Дивізіон 1 - Норвегія
субота, 22.04.2023
14:00
14:00

Саннес Ульф

Рауфосс
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Санднес |
| В гостях: | Рауфосс |
| Відстань: | 343.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Саннес Ідреттспарк |
| Вміщує: | 4 969 (4 109) |
| Розміри: | 105 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.60 | 12 | 1.29 | 1.80 | |||
| 38% | 31% | 31% | 1.29 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.62 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 56% | 44% | 47% | 53% | 39% | 61% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2022-07-31 | Рауфосс | 1 - 1 | Саннес Ульф |
| 2022-07-04 | Саннес Ульф | 1 - 4 | Рауфосс |
| 2021-09-11 | Рауфосс | 1 - 0 | Саннес Ульф |
| 2021-06-12 | Саннес Ульф | 1 - 1 | Рауфосс |
| 2020-09-25 | Рауфосс | 0 - 0 | Саннес Ульф |
| 2020-08-27 | Саннес Ульф | 2 - 1 | Рауфосс |
| 2019-09-22 | Саннес Ульф | 3 - 1 | Рауфосс |
| 2019-05-16 | Рауфосс | 2 - 5 | Саннес Ульф |
| 2016-09-25 | Саннес Ульф | 3 - 0 | Рауфосс |
| 2016-05-11 | Рауфосс | 1 - 2 | Саннес Ульф |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 30% | 20% | 80% | 60% | 30% |
Саннес Ульф останні 12 матчі
| 2023-04-15 | Согндал | 1 - 0 | Саннес Ульф |
| 2023-04-10 | Саннес Ульф | 4 - 1 | Шейд |
| 2023-03-29 | Саннес Ульф | 1 - 4 | Егерсундс |
| 2023-03-25 | Саннес Ульф | 2 - 1 | Старт Крістіан. |
| 2023-03-17 | Саннес Ульф | 0 - 3 | Хаугесунн |
| 2023-03-12 | Саннес Ульф | 1 - 0 | Єрв Гримстад |
| 2023-03-01 | Саннес Ульф | 1 - 1 | Полісся Житомир |
| 2023-02-25 | Саннес Ульф | 1 - 1 | РФС Рига |
| 2023-02-18 | Саннес Ульф | 1 - 0 | Арендал |
| 2023-02-11 | Саннес Ульф | 5 - 0 | В. Хаугесунн |
| 2023-02-04 | Брюне | 3 - 0 | Саннес Ульф |
| 2023-01-27 | Саннес Ульф | 1 - 4 | Вікінг Ставангер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Рауфосс останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Рауфосс | 4 - 0 | КФУМ Осло |
| 2023-04-10 | Хедд | 1 - 0 | Рауфосс |
| 2023-04-02 | Рауфосс | 2 - 1 | Браттвог |
| 2023-03-26 | Согндал | 0 - 0 | Рауфосс |
| 2023-03-21 | Рауфосс | 3 - 0 | Хам-Кам |
| 2023-03-08 | Рауфосс | 1 - 2 | Полісся Житомир |
| 2023-02-26 | Рауфосс | 2 - 2 | Берум |
| 2023-02-22 | Волеренга | 2 - 1 | Рауфосс |
| 2023-02-18 | Рауфосс | 6 - 0 | Улл Кіса |
| 2023-02-11 | Рауфосс | 3 - 2 | Гроруд |
| 2023-02-09 | Стремсгодсет | 2 - 0 | Рауфосс |
| 2023-02-02 | Рауфосс | 4 - 1 | Євік-Люн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 9 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 75% | 42% |
Таблиця Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ранхейм | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Старт Крістіан. | 2 | +4 | 4 |
| 3 | Согндал | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Фредрікстад | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Хедд | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Рауфосс | 2 | +3 | 3 |
| 7 | Саннес Ульф | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Конгсвінгер | 2 | +1 | 3 |
| 9 | Брюне | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Єрв Гримстад | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Мосс | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Асане | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Мйондален | 2 | -2 | 1 |
| 14 | Шейд | 2 | -3 | 1 |
| 15 | КФУМ Осло | 2 | -4 | 1 |
| 16 | Крістіансунн | 2 | -5 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Саннес Ульф | |
| Рауфосс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Саннес Ульф | Рауфосс |
|---|---|---|---|
| 1 | Ранхейм | ||
| 2 | Старт Крістіан. | ||
| 3 | Согндал | ||
| 3 | Фредрікстад | ||
| 3 | Хедд | 1 - 0 | |
| 6 | Рауфосс | - | |
| 7 | Саннес Ульф | - | |
| 8 | Конгсвінгер | ||
| 9 | Брюне | ||
| 9 | Єрв Гримстад | ||
| 11 | Мосс | ||
| 12 | Асане | ||
| 13 | Мйондален | ||
| 14 | Шейд | 4 - 1 | |
| 15 | КФУМ Осло | ||
| 16 | Крістіансунн |
Позиція в лізі
| Саннес Ульф | Рауфосс | |
| Позиція | 7 | 6 |
| Очки | 3 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 11 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| Саннес Ульф | Рауфосс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
1
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Саннес Ульф | Рауфосс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
2 |
4
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
1 |
0
1 |
Загальна статистика для Дивізіон 1
| Матчі (16) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 19% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (36) | |
| Голи за матч | 2.25 |
| Голи вдома за матч | 1.56 |
| Голи в гостях за матч | 0.69 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 19% |
Саннес Ульф наступні 6 матчі
| 2023-04-30 | Фредрікстад | - | Саннес Ульф |
| 2023-05-03 | Саннес Ульф | - | Конгсвінгер |
| 2023-05-07 | Мосс | - | Саннес Ульф |
| 2023-05-12 | Саннес Ульф | - | Крістіансунн |
| 2023-05-16 | Старт Крістіан. | - | Саннес Ульф |
| 2023-05-20 | Саннес Ульф | - | Брюне |
Рауфосс наступні 6 матчі
| 2023-04-30 | Старт Крістіан. | - | Рауфосс |
| 2023-05-03 | Рауфосс | - | Асане |
| 2023-05-06 | Согндал | - | Рауфосс |
| 2023-05-13 | Рауфосс | - | Ранхейм |
| 2023-05-16 | Мйондален | - | Рауфосс |
| 2023-05-21 | Рауфосс | - | Конгсвінгер |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.60 | 3.60 |
| Ймовірність | 38% | 31% | 31% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.80 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.25 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 2.25 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Ні @ 2.25 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-22 12:06. На даний момент можливі зміни!