда забила в 80%
Команда гостей забила в 67%
Обидві Команди Заб'ють 52%
Більше 1.5 83%
Більше 2.5 57%
Більше 3.5 32%

Саннефйорд наступні 6 матчі

2021-07-04 Стабек - Саннефйорд
2021-07-10 Саннефйорд - Сарпсборг 08
2021-07-18 Крістіансунн - Саннефйорд
2021-07-21 Саннефйорд - Хаугесунн
2021-07-25 Pors Grenland - Саннефйорд
2021-07-28 Одд БК - Саннефйорд

Буде Глімт наступні 6 матчі

2021-07-03 Буде Глімт - Вікінг Ставангер
2021-07-07 Буде Глімт - Легія
2021-07-14 Легія - Буде Глімт
2021-07-17 Сарпсборг 08 - Буде Глімт
2021-07-22 Валюр Рейк'явік - Буде Глімт
2021-07-29 Буде Глімт - Валюр Рейк'явік

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 4.75 4.50 1.57
Ймовірність 28% 14% 58%
2 @ 1.57
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 2.25 1.18
Ймовірність 33% 67%
X2 @ 1.18
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.14 5.50
Ймовірність   91% 9%
Більше 1.5 @ 1.14
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.53 2.40
Ймовірність   67% 33%
Більше 2.5 @ 1.53
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.25 1.57
Ймовірність   38% 62%
Менше 3.5 @ 1.57
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   51% 49%
Так @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-06-30 16:05. На даний момент можливі зміни!