Клубні товариські матчі

середа, 21.04.2021
17:00
Саннес Ульф

Саннес Ульф
(Норвегія)

Вікінг Ставангер

Вікінг Ставангер
(Норвегія)

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Санднес
В гостях: Ставангер
Відстань: 13.1 км
Стадіон
Стадіон: Саннес Ідреттспарк (Санднес / Нор)
Вміщує: 4 969 (4 109)
Розміри: 105 x 67 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 17:00 (18:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
4.50 4.50 1.50 2 2.37 1.14
28% 30% 42% 1.50 25% 75%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.10 5.84 1.40 2.85 2.04 1.75
83% 17% 66% 34% 46% 54%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-06-11 Вікінг Ставангер 5 - 0 Саннес Ульф
2020-06-06 Саннес Ульф 1 - 3 Вікінг Ставангер
2019-06-19 Саннес Ульф 1 - 2 Вікінг Ставангер
2019-02-13 Вікінг Ставангер 5 - 1 Саннес Ульф
2018-08-25 Саннес Ульф 3 - 0 Вікінг Ставангер
2018-05-16 Вікінг Ставангер 5 - 2 Саннес Ульф
2017-03-18 Вікінг Ставангер 3 - 3 Саннес Ульф
2016-03-28 Саннес Ульф 1 - 0 Вікінг Ставангер
2015-03-14 Вікінг Ставангер 1 - 0 Саннес Ульф
2014-08-22 Саннес Ульф 2 - 2 Вікінг Ставангер
2014-05-16 Вікінг Ставангер 2 - 2 Саннес Ульф
2014-03-16 Саннес Ульф 1 - 0 Вікінг Ставангер
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 9 9 7
25% 25% 50% 75% 75% 58%

Саннес Ульф останні 12 матчі

2021-04-17 Єрв Гримстад 3 - 2 Саннес Ульф
2020-12-13 Ранхейм 1 - 1 Саннес Ульф
2020-12-07 Саннес Ульф 3 - 1 Єрв Гримстад
2020-11-21 Ойгарден 2 - 1 Саннес Ульф
2020-11-18 Саннес Ульф 4 - 1 Стьєрдальс-Блінк
2020-11-15 Саннес Ульф 2 - 1 Согндал
2020-11-08 Конгсвінгер 1 - 1 Саннес Ульф
2020-11-01 Улл Кіса 3 - 0 Саннес Ульф
2020-10-28 Саннес Ульф 2 - 2 Стреммен
2020-10-25 Ліллестрем 4 - 2 Саннес Ульф
2020-10-17 Саннес Ульф 1 - 1 Асане
2020-10-11 Хам-Кам 2 - 0 Саннес Ульф
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 12 8 5
25% 33% 42% 100% 67% 42%

Вікінг Ставангер останні 12 матчі

2021-04-17 Вікінг Ставангер 1 - 1 Асане
2020-12-19 Буде Глімт 3 - 0 Вікінг Ставангер
2020-12-10 Вікінг Ставангер 2 - 2 Волеренга
2020-12-06 Саннефйорд 2 - 2 Вікінг Ставангер
2020-12-02 Вікінг Ставангер 2 - 0 Бранн Берген
2020-11-28 Вікінг Ставангер 4 - 1 Старт Крістіан.
2020-11-22 Сарпсборг 08 1 - 2 Вікінг Ставангер
2020-11-08 Вікінг Ставангер 3 - 0 Русенборг
2020-11-04 Одд БК 3 - 0 Вікінг Ставангер
2020-11-01 Стабек 1 - 1 Вікінг Ставангер
2020-10-27 Вікінг Ставангер 0 - 1 Хаугесунн
2020-10-04 Вікінг Ставангер 2 - 2 Стремсгодсет
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 11 8 4
33% 42% 25% 92% 67% 33%
Реклама

Саннес Ульф наступні 6 матчі

2021-04-28 Бранн Берген - Саннес Ульф
2021-05-08 Саннес Ульф - Брюне
2021-05-15 Саннес Ульф - Старт Крістіан.
2021-05-20 Фредрікстад - Саннес Ульф
2021-05-26 Саннес Ульф - Улл Кіса
2021-05-29 Согндал - Саннес Ульф

Вікінг Ставангер наступні 6 матчі

2021-04-25 Вікінг Ставангер - Старт Крістіан.
2021-05-02 Вікінг Ставангер - Хаугесунн
2021-05-09 Вікінг Ставангер - Бранн Берген
2021-05-13 Русенборг - Вікінг Ставангер
2021-05-16 Вікінг Ставангер - Тромсе
2021-05-24 Ліллестрем - Вікінг Ставангер

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 4.50 4.50 1.50
Ймовірність 28% 30% 42%
2 @ 1.50
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 2.37 1.14
Ймовірність 25% 75%
X2 @ 1.14
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.10 5.84
Ймовірність   83% 17%
Більше 1.5 @ 1.10
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.40 2.85
Ймовірність   66% 34%
Більше 2.5 @ 1.40
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.04 1.75
Ймовірність   46% 54%
Менше 3.5 @ 1.75
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.49 2.48
Ймовірність   62% 38%
Так @ 1.49

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-04-21 16:00. На даний момент можливі зміни!