Професійна ліга - Аргентина
вівторок, 18.10.2022
01:30
01:30

Сармьєнто Хунін

Сан-Лоренсо
2 - 4
(1 - 3, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Хунін |
| В гостях: | Буенос-Айрес |
| Відстань: | 234.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Eva Peron |
| Вміщує: | 22 000 |
| Розміри: | 100 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 01:30 (21:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.10 | 2.50 | X2 | 1.50 | 1.36 | |||
| 30% | 36% | 34% | 1.36 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.47 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 62% | 38% | 33% | 67% | 14% | 86% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-04-09 | Сармьєнто Хунін | 2 - 1 | Сан-Лоренсо |
| 2021-11-30 | Сан-Лоренсо | 1 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| 2017-04-08 | Сан-Лоренсо | 1 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| 2016-02-13 | Сан-Лоренсо | 2 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| 2015-05-24 | Сан-Лоренсо | 3 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 | |
| 20% | 0% | 80% | 60% | 60% | 0% |
Сармьєнто Хунін останні 12 матчі
| 2022-10-12 | Сармьєнто Хунін | 0 - 1 | Бока Хуніорс |
| 2022-10-08 | Барракас Сентраль | 1 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-10-04 | Сармьєнто Хунін | 2 - 2 | Тігре |
| 2022-10-01 | Сентраль Кордоба | 0 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-09-24 | Сармьєнто Хунін | 2 - 0 | Арсенал Саранді |
| 2022-09-18 | Ньюелз Олд Бойз | 0 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-09-12 | Сармьєнто Хунін | 1 - 2 | Індепендьєнте |
| 2022-09-09 | Уніон Санта-Фе | 1 - 0 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-09-03 | Альдосіві | 1 - 2 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-08-28 | Сармьєнто Хунін | 0 - 0 | Хімнасія Л.-П. |
| 2022-08-23 | Велес Сарсфілд | 1 - 1 | Сармьєнто Хунін |
| 2022-08-16 | Сармьєнто Хунін | 1 - 2 | Годой Крус |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Сан-Лоренсо останні 12 матчі
| 2022-10-12 | Хімнасія Л.-П. | 0 - 1 | Сан-Лоренсо |
| 2022-10-08 | Сан-Лоренсо | 1 - 0 | Велес Сарсфілд |
| 2022-10-04 | Годой Крус | 0 - 0 | Сан-Лоренсо |
| 2022-10-01 | Сан-Лоренсо | 1 - 0 | Уракан |
| 2022-09-24 | Ланус | 2 - 0 | Сан-Лоренсо |
| 2022-09-18 | Сан-Лоренсо | 0 - 1 | Рівер Плейт |
| 2022-09-14 | Колон Санта-Фе | 0 - 0 | Сан-Лоренсо |
| 2022-09-10 | Сан-Лоренсо | 1 - 1 | Атлетіко Тукуман |
| 2022-09-05 | Дефенса і Хуст. | 0 - 0 | Сан-Лоренсо |
| 2022-08-27 | Сан-Лоренсо | 1 - 1 | Росаріо Сентраль |
| 2022-08-22 | Расінг Клуб | 1 - 2 | Сан-Лоренсо |
| 2022-08-16 | Сан-Лоренсо | 2 - 0 | Платенсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 | |
| 42% | 42% | 17% | 42% | 8% | 0% |
Таблиця Професійна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бока Хуніорс | 25 | +5 | 48 |
| 2 | Расінг Клуб | 25 | +17 | 47 |
| 3 | Атлетіко Тукуман | 25 | +12 | 45 |
| 4 | Рівер Плейт | 26 | +20 | 44 |
| 5 | Уракан | 25 | +13 | 44 |
| 6 | Хімнасія Л.-П. | 25 | +10 | 41 |
| 7 | Тігре | 25 | +11 | 40 |
| 8 | Архентинос Хун. | 26 | +7 | 39 |
| 9 | Ньюелз Олд Бойз | 26 | +4 | 39 |
| 10 | Сан-Лоренсо | 25 | +5 | 37 |
| 11 | Патронато | 26 | +3 | 37 |
| 12 | Годой Крус | 26 | -2 | 35 |
| 13 | Індепендьєнте | 26 | 0 | 34 |
| 14 | Дефенса і Хуст. | 25 | -1 | 34 |
| 15 | Барракас Сентраль | 26 | -6 | 33 |
| 16 | Тальєрес Кордоба | 25 | +1 | 31 |
| 17 | Платенсе | 25 | 0 | 31 |
| 18 | Сентраль Кордоба | 24 | -3 | 31 |
| 19 | Сармьєнто Хунін | 25 | -3 | 31 |
| 20 | Росаріо Сентраль | 26 | -4 | 31 |
| 21 | Уніон Санта-Фе | 24 | -5 | 30 |
| 22 | Естудіантес ЛП | 26 | -14 | 30 |
| 23 | Банфілд | 26 | -6 | 29 |
| 24 | Колон Санта-Фе | 25 | -11 | 28 |
| 25 | Арсенал Саранді | 26 | -4 | 27 |
| 26 | Велес Сарсфілд | 25 | -3 | 25 |
| 27 | Ланус | 25 | -17 | 20 |
| 28 | Альдосіві | 26 | -29 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Сармьєнто Хунін | |
| Сан-Лоренсо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сармьєнто Хунін | Сан-Лоренсо |
|---|---|---|---|
| 1 | Бока Хуніорс | 0 - 1 | |
| 2 | Расінг Клуб | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Атлетіко Тукуман | ||
| 4 | Рівер Плейт | ||
| 5 | Уракан | ||
| 6 | Хімнасія Л.-П. | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Тігре | 2 - 2 | |
| 8 | Архентинос Хун. | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Ньюелз Олд Бойз | 0 - 0 | |
| 10 | Сан-Лоренсо | - | |
| 11 | Патронато | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 12 | Годой Крус | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Індепендьєнте | 1 - 2 | |
| 14 | Дефенса і Хуст. | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Барракас Сентраль | 2 - 1 | |
| 16 | Тальєрес Кордоба | ||
| 17 | Платенсе | ||
| 18 | Сентраль Кордоба | 0 - 2 | |
| 19 | Сармьєнто Хунін | - | |
| 20 | Росаріо Сентраль | ||
| 21 | Уніон Санта-Фе | ||
| 22 | Естудіантес ЛП | ||
| 23 | Банфілд | 1 - 1 | |
| 24 | Колон Санта-Фе | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 25 | Арсенал Саранді | 2 - 0 | |
| 26 | Велес Сарсфілд | ||
| 27 | Ланус | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 28 | Альдосіві |
Позиція в лізі
| Сармьєнто Хунін | Сан-Лоренсо | |
| Позиція | 19 | 10 |
| Очки | 31 | 37 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 26 | 4 |
| Очки | 18 | 17 |
Форма в лізі
| Сармьєнто Хунін | Сан-Лоренсо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
7 10 |
8
13 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 4 |
4
5 3 |
Голи в лізі
| Сармьєнто Хунін | Сан-Лоренсо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
28 |
26
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
13 |
10
9 |
Загальна статистика для Професійна ліга
| Матчі (355) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (756) | |
| Голи за матч | 2.13 |
| Голи вдома за матч | 1.21 |
| Голи в гостях за матч | 0.92 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 38% |
| Більше 3.5 | 16% |
Сармьєнто Хунін наступні 6 матчі
| 2022-10-23 | Банфілд | - | Сармьєнто Хунін |
| 2023-01-29 | Інстітуто | - | Сармьєнто Хунін |
| 2023-02-04 | Сармьєнто Хунін | - | Барракас Сентраль |
| 2023-02-11 | Колон Санта-Фе | - | Сармьєнто Хунін |
| 2023-02-20 | Сармьєнто Хунін | - | Сан-Лоренсо |
| 2023-02-25 | Естудіантес ЛП | - | Сармьєнто Хунін |
Сан-Лоренсо наступні 6 матчі
| 2022-10-22 | Сан-Лоренсо | - | Альдосіві |
| 2023-01-16 | Інд. дель Вальє | - | Сан-Лоренсо |
| 2023-01-17 | Пеньяроль | - | Сан-Лоренсо |
| 2023-01-22 | Сан-Лоренсо | - | Данубіо |
| 2023-01-28 | Сан-Лоренсо | - | Арсенал Саранді |
| 2023-02-05 | Ланус | - | Сан-Лоренсо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.10 | 2.50 |
| Ймовірність | 30% | 36% | 34% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.36 |
| Ймовірність | 46% | 54% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 1.47 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.50 | 1.14 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-18 00:02. На даний момент можливі зміни!