Прімера Дивізіон - Сальвадор
неділя, 02.10.2022
02:15
02:15

Санта-Текла

11 Депортіво
1 - 4
(1 - 3, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Санта-Текла |
| В гостях: | Ахуачапан |
| Відстань: | 67.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Las Delicias |
| Вміщує: | 3 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 02:15 (19:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.10 | 1 | 1.32 | 1.65 | |||
| 49% | 9% | 42% | 2.10 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | 2.10 | 1.63 | 3.80 | 1.23 | ||||||
| 78% | 22% | 61% | 39% | 39% | 61% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2022-03-19 | 11 Депортіво | 1 - 0 | Санта-Текла |
| 2022-01-23 | Санта-Текла | 1 - 1 | 11 Депортіво |
| 2021-11-27 | 11 Депортіво | 4 - 3 | Санта-Текла |
| 2021-09-26 | Санта-Текла | 0 - 1 | 11 Депортіво |
| 2021-05-09 | 11 Депортіво | 1 - 2 | Санта-Текла |
| 2021-05-06 | Санта-Текла | 1 - 1 | 11 Депортіво |
| 2020-12-19 | Санта-Текла | 1 - 1 | 11 Депортіво |
| 2020-11-22 | 11 Депортіво | 2 - 0 | Санта-Текла |
| 2020-02-02 | 11 Депортіво | 1 - 0 | Санта-Текла |
| 2019-12-01 | Санта-Текла | 2 - 1 | 11 Депортіво |
| 2019-09-22 | 11 Депортіво | 2 - 3 | Санта-Текла |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 27% | 27% | 45% | 73% | 36% | 18% |
Санта-Текла останні 12 матчі
| 2022-09-29 | Санта-Текла | 1 - 2 | Альянса |
| 2022-09-24 | Атлетіко Марте | 3 - 2 | Санта-Текла |
| 2022-09-22 | Метапан | 3 - 1 | Санта-Текла |
| 2022-09-18 | Санта-Текла | 1 - 2 | ФАС |
| 2022-07-17 | Санта-Текла | 1 - 0 | Метапан |
| 2022-07-10 | Чалатенанго | 0 - 0 | Санта-Текла |
| 2022-05-07 | Луїс Анхель Фірпо | 2 - 0 | Санта-Текла |
| 2022-05-01 | Санта-Текла | 1 - 0 | Чалатенанго |
| 2022-04-28 | Метапан | 0 - 0 | Санта-Текла |
| 2022-04-24 | Санта-Текла | 1 - 1 | Атлетіко Марте |
| 2022-04-17 | Мун. Ліменьйо | 2 - 0 | Санта-Текла |
| 2022-04-13 | Альянса | 2 - 2 | Санта-Текла |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 42% | 25% |
11 Депортіво останні 12 матчі
| 2022-09-25 | Альянса | 5 - 0 | 11 Депортіво |
| 2022-09-23 | ФАС | 1 - 0 | 11 Депортіво |
| 2022-09-18 | 11 Депортіво | 1 - 1 | Атлетіко Марте |
| 2022-07-10 | Агіла | 1 - 2 | 11 Депортіво |
| 2022-05-07 | 11 Депортіво | 0 - 1 | Хокоро |
| 2022-05-01 | Агіла | 0 - 1 | 11 Депортіво |
| 2022-04-29 | Альянса | 1 - 0 | 11 Депортіво |
| 2022-04-24 | 11 Депортіво | 1 - 2 | Платенсе Мун. |
| 2022-04-17 | Луїс Анхель Фірпо | 0 - 0 | 11 Депортіво |
| 2022-04-13 | 11 Депортіво | 0 - 1 | Чалатенанго |
| 2022-04-10 | Метапан | 2 - 2 | 11 Депортіво |
| 2022-04-03 | 11 Депортіво | 1 - 0 | Атлетіко Марте |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 5 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 42% | 33% | 17% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Хокоро | 4 | +2 | 8 | |||||
| 2 | Агіла | 4 | +2 | 7 | |||||
| 3 | Платенсе Мун. | 4 | +1 | 5 | |||||
| 4 | Драгон | 4 | -1 | 4 | |||||
| 5 | Чалатенанго | 4 | -3 | 4 | |||||
| 6 | Луїс Анхель Фірпо | 4 | -1 | 3 | |||||
| 1 | Альянса | 4 | +9 | 10 | |||||
| 2 | ФАС | 4 | +2 | 8 | |||||
| 3 | Метапан | 3 | +2 | 5 | |||||
| 4 | Атлетіко Марте | 4 | -2 | 5 | |||||
| 5 | 11 Депортіво | 3 | -6 | 1 | |||||
| 6 | Санта-Текла | 4 | -5 | 0 | |||||
Хронологія матчів у лізі
| Санта-Текла | |
| 11 Депортіво | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Санта-Текла | 11 Депортіво |
|---|---|---|---|
| 1 | Хокоро | ||
| 2 | Агіла | ||
| 3 | Платенсе Мун. | ||
| 4 | Драгон | ||
| 5 | Чалатенанго | ||
| 6 | Луїс Анхель Фірпо | ||
| 1 | Альянса | 1 - 2 | 5 - 0 |
| 2 | ФАС | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Метапан | ||
| 4 | Атлетіко Марте | ||
| 5 | 11 Депортіво | - | |
| 6 | Санта-Текла | - | |
Позиція в лізі
| Санта-Текла | 11 Депортіво | |
| Позиція | 6 | 5 |
| Очки | 0 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 12 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Санта-Текла | 11 Депортіво | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 4 |
0
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Санта-Текла | 11 Депортіво | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
10 |
1
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
4 |
0
6 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (23) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 39% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (61) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.57 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 35% |
Санта-Текла наступні 6 матчі
| 2022-10-09 | ФАС | - | Санта-Текла |
| 2022-10-13 | Санта-Текла | - | Атлетіко Марте |
| 2022-10-16 | Санта-Текла | - | Метапан |
| 2022-10-20 | Альянса | - | Санта-Текла |
| 2022-10-23 | 11 Депортіво | - | Санта-Текла |
| 2023-01-28 | Санта-Текла | - | Агіла |
11 Депортіво наступні 6 матчі
| 2022-10-05 | 11 Депортіво | - | Метапан |
| 2022-10-08 | Атлетіко Марте | - | 11 Депортіво |
| 2022-10-12 | 11 Депортіво | - | Альянса |
| 2022-10-16 | 11 Депортіво | - | ФАС |
| 2022-10-20 | Метапан | - | 11 Депортіво |
| 2022-10-23 | 11 Депортіво | - | Санта-Текла |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Ймовірність | 49% | 9% | 42% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 1.65 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.32 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 2.80 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.38 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.63 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.80 | 1.23 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 3.5 @ 1.23 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.77 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Так @ 1.93 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-02 00:03. На даний момент можливі зміни!