Елітесеріен - Норвегія
понеділок, 16.09.2019
18:00
18:00

Сарпсборг 08

Волеренга
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сарпсборг |
| В гостях: | Осло |
| Відстань: | 72.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Сарпсборг |
| Вміщує: | 5 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.75 | 4.20 | X2 | 1.22 | 1.83 | |||
| 20% | 43% | 37% | 1.83 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 87% | 13% | 47% | 53% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-06-23 | Волеренга | 1 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-01-18 | Сарпсборг 08 | 4 - 0 | Волеренга |
| 2018-11-04 | Волеренга | 0 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2018-04-02 | Сарпсборг 08 | 3 - 0 | Волеренга |
| 2017-09-20 | Волеренга | 0 - 3 | Сарпсборг 08 |
| 2017-09-10 | Волеренга | 1 - 2 | Сарпсборг 08 |
| 2017-05-21 | Сарпсборг 08 | 2 - 0 | Волеренга |
| 2016-08-07 | Сарпсборг 08 | 0 - 2 | Волеренга |
| 2016-05-08 | Волеренга | 3 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2015-10-18 | Волеренга | 3 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2015-04-10 | Сарпсборг 08 | 1 - 1 | Волеренга |
| 2014-08-09 | Волеренга | 2 - 2 | Сарпсборг 08 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 58% | 25% |
Сарпсборг 08 останні 12 матчі
| 2019-09-01 | Сарпсборг 08 | 2 - 2 | Вікінг Ставангер |
| 2019-08-25 | Стремсгодсет | 2 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-08-19 | Сарпсборг 08 | 1 - 1 | Буде Глімт |
| 2019-08-14 | Вікінг Ставангер | 2 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-08-03 | Сарпсборг 08 | 1 - 1 | Русенборг |
| 2019-07-21 | Молде | 2 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-07-15 | Стабек | 3 - 3 | Сарпсборг 08 |
| 2019-07-05 | Тромсе | 2 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2019-07-01 | Сарпсборг 08 | 2 - 2 | Стремсгодсет |
| 2019-06-23 | Волеренга | 1 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-06-19 | Тромсдален | 1 - 0 | Сарпсборг 08 |
| 2019-06-16 | Сарпсборг 08 | 2 - 0 | Одд БК |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 11 | 6 | 3 | |
| 8% | 50% | 42% | 92% | 50% | 25% |
Волеренга останні 12 матчі
| 2019-09-01 | Волеренга | 1 - 1 | Русенборг |
| 2019-08-26 | Буде Глімт | 4 - 0 | Волеренга |
| 2019-08-18 | Волеренга | 1 - 2 | Хаугесунн |
| 2019-08-14 | Стабек | 1 - 1 | Волеренга |
| 2019-08-11 | Стремсгодсет | 3 - 2 | Волеренга |
| 2019-08-04 | Волеренга | 1 - 1 | Крістіансунн |
| 2019-07-05 | Волеренга | 6 - 0 | Буде Глімт |
| 2019-06-30 | Хаугесунн | 1 - 4 | Волеренга |
| 2019-06-23 | Волеренга | 1 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2019-06-19 | Берум | 5 - 3 | Волеренга |
| 2019-06-16 | Русенборг | 3 - 0 | Волеренга |
| 2019-06-09 | Волеренга | 4 - 1 | ХІК Гельсінкі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 12 | 8 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 100% | 67% | 50% |
Таблиця Елітесеріен
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 21 | +29 | 46 |
| 2 | Буде Глімт | 21 | +16 | 43 |
| 3 | Одд БК | 21 | +6 | 38 |
| 4 | Русенборг | 21 | +8 | 36 |
| 5 | Бранн Берген | 21 | +5 | 32 |
| 6 | Крістіансунн | 21 | +5 | 32 |
| 7 | Вікінг Ставангер | 21 | +1 | 30 |
| 8 | Волеренга | 20 | +4 | 27 |
| 9 | Хаугесунн | 21 | +4 | 26 |
| 10 | Ліллестрем | 21 | -8 | 25 |
| 11 | Стабек | 21 | -5 | 24 |
| 12 | Тромсе | 21 | -18 | 22 |
| 13 | Мйондален | 21 | -10 | 21 |
| 14 | Ранхейм | 21 | -14 | 19 |
| 15 | Стремсгодсет | 21 | -16 | 19 |
| 16 | Сарпсборг 08 | 20 | -7 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Сарпсборг 08 | |
| Волеренга | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сарпсборг 08 | Волеренга |
|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 2 | Буде Глімт | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | Одд БК | 2 - 0 | |
| 4 | Русенборг | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Бранн Берген | 1 - 1 | |
| 6 | Крістіансунн | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Вікінг Ставангер | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Волеренга | - | |
| 9 | Хаугесунн | 1 - 4 | |
| 10 | Ліллестрем | 1 - 0 | |
| 11 | Стабек | 1 - 1 | |
| 12 | Тромсе | ||
| 13 | Мйондален | 1 - 1 | |
| 14 | Ранхейм | 1 - 3 | 1 - 5 |
| 15 | Стремсгодсет | 2 - 2 | 3 - 2 |
| 16 | Сарпсборг 08 | - |
Позиція в лізі
| Сарпсборг 08 | Волеренга | |
| Позиція | 16 | 8 |
| Очки | 16 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 9 |
| Очки | 12 | 9 |
Форма в лізі
| Сарпсборг 08 | Волеренга | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
10 8 |
7
6 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
6 2 |
2
3 5 |
Голи в лізі
| Сарпсборг 08 | Волеренга | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
29 |
34
30 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
12 |
15
21 |
Загальна статистика для Елітесеріен
| Матчі (167) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (487) | |
| Голи за матч | 2.92 |
| Голи вдома за матч | 1.71 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 32% |
Сарпсборг 08 наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Одд БК | - | Сарпсборг 08 |
| 2019-09-29 | Сарпсборг 08 | - | Стабек |
| 2019-10-06 | Ранхейм | - | Сарпсборг 08 |
| 2019-10-20 | Сарпсборг 08 | - | Бранн Берген |
| 2019-10-27 | Мйондален | - | Сарпсборг 08 |
| 2019-11-03 | Сарпсборг 08 | - | Тромсе |
Волеренга наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Волеренга | - | Вікінг Ставангер |
| 2019-09-29 | Волеренга | - | Ранхейм |
| 2019-10-05 | Одд БК | - | Волеренга |
| 2019-10-19 | Волеренга | - | Стабек |
| 2019-10-26 | Ліллестрем | - | Волеренга |
| 2019-11-03 | Волеренга | - | Бранн Берген |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 3.75 | 4.20 |
| Ймовірність | 20% | 43% | 37% |
| X2 @ 1.83 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 87% | 13% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-16 16:05. На даний момент можливі зміни!