Клубні товариські матчі
неділя, 15.07.2018
17:00
Санта-Клара
(Португалія)
Пенафієл
(Португалія)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Понта Дельгада |
| В гостях: |
Пенафіел |
| Відстань: |
1 538.5 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Сау Мігель
(Понта Дельгада / Пор)
|
| Вміщує: |
15 277 |
| Розміри: |
105 x 70 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
17:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.40 |
3.40 |
2.60 |
12 |
|
|
|
1.38 |
1.55 |
| 36% |
31% |
33% |
1.23 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.35 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.28 |
1.29 |
| 72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2018-03-18 |
Пенафієл
|
3 - 0 |
Санта-Клара
|
|
2017-10-29 |
Санта-Клара
|
1 - 2 |
Пенафієл
|
|
2017-04-30 |
Пенафієл
|
1 - 0 |
Санта-Клара
|
|
2016-12-10 |
Санта-Клара
|
2 - 1 |
Пенафієл
|
|
2016-04-17 |
Пенафієл
|
2 - 1 |
Санта-Клара
|
|
2015-12-06 |
Санта-Клара
|
3 - 2 |
Пенафієл
|
|
2014-03-16 |
Пенафієл
|
3 - 1 |
Санта-Клара
|
|
2013-11-03 |
Санта-Клара
|
1 - 2 |
Пенафієл
|
|
2013-05-04 |
Пенафієл
|
1 - 2 |
Санта-Клара
|
|
2012-12-16 |
Санта-Клара
|
2 - 0 |
Пенафієл
|
|
2012-02-19 |
Санта-Клара
|
1 - 1 |
Пенафієл
|
|
2011-09-18 |
Пенафієл
|
1 - 1 |
Санта-Клара
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
8 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
67% |
17% |
Санта-Клара останні 12 матчі
|
2018-07-14 |
Санта-Клара
|
2 - 2 |
Спортінг К.
|
|
2018-05-12 |
Академіко Візеу
|
2 - 1 |
Санта-Клара
|
|
2018-05-06 |
Санта-Клара
|
3 - 0 |
Реал СК
|
|
2018-04-29 |
Олівейренсе
|
1 - 2 |
Санта-Клара
|
|
2018-04-22 |
Санта-Клара
|
2 - 0 |
Фамалікан
|
|
2018-04-15 |
Насьонал Мадейра
|
3 - 3 |
Санта-Клара
|
|
2018-04-11 |
Санта-Клара
|
0 - 0 |
Ароука
|
|
2018-04-07 |
Лейшоеш
|
1 - 0 |
Санта-Клара
|
|
2018-03-31 |
Санта-Клара
|
3 - 2 |
Бенфіка B
|
|
2018-03-25 |
Гімарайнш B
|
0 - 2 |
Санта-Клара
|
|
2018-03-18 |
Пенафієл
|
3 - 0 |
Санта-Клара
|
|
2018-03-10 |
Санта-Клара
|
4 - 0 |
Спортінг B
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
8 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
67% |
33% |
Пенафієл останні 12 матчі
|
2018-07-14 |
Пенафієл
|
2 - 1 |
Морейренсе
|
|
2018-07-07 |
Гімарайнш
|
3 - 1 |
Пенафієл
|
|
2018-05-12 |
Спортінг К.
|
1 - 1 |
Пенафієл
|
|
2018-05-05 |
Пенафієл
|
0 - 1 |
Академіко Візеу
|
|
2018-04-29 |
Ароука
|
1 - 4 |
Пенафієл
|
|
2018-04-22 |
Пенафієл
|
1 - 0 |
Олівейренсе
|
|
2018-04-15 |
Лейшоеш
|
1 - 0 |
Пенафієл
|
|
2018-04-11 |
Гімарайнш B
|
1 - 1 |
Пенафієл
|
|
2018-04-07 |
Пенафієл
|
1 - 1 |
Бенфіка B
|
|
2018-03-31 |
Жил Вісенте
|
2 - 1 |
Пенафієл
|
|
2018-03-18 |
Пенафієл
|
3 - 0 |
Санта-Клара
|
|
2018-03-14 |
Спортінг B
|
3 - 4 |
Пенафієл
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
25% |
Санта-Клара наступні 6 матчі
|
2018-07-17 |
Санта-Клара
|
- |
Ароука
|
|
2018-07-18 |
Санта-Клара
|
- |
Лейшоеш
|
|
2018-07-21 |
Санта-Клара
|
- |
Брага
|
|
2018-07-22 |
Гімарайнш
|
- |
Санта-Клара
|
|
2018-07-28 |
Авеш
|
- |
Санта-Клара
|
|
2018-08-12 |
Марітіму
|
- |
Санта-Клара
|
Пенафієл наступні 6 матчі
|
2018-07-21 |
СК Фаренсе
|
- |
Пенафієл
|
|
2018-08-12 |
Пенафієл
|
- |
Ароука
|
|
2018-08-19 |
Фамалікан
|
- |
Пенафієл
|
|
2018-08-25 |
Пенафієл
|
- |
Порту B
|
|
2018-09-01 |
Брага B
|
- |
Пенафієл
|
|
2018-09-22 |
Пенафієл
|
- |
Кова-да-Пьєдаде
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.40 |
3.40 |
2.60 |
| Ймовірність |
36% |
31% |
33% |
|
12 @ 1.23 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.38 |
1.55 |
| Ймовірність |
55% |
45% |
|
1X @ 1.38 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.28 |
3.35 |
| Ймовірність |
|
72% |
28% |
|
Більше 1.5 @ 1.28 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.00 |
1.80 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.80 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.28 |
1.29 |
| Ймовірність |
|
28% |
72% |
|
Менше 3.5 @ 1.29 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.76 |
1.96 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Так @ 1.76 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-07-15 16:05. На даний момент можливі зміни!