Прімера Дивізіон - Чилі

субота, 05.09.2020
23:30
С. Вондерерз

С. Вондерерз

Куріко Унідо

Куріко Унідо

2 - 0
(2 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Вальпараїсо
В гостях: Куріко
Відстань: 219.2 км
Стадіон
Стадіон: Elias Figueroa Brander
Вміщує: 18 500
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 23:30 (18:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.10 3.40 3.20 2 1.36 1.66
23% 26% 51% 3.20 31% 69%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.95 1.85 2.62 1.44
69% 31% 55% 45% 20% 80%

Останні 1 прямі зустрічі

2017-08-12 Куріко Унідо 1 - 1 С. Вондерерз

С. Вондерерз останні 12 матчі

2020-08-29 Коло-Коло 2 - 3 С. Вондерерз
2020-03-10 С. Вондерерз 1 - 2 Палестіно
2020-03-03 С. Вондерерз 3 - 3 Аудакс Італьяно
2020-02-23 Ла-Серена 3 - 0 С. Вондерерз
2020-02-15 С. Вондерерз 1 - 2 У. де Чилі
2020-02-10 О'Хіггінс 2 - 1 С. Вондерерз
2020-02-01 У. де Консепсьйон 0 - 2 С. Вондерерз
2020-01-26 С. Вондерерз 0 - 3 У. Католіка
2019-06-11 Аудакс Італьяно 3 - 1 С. Вондерерз
2019-06-08 С. Вондерерз 1 - 2 Аудакс Італьяно
2018-06-16 Палестіно 4 - 3 С. Вондерерз
2018-06-09 С. Вондерерз 0 - 2 Палестіно
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 12 10 4
17% 8% 75% 100% 83% 33%

Куріко Унідо останні 12 матчі

2020-08-30 Куріко Унідо 0 - 2 Уніон Ла Калера
2020-03-07 Антофагаста 0 - 0 Куріко Унідо
2020-03-02 Куріко Унідо 1 - 0 Уачіпато
2020-02-24 Куріко Унідо 1 - 0 Коло-Коло
2020-02-17 У. де Консепсьйон 1 - 2 Куріко Унідо
2020-02-08 Куріко Унідо 1 - 0 Депортес Ікіке
2020-02-01 У. де Чилі 5 - 1 Куріко Унідо
2020-01-28 Куріко Унідо 1 - 0 Ла-Серена
2020-01-19 Куріко Унідо 0 - 0 КА Серро
2020-01-11 У. Католіка 1 - 0 Куріко Унідо
2019-10-17 Евертон ВМ 2 - 1 Куріко Унідо
2019-10-06 Палестіно 4 - 2 Куріко Унідо
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 5 4 2
42% 17% 42% 42% 33% 17%
Реклама

Таблиця Прімера Дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Уніон Ла Калера 9 6 2 1 13 8 +5 20
2 У. Католіка 8 6 1 1 16 7 +9 19
3 У. Еспаньйола 9 5 2 2 18 13 +5 17
4 Палестіно 9 4 4 1 10 9 +1 16
5 Куріко Унідо 8 5 1 2 7 8 -1 16
6 У. де Чилі 8 4 3 1 17 9 +8 15
7 Антофагаста 8 4 3 1 13 7 +6 15
8 Уачіпато 8 4 2 2 12 10 +2 14
9 Аудакс Італьяно 8 3 3 2 13 10 +3 12
10 Евертон ВМ 9 2 4 3 6 8 -2 10
11 Кобресаль 9 2 4 3 11 14 -3 10
12 Депортес Ікіке 8 2 2 4 10 14 -4 8
13 Коло-Коло 8 2 1 5 11 13 -2 7
14 С. Вондерерз 8 2 1 5 11 17 -6 7
15 У. де Консепсьйон 9 0 5 4 11 16 -5 5
16 Кокімбо 8 1 2 5 5 12 -7 5
17 Ла-Серена 8 1 1 6 7 10 -3 4
18 О'Хіггінс 8 1 1 6 8 14 -6 4

Хронологія матчів у лізі

С. Вондерерз         
Куріко Унідо         
Вдома         
В гостях         

Матчі вдома/в гостях

М Команда С. Вондерерз Куріко Унідо
1 Уніон Ла Калера    
2 У. Католіка 0 - 3  
3 У. Еспаньйола    
4 Палестіно 1 - 2  
5 Куріко Унідо   -
6 У. де Чилі 1 - 2 5 - 1
7 Антофагаста   0 - 0
8 Уачіпато    
9 Аудакс Італьяно 3 - 3  
10 Евертон ВМ    
11 Кобресаль    
12 Депортес Ікіке    
13 Коло-Коло    
14 С. Вондерерз -  
15 У. де Консепсьйон   1 - 2
16 Кокімбо    
17 Ла-Серена    
18 О'Хіггінс    

Позиція в лізі

  С. Вондерерз Куріко Унідо
Позиція 14 5
Очки 7 16
  Вдома В гостях
Позиція 18 13
Очки 1 4

Форма в лізі

  С. Вондерерз Куріко Унідо
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
1  
5      
5      
1  
2   
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
1  
3    
1  
1  
1  

Голи в лізі

  С. Вондерерз Куріко Унідо
Забиті голи
Пропущені голи
11            
17                  
7        
8         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
5      
10           
3    
6       

Загальна статистика для Прімера Дивізіон

Матчі   (75)
Перемоги вдома 39%
Нічиї 28%
Перемоги в гостях 33%
Зіграні матчі 100%
Голи   (199)
Голи за матч 2.65
Голи вдома за матч 1.37
Голи в гостях за матч 1.28
Домашня команда забила в 77%
Команда гостей забила в 73%
Обидві Команди Заб'ють 57%
Більше 1.5 72%
Більше 2.5 55%
Більше 3.5 25%

С. Вондерерз наступні 6 матчі

2020-09-08 У. Еспаньйола - С. Вондерерз
2020-09-13 С. Вондерерз - Уачіпато
2020-09-25 Кокімбо - С. Вондерерз
2020-10-02 С. Вондерерз - Депортес Ікіке
2020-10-10 Евертон ВМ - С. Вондерерз
2020-10-15 С. Вондерерз - Уніон Ла Калера

Куріко Унідо наступні 6 матчі

2020-09-09 Кобресаль - Куріко Унідо
2020-09-15 Куріко Унідо - Кокімбо
2020-09-26 Аудакс Італьяно - Куріко Унідо
2020-10-03 Куріко Унідо - Евертон ВМ
2020-10-09 У. Еспаньйола - Куріко Унідо
2020-10-16 Куріко Унідо - У. Католіка

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.10 3.40 3.20
Ймовірність 23% 26% 51%
2 @ 3.20
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.66
Ймовірність 31% 69%
X2 @ 1.66
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.22 4.00
Ймовірність   69% 31%
Більше 1.5 @ 1.22
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.95 1.85
Ймовірність   55% 45%
Більше 2.5 @ 1.95
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.62 1.44
Ймовірність   20% 80%
Менше 3.5 @ 1.44
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   48% 52%
Ні @ 2.25

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-09-05 20:06. На даний момент можливі зміни!