Еерсте Дівізі - Нідерланди
пʼятниця, 20.04.2018
19:00
19:00

Камбур

Хелмонд
4 - 1
(0 - 0, 4 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Леуварден |
| В гостях: | Гелмонд |
| Відстань: | 191.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Cambuur Stadion |
| Вміщує: | 10 500 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.00 | 8.50 | 1X | 1.08 | 3.39 | |||
| 42% | 31% | 27% | 1.08 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.39 | 2.87 | 1.90 | 1.80 | ||||||
| 84% | 16% | 65% | 35% | 39% | 61% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-12-22 | Хелмонд | 3 - 0 | Камбур |
| 2017-09-19 | Хелмонд | 1 - 5 | Камбур |
| 2017-02-03 | Камбур | 3 - 0 | Хелмонд |
| 2016-08-26 | Хелмонд | 1 - 0 | Камбур |
| 2013-03-15 | Камбур | 2 - 0 | Хелмонд |
| 2012-11-02 | Хелмонд | 3 - 1 | Камбур |
| 2012-04-13 | Хелмонд | 1 - 3 | Камбур |
| 2011-09-23 | Камбур | 2 - 2 | Хелмонд |
| 2011-01-24 | Камбур | 1 - 2 | Хелмонд |
| 2010-10-22 | Хелмонд | 2 - 0 | Камбур |
| 2010-04-16 | Камбур | 2 - 0 | Хелмонд |
| 2009-08-14 | Хелмонд | 2 - 4 | Камбур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Камбур останні 12 матчі
| 2018-04-13 | Дордрехт | 0 - 3 | Камбур |
| 2018-04-09 | Камбур | 3 - 2 | Йонг АЗ Алкмар |
| 2018-04-06 | Ден Босх | 1 - 2 | Камбур |
| 2018-04-02 | Камбур | 3 - 2 | ФК Ейндховен |
| 2018-03-30 | Камбур | 2 - 2 | Волендам |
| 2018-03-23 | Фортуна Сіттард | 3 - 2 | Камбур |
| 2018-03-16 | Камбур | 1 - 1 | НЕК Неймеген |
| 2018-03-12 | Йонг ПСВ | 1 - 1 | Камбур |
| 2018-03-09 | Камбур | 2 - 1 | Алмере Сіті |
| 2018-03-02 | ФК Осс | 2 - 1 | Камбур |
| 2018-02-23 | Камбур | 1 - 1 | ФК Еммен |
| 2018-02-16 | Валвейк | 0 - 0 | Камбур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 8 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 67% | 33% |
Хелмонд останні 12 матчі
| 2018-04-13 | Хелмонд | 1 - 2 | НЕК Неймеген |
| 2018-04-09 | ФК Ейндховен | 3 - 2 | Хелмонд |
| 2018-04-06 | Хелмонд | 2 - 3 | МВВ Маастрихт |
| 2018-04-02 | Фортуна Сіттард | 3 - 0 | Хелмонд |
| 2018-03-30 | Гоу Ехед Іглс | 3 - 1 | Хелмонд |
| 2018-03-23 | Хелмонд | 2 - 1 | ФК Осс |
| 2018-03-16 | ФК Еммен | 0 - 0 | Хелмонд |
| 2018-03-12 | Хелмонд | 3 - 1 | Ден Босх |
| 2018-03-09 | Телстар | 2 - 3 | Хелмонд |
| 2018-03-02 | Хелмонд | 3 - 0 | Йонг АЗ Алкмар |
| 2018-02-23 | Де Графсхап | 1 - 0 | Хелмонд |
| 2018-02-16 | Хелмонд | 2 - 0 | Йонг Утрехт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 9 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 75% | 42% |
Таблиця Еерсте Дівізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йонг Аякс | 36 | +33 | 73 |
| 2 | Фортуна Сіттард | 36 | +38 | 72 |
| 3 | НЕК Неймеген | 36 | +34 | 70 |
| 4 | Де Графсхап | 36 | +30 | 61 |
| 5 | Йонг ПСВ | 36 | +21 | 61 |
| 6 | Телстар | 36 | +5 | 61 |
| 7 | ФК Еммен | 36 | +7 | 54 |
| 8 | Камбур | 36 | +1 | 52 |
| 9 | МВВ Маастрихт | 36 | +2 | 49 |
| 10 | Алмере Сіті | 36 | -7 | 49 |
| 11 | Волендам | 36 | -5 | 46 |
| 12 | Дордрехт | 36 | -22 | 46 |
| 13 | Йонг АЗ Алкмар | 36 | -11 | 45 |
| 14 | Ден Босх | 36 | +4 | 44 |
| 15 | ФК Осс | 36 | -12 | 44 |
| 16 | ФК Ейндховен | 36 | -23 | 43 |
| 17 | Гоу Ехед Іглс | 36 | -18 | 37 |
| 18 | Хелмонд | 36 | -14 | 35 |
| 19 | Валвейк | 36 | -25 | 33 |
| 20 | Йонг Утрехт | 36 | -38 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Камбур | |
| Хелмонд | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Камбур | Хелмонд |
|---|---|---|---|
| 1 | Йонг Аякс | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Фортуна Сіттард | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | НЕК Неймеген | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Де Графсхап | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Йонг ПСВ | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Телстар | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 7 | ФК Еммен | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Камбур | - | |
| 9 | МВВ Маастрихт | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Алмере Сіті | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Волендам | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 12 | Дордрехт | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 13 | Йонг АЗ Алкмар | 3 - 2 | 1 - 3 |
| 14 | Ден Босх | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 15 | ФК Осс | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 16 | ФК Ейндховен | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 17 | Гоу Ехед Іглс | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 18 | Хелмонд | - | |
| 19 | Валвейк | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 20 | Йонг Утрехт | 2 - 2 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Камбур | Хелмонд | |
| Позиція | 8 | 18 |
| Очки | 52 | 35 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 11 |
| Очки | 30 | 15 |
Форма в лізі
| Камбур | Хелмонд | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
14
10 12 |
9
8 19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
6 4 |
3
6 9 |
Голи в лізі
| Камбур | Хелмонд | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
53
52 |
47
61 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
26 |
20
31 |
Загальна статистика для Еерсте Дівізі
| Матчі (360) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1176) | |
| Голи за матч | 3.27 |
| Голи вдома за матч | 1.86 |
| Голи в гостях за матч | 1.41 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 65% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 67% |
| Більше 3.5 | 43% |
Камбур наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Телстар | - | Камбур |
| 2018-05-01 | Дордрехт | - | Камбур |
| 2018-05-05 | Камбур | - | Дордрехт |
| 2018-07-20 | Камбур | - | Де Графсхап |
| 2018-08-17 | НЕК Неймеген | - | Камбур |
| 2018-08-24 | Камбур | - | Йонг АЗ Алкмар |
Хелмонд наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Хелмонд | - | Валвейк |
| 2018-08-05 | Хелмонд | - | Хераклес |
| 2018-08-17 | Дордрехт | - | Хелмонд |
| 2018-08-24 | Хелмонд | - | Твенте |
| 2018-08-31 | Йонг ПСВ | - | Хелмонд |
| 2018-09-07 | Хелмонд | - | Ден Босх |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 5.00 | 8.50 |
| Ймовірність | 42% | 31% | 27% |
| 1X @ 1.08 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 3.39 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 6.50 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 1.5 @ 1.11 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.87 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 2.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 3.5 @ 1.80 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-20 16:00. На даний момент можливі зміни!