Прімейра-Ліга - Португалія
неділя, 07.08.2022
15:30
15:30

Санта-Клара

Каса Піа
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Понта Дельгада |
| В гостях: | Лісабон |
| Відстань: | 1 446.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Сау Мігель |
| Вміщує: | 15 277 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 2.90 | 3.60 | 1X | 1.25 | 1.61 | |||
| 38% | 33% | 29% | 1.25 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 25% | 75% | 16% | 84% | 16% | 84% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2019-12-22 | Санта-Клара | 1 - 2 | Каса Піа |
Санта-Клара останні 12 матчі
| 2022-07-31 | Насьонал Мадейра | 1 - 2 | Санта-Клара |
| 2022-07-29 | Марітіму | 1 - 0 | Санта-Клара |
| 2022-07-23 | Ріу Аве | 0 - 2 | Санта-Клара |
| 2022-07-20 | Феррейра | 1 - 0 | Санта-Клара |
| 2022-07-16 | Пенафієл | 0 - 0 | Санта-Клара |
| 2022-05-14 | Спортінг | 4 - 0 | Санта-Клара |
| 2022-05-08 | Санта-Клара | 2 - 0 | Феррейра |
| 2022-05-01 | Гімарайнш | 1 - 1 | Санта-Клара |
| 2022-04-23 | Санта-Клара | 2 - 2 | Марітіму |
| 2022-04-15 | Ароука | 1 - 1 | Санта-Клара |
| 2022-04-10 | Санта-Клара | 2 - 0 | Ешторіл |
| 2022-04-04 | Порту | 3 - 0 | Санта-Клара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Каса Піа останні 12 матчі
| 2022-07-08 | Каса Піа | 1 - 2 | Шеффілд Юнайтед |
| 2022-05-15 | Лейшоеш | 1 - 5 | Каса Піа |
| 2022-05-07 | Каса Піа | 2 - 1 | Вілафранкенсе |
| 2022-05-01 | Ріу Аве | 1 - 0 | Каса Піа |
| 2022-04-23 | Каса Піа | 3 - 0 | Ештрела Амадора |
| 2022-04-15 | Варзім | 1 - 0 | Каса Піа |
| 2022-04-09 | Каса Піа | 1 - 0 | СК Фаренсе |
| 2022-04-03 | Академіка | 0 - 2 | Каса Піа |
| 2022-03-20 | Каса Піа | 1 - 1 | Фейренсе |
| 2022-03-13 | Шавіш | 4 - 1 | Каса Піа |
| 2022-03-08 | Каса Піа | 3 - 1 | Мафра |
| 2022-02-26 | Спортінг К. | 0 - 1 | Каса Піа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Таблиця Прімейра-Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порту | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Бенфіка | 1 | +4 | 3 |
| 3 | Ешторіл | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Візела | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Ріу Аве | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Фамалікан | 1 | -2 | 0 |
| 7 | Марітіму | 1 | -4 | 0 |
| 8 | Ароука | 1 | -4 | 0 |
| 9 | Боавішта | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Гімарайнш | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Жил Вісенте | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Каса Піа | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Феррейра | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Портімоненсе | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Санта-Клара | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Брага | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Спортінг | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Шавіш | 0 | 0 | 0 |
Позиція в лізі
| Санта-Клара | Каса Піа | |
| Позиція | 9 | 9 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 5 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Санта-Клара | Каса Піа | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Санта-Клара | Каса Піа | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Прімейра-Ліга
| Матчі (4) | |
| Перемоги вдома | 75% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (13) | |
| Голи за матч | 3.25 |
| Голи вдома за матч | 2.75 |
| Голи в гостях за матч | 0.50 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 50% |
| Обидві Команди Заб'ють | 25% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 50% |
Санта-Клара наступні 6 матчі
| 2022-08-14 | Боавішта | - | Санта-Клара |
| 2022-08-20 | Санта-Клара | - | Ароука |
| 2022-08-28 | Фамалікан | - | Санта-Клара |
| 2022-09-04 | Санта-Клара | - | Марітіму |
| 2022-09-09 | Гімарайнш | - | Санта-Клара |
| 2022-09-17 | Санта-Клара | - | Феррейра |
Каса Піа наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Каса Піа | - | Бенфіка |
| 2022-08-21 | Каса Піа | - | Боавішта |
| 2022-08-29 | Гімарайнш | - | Каса Піа |
| 2022-09-04 | Каса Піа | - | Ароука |
| 2022-09-11 | Феррейра | - | Каса Піа |
| 2022-09-18 | Каса Піа | - | Фамалікан |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 2.90 | 3.60 |
| Ймовірність | 38% | 33% | 29% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.61 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 1.5 @ 3.00 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 8% | 92% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-07 12:06. На даний момент можливі зміни!