Джей-Ліга Дивізіон 1 - Японія
пʼятниця, 14.06.2019
11:00
11:00

Хіросіма

Сьонан Белмар
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Хіросіма |
| В гостях: | Гірацука |
| Відстань: | 636.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Hiroshima Big Arch |
| Вміщує: | 50 000 |
| Розміри: | 107 x 73 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.30 | 4.00 | 1 | 1.25 | 1.85 | |||
| 53% | 16% | 31% | 1.95 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 62% | 38% | 36% | 64% | 21% | 79% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-08-05 | Хіросіма | 2 - 2 | Сьонан Белмар |
| 2018-04-15 | Сьонан Белмар | 0 - 2 | Хіросіма |
| 2016-08-13 | Сьонан Белмар | 1 - 2 | Хіросіма |
| 2016-03-12 | Хіросіма | 2 - 2 | Сьонан Белмар |
| 2015-11-22 | Хіросіма | 5 - 0 | Сьонан Белмар |
| 2015-05-30 | Сьонан Белмар | 0 - 0 | Хіросіма |
| 2015-04-08 | Хіросіма | 2 - 2 | Сьонан Белмар |
| 2013-11-30 | Хіросіма | 1 - 0 | Сьонан Белмар |
| 2013-05-25 | Сьонан Белмар | 0 - 2 | Хіросіма |
| 2010-10-24 | Хіросіма | 3 - 0 | Сьонан Белмар |
| 2010-03-20 | Сьонан Белмар | 1 - 3 | Хіросіма |
| 2008-10-04 | Хіросіма | 2 - 0 | Сьонан Белмар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 10 | 7 | 5 | |
| 67% | 33% | 0% | 83% | 58% | 42% |
Хіросіма останні 12 матчі
| 2019-06-01 | Консадол Саппоро | 1 - 0 | Хіросіма |
| 2019-05-26 | Урава Ред Дайм. | 0 - 4 | Хіросіма |
| 2019-05-22 | Мельбурн Вікторі | 1 - 3 | Хіросіма |
| 2019-05-17 | Хіросіма | 0 - 1 | Саган Тосу ФК |
| 2019-05-12 | Вегалта Сендай | 2 - 1 | Хіросіма |
| 2019-05-08 | Хіросіма | 1 - 0 | Гуанчжоу ФК |
| 2019-05-03 | Хіросіма | 0 - 1 | Йокогама Марінос |
| 2019-04-28 | Нагоя Грампус | 1 - 0 | Хіросіма |
| 2019-04-23 | Тегу | 0 - 1 | Хіросіма |
| 2019-04-19 | Хіросіма | 0 - 1 | ФК Токіо |
| 2019-04-14 | Вісел Кобе | 2 - 4 | Хіросіма |
| 2019-04-10 | Хіросіма | 2 - 0 | Тегу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 5 | 4 | 3 | |
| 50% | 0% | 50% | 42% | 33% | 25% |
Сьонан Белмар останні 12 матчі
| 2019-05-31 | Сьонан Белмар | 1 - 2 | Йокогама Марінос |
| 2019-05-26 | Вісел Кобе | 4 - 1 | Сьонан Белмар |
| 2019-05-22 | Сьонан Белмар | 2 - 2 | Консадол Саппоро |
| 2019-05-17 | Урава Ред Дайм. | 2 - 3 | Сьонан Белмар |
| 2019-05-12 | Сьонан Белмар | 0 - 1 | Ойта Трініта |
| 2019-05-08 | Сьонан Белмар | 1 - 0 | В-Варен Нагасакі |
| 2019-05-04 | Сьонан Белмар | 1 - 1 | Нагоя Грампус |
| 2019-04-28 | Саган Тосу ФК | 0 - 2 | Сьонан Белмар |
| 2019-04-24 | Йокогама Марінос | 1 - 0 | Сьонан Белмар |
| 2019-04-19 | Кавасакі Фронтале | 2 - 0 | Сьонан Белмар |
| 2019-04-14 | Сьонан Белмар | 1 - 1 | Мацумото Ямага |
| 2019-04-10 | Консадол Саппоро | 4 - 1 | Сьонан Белмар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 5 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 42% | 33% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Токіо | 14 | +14 | 33 |
| 2 | Кавасакі Фронтале | 14 | +12 | 27 |
| 3 | Йокогама Марінос | 14 | +7 | 27 |
| 4 | Нагоя Грампус | 14 | +10 | 24 |
| 5 | Касіма Антльрс | 14 | +9 | 24 |
| 6 | Ойта Трініта | 14 | +5 | 24 |
| 7 | Консадол Саппоро | 14 | +1 | 23 |
| 8 | Хіросіма | 14 | +6 | 20 |
| 9 | Сересо Осака | 14 | +3 | 20 |
| 10 | Урава Ред Дайм. | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Сьонан Белмар | 14 | -3 | 17 |
| 12 | Мацумото Ямага | 14 | -9 | 16 |
| 13 | Вісел Кобе | 14 | -4 | 14 |
| 14 | Джубіло Івата | 14 | -5 | 13 |
| 15 | Гамба Осака | 14 | -6 | 13 |
| 16 | Вегалта Сендай | 14 | -7 | 13 |
| 17 | Саган Тосу ФК | 14 | -12 | 13 |
| 18 | Сімідзу Ес-Пулс | 14 | -14 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| Хіросіма | |
| Сьонан Белмар | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хіросіма | Сьонан Белмар |
|---|---|---|---|
| 1 | ФК Токіо | 0 - 1 | |
| 2 | Кавасакі Фронтале | 2 - 0 | |
| 3 | Йокогама Марінос | 0 - 1 | |
| 4 | Нагоя Грампус | ||
| 5 | Касіма Антльрс | 1 - 0 | |
| 6 | Ойта Трініта | ||
| 7 | Консадол Саппоро | ||
| 8 | Хіросіма | - | |
| 9 | Сересо Осака | ||
| 10 | Урава Ред Дайм. | 2 - 3 | |
| 11 | Сьонан Белмар | - | |
| 12 | Мацумото Ямага | 1 - 0 | |
| 13 | Вісел Кобе | 4 - 1 | |
| 14 | Джубіло Івата | 0 - 0 | |
| 15 | Гамба Осака | 3 - 0 | |
| 16 | Вегалта Сендай | ||
| 17 | Саган Тосу ФК | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 18 | Сімідзу Ес-Пулс | 1 - 1 | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Хіросіма | Сьонан Белмар | |
| Позиція | 8 | 11 |
| Очки | 20 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 10 |
| Очки | 8 | 9 |
Форма в лізі
| Хіросіма | Сьонан Белмар | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 6 |
5
2 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 3 |
3
0 3 |
Голи в лізі
| Хіросіма | Сьонан Белмар | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
10 |
18
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
4 |
9
10 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 1
| Матчі (126) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (297) | |
| Голи за матч | 2.36 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 21% |
Хіросіма наступні 6 матчі
| 2019-06-18 | Касіма Антльрс | - | Хіросіма |
| 2019-06-25 | Хіросіма | - | Касіма Антльрс |
| 2019-06-30 | Касіма Антльрс | - | Хіросіма |
| 2019-07-06 | Хіросіма | - | Сересо Осака |
| 2019-07-13 | Саган Тосу ФК | - | Хіросіма |
| 2019-07-20 | Мацумото Ямага | - | Хіросіма |
Сьонан Белмар наступні 6 матчі
| 2019-06-22 | Гамба Осака | - | Сьонан Белмар |
| 2019-06-30 | Сьонан Белмар | - | Сересо Осака |
| 2019-07-07 | Нагоя Грампус | - | Сьонан Белмар |
| 2019-07-14 | Сьонан Белмар | - | Вісел Кобе |
| 2019-07-20 | Консадол Саппоро | - | Сьонан Белмар |
| 2019-08-03 | Сьонан Белмар | - | Касіма Антльрс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.30 | 4.00 |
| Ймовірність | 53% | 16% | 31% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.85 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-06-14 08:02. На даний момент можливі зміни!