Категорія Прімера A - Колумбія
четвер, 01.12.2022
01:35
01:35

Санта-Фе

Мільйонаріос
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Богота |
| В гостях: | Богота |
| Стадіон | |
| Стадіон: | El Campin |
| Вміщує: | 36 343 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 01:35 (20:35 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 3.20 | 1.90 | X2 | 1.83 | 1.20 | |||
| 28% | 34% | 38% | 1.20 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 67% | 33% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-11-06 | Мільйонаріос | 1 - 1 | Санта-Фе |
| 2022-10-06 | Санта-Фе | 3 - 2 | Мільйонаріос |
| 2022-09-04 | Мільйонаріос | 2 - 0 | Санта-Фе |
| 2022-04-25 | Мільйонаріос | 2 - 1 | Санта-Фе |
| 2022-03-06 | Санта-Фе | 0 - 3 | Мільйонаріос |
| 2021-10-18 | Санта-Фе | 0 - 2 | Мільйонаріос |
| 2021-08-08 | Мільйонаріос | 0 - 1 | Санта-Фе |
| 2021-04-12 | Санта-Фе | 1 - 2 | Мільйонаріос |
| 2020-09-28 | Санта-Фе | 1 - 1 | Мільйонаріос |
| 2020-03-04 | Мільйонаріос | 0 - 0 | Санта-Фе |
| 2020-01-16 | Мільйонаріос | 3 - 1 | Санта-Фе |
| 2019-10-24 | Мільйонаріос | 2 - 4 | Санта-Фе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 50% | 25% |
Санта-Фе останні 12 матчі
| 2022-11-28 | Деп. Перейра | 5 - 1 | Санта-Фе |
| 2022-11-23 | Хуніор | 2 - 3 | Санта-Фе |
| 2022-11-13 | Санта-Фе | 0 - 0 | Хуніор |
| 2022-11-09 | Санта-Фе | 2 - 0 | Деп. Перейра |
| 2022-11-06 | Мільйонаріос | 1 - 1 | Санта-Фе |
| 2022-10-30 | Санта-Фе | 2 - 1 | Онсе Кальдас |
| 2022-10-22 | Санта-Фе | 1 - 0 | Деп. Калі |
| 2022-10-17 | Ягуарес Кордоба | 2 - 1 | Санта-Фе |
| 2022-10-11 | Альянса Вальєдупар | 4 - 0 | Санта-Фе |
| 2022-10-06 | Санта-Фе | 3 - 2 | Мільйонаріос |
| 2022-10-03 | Санта-Фе | 1 - 0 | Енвігадо |
| 2022-09-30 | Санта-Фе | 1 - 1 | Атл. Насьйональ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Мільйонаріос останні 12 матчі
| 2022-11-27 | Мільйонаріос | 1 - 0 | Хуніор |
| 2022-11-24 | Деп. Перейра | 2 - 1 | Мільйонаріос |
| 2022-11-14 | Мільйонаріос | 2 - 0 | Деп. Перейра |
| 2022-11-10 | Хуніор | 0 - 1 | Мільйонаріос |
| 2022-11-06 | Мільйонаріос | 1 - 1 | Санта-Фе |
| 2022-11-03 | Мільйонаріос | 2 - 0 | Хуніор |
| 2022-10-30 | Альянса Вальєдупар | 2 - 4 | Мільйонаріос |
| 2022-10-27 | Мільйонаріос | 1 - 2 | Інд. Медельїн |
| 2022-10-23 | Депортес Толіма | 1 - 0 | Мільйонаріос |
| 2022-10-20 | Мільйонаріос | 0 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-10-17 | Мільйонаріос | 0 - 0 | Патріотас |
| 2022-10-06 | Санта-Фе | 3 - 2 | Мільйонаріос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 33% | 17% |
Таблиця Категорія Прімера A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мільйонаріос | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Деп. Перейра | 5 | +2 | 9 |
| 3 | Санта-Фе | 5 | -1 | 8 |
| 4 | Хуніор | 5 | -4 | 1 |
| 1 | Інд. Медельїн | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Агілас | 5 | +2 | 9 |
| 3 | Деп. Пасто | 5 | 0 | 7 |
| 4 | Америка де Калі | 5 | -5 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Санта-Фе | |
| Мільйонаріос | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Санта-Фе | Мільйонаріос |
|---|---|---|---|
| 1 | Мільйонаріос | - | |
| 2 | Деп. Перейра | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Санта-Фе | - | |
| 4 | Хуніор | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 1 | Інд. Медельїн | ||
| 2 | Агілас | ||
| 3 | Деп. Пасто | ||
| 4 | Америка де Калі |
Позиція в лізі
| Санта-Фе | Мільйонаріос | |
| Позиція | 3 | 1 |
| Очки | 8 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 4 |
| Очки | 4 | 3 |
Форма в лізі
| Санта-Фе | Мільйонаріос | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 1 |
3
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
1
0 1 |
Голи в лізі
| Санта-Фе | Мільйонаріос | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
8 |
6
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
0 |
2
2 |
Загальна статистика для Категорія Прімера A
| Матчі (20) | |
| Перемоги вдома | 60% |
| Нічиї | 15% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (52) | |
| Голи за матч | 2.60 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 20% |
Санта-Фе наступні 6 матчі
| 2023-01-15 | Насьйональ М. | - | Санта-Фе |
| 2023-01-27 | Ягуарес Кордоба | - | Санта-Фе |
| 2023-02-04 | Інд. Медельїн | - | Санта-Фе |
| 2023-02-15 | Санта-Фе | - | Деп. Пасто |
| 2023-02-19 | Inter Bogota | - | Санта-Фе |
| 2023-02-26 | Санта-Фе | - | У. Магдалена |
Мільйонаріос наступні 6 матчі
| 2023-01-12 | Герта Берлін | - | Мільйонаріос |
| 2023-01-15 | Рівер Плейт | - | Мільйонаріос |
| 2023-01-22 | Мільйонаріос | - | ЛДУ Кіто |
| 2023-01-29 | Деп. Перейра | - | Мільйонаріос |
| 2023-02-12 | Депортес Толіма | - | Мільйонаріос |
| 2023-02-18 | Мільйонаріос | - | Ягуарес Кордоба |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 3.20 | 1.90 |
| Ймовірність | 28% | 34% | 38% |
| X2 @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.20 |
| Ймовірність | 34% | 66% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-01 00:01. На даний момент можливі зміни!