Бундесліга - Німеччина
неділя, 02.10.2022
16:30
16:30

Шальке

Аугсбург
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гельзенкірхен |
| В гостях: | Аугсбург |
| Відстань: | 440.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фельтінс-Арена |
| Вміщує: | 61 673 (54 142) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Miron Muslic (Авс) |
| В гостях: | Мануель Баум (Нмч) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.75 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 39% | 31% | 30% | 1.95 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 67% | 33% | 50% | 50% | 37% | 63% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-17 | Шальке | 1 - 1 | Аугсбург |
| 2021-04-11 | Шальке | 1 - 0 | Аугсбург |
| 2020-12-13 | Аугсбург | 2 - 2 | Шальке |
| 2020-05-24 | Шальке | 0 - 3 | Аугсбург |
| 2019-11-03 | Аугсбург | 2 - 3 | Шальке |
| 2019-05-05 | Шальке | 0 - 0 | Аугсбург |
| 2018-12-15 | Аугсбург | 1 - 1 | Шальке |
| 2018-05-05 | Аугсбург | 1 - 2 | Шальке |
| 2017-12-13 | Шальке | 3 - 2 | Аугсбург |
| 2017-03-12 | Шальке | 3 - 0 | Аугсбург |
| 2016-10-15 | Аугсбург | 1 - 1 | Шальке |
| 2016-05-07 | Шальке | 1 - 1 | Аугсбург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 50% | 8% | 83% | 50% | 25% |
Шальке останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Боруссія Д. | 1 - 0 | Шальке |
| 2022-09-10 | Шальке | 3 - 1 | Бохум |
| 2022-09-03 | Штутгарт | 1 - 1 | Шальке |
| 2022-08-27 | Шальке | 1 - 6 | Уніон Берлін |
| 2022-08-20 | Вольфсбург | 0 - 0 | Шальке |
| 2022-08-13 | Шальке | 2 - 2 | Боруссія М. |
| 2022-08-07 | Кельн | 3 - 1 | Шальке |
| 2022-07-22 | Твенте | 3 - 1 | Шальке |
| 2022-07-17 | Шальке | 1 - 1 | Аугсбург |
| 2022-07-13 | Салернітана | 0 - 0 | Шальке |
| 2022-07-09 | Шальке | 1 - 3 | Меппен |
| 2022-07-06 | Шальке | 1 - 0 | Ферль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 6 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 50% | 50% |
Аугсбург останні 12 матчі
| 2022-09-22 | Аугсбург | 5 - 2 | Аустрія Лустенау |
| 2022-09-17 | Аугсбург | 1 - 0 | Баварія Мюнхен |
| 2022-09-09 | Вердер Бремен | 0 - 1 | Аугсбург |
| 2022-09-04 | Аугсбург | 0 - 2 | Герта Берлін |
| 2022-08-27 | Гоффенгайм | 1 - 0 | Аугсбург |
| 2022-08-20 | Аугсбург | 1 - 2 | Майнц |
| 2022-08-13 | Баєр Леверкузен | 1 - 2 | Аугсбург |
| 2022-08-06 | Аугсбург | 0 - 4 | Фрайбург |
| 2022-07-23 | Аугсбург | 2 - 3 | Ренн |
| 2022-07-17 | Шальке | 1 - 1 | Аугсбург |
| 2022-07-13 | Чеське Будейовіце | 1 - 0 | Аугсбург |
| 2022-05-14 | Аугсбург | 2 - 1 | Гройтер Фюрт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 50% | 25% |
Таблиця Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Уніон Берлін | 8 | +9 | 17 |
| 2 | Фрайбург | 8 | +6 | 17 |
| 3 | Баварія Мюнхен | 8 | +17 | 15 |
| 4 | Боруссія Д. | 8 | +1 | 15 |
| 5 | Айнтрахт Фр. | 8 | +3 | 14 |
| 6 | Гоффенгайм | 7 | +5 | 13 |
| 7 | Кельн | 8 | +4 | 13 |
| 8 | Вердер Бремен | 8 | +5 | 12 |
| 9 | Боруссія М. | 8 | +1 | 12 |
| 10 | РБ Лейпциг | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Майнц | 8 | -4 | 11 |
| 12 | Аугсбург | 7 | -5 | 9 |
| 13 | Вольфсбург | 8 | -6 | 8 |
| 14 | Герта Берлін | 7 | -2 | 6 |
| 15 | Шальке | 7 | -6 | 6 |
| 16 | Штутгарт | 8 | -4 | 5 |
| 17 | Баєр Леверкузен | 8 | -7 | 5 |
| 18 | Бохум | 8 | -18 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Шальке | |
| Аугсбург | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шальке | Аугсбург |
|---|---|---|---|
| 1 | Уніон Берлін | 1 - 6 | |
| 2 | Фрайбург | ||
| 3 | Баварія Мюнхен | ||
| 4 | Боруссія Д. | ||
| 5 | Айнтрахт Фр. | ||
| 6 | Гоффенгайм | 1 - 0 | |
| 7 | Кельн | ||
| 8 | Вердер Бремен | 0 - 1 | |
| 9 | Боруссія М. | 2 - 2 | |
| 10 | РБ Лейпциг | ||
| 11 | Майнц | ||
| 12 | Аугсбург | - | |
| 13 | Вольфсбург | ||
| 14 | Герта Берлін | ||
| 15 | Шальке | - | |
| 16 | Штутгарт | ||
| 17 | Баєр Леверкузен | 1 - 2 | |
| 18 | Бохум | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Шальке | Аугсбург | |
| Позиція | 15 | 12 |
| Очки | 6 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 8 |
| Очки | 4 | 6 |
Форма в лізі
| Шальке | Аугсбург | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 3 |
3
0 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
2
0 1 |
Голи в лізі
| Шальке | Аугсбург | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
14 |
5
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
9 |
3
2 |
Загальна статистика для Бундесліга
| Матчі (70) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (204) | |
| Голи за матч | 2.91 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.43 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 40% |
Шальке наступні 6 матчі
| 2022-10-08 | Баєр Леверкузен | - | Шальке |
| 2022-10-14 | Шальке | - | Гоффенгайм |
| 2022-10-18 | Гоффенгайм | - | Шальке |
| 2022-10-23 | Герта Берлін | - | Шальке |
| 2022-10-30 | Шальке | - | Фрайбург |
| 2022-11-05 | Вердер Бремен | - | Шальке |
Аугсбург наступні 6 матчі
| 2022-10-08 | Аугсбург | - | Вольфсбург |
| 2022-10-16 | Кельн | - | Аугсбург |
| 2022-10-19 | Аугсбург | - | Баварія Мюнхен |
| 2022-10-22 | Аугсбург | - | РБ Лейпциг |
| 2022-10-29 | Штутгарт | - | Аугсбург |
| 2022-11-05 | Аугсбург | - | Айнтрахт Фр. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.60 | 3.75 |
| Ймовірність | 39% | 31% | 30% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.80 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 4.00 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.40 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-02 12:05. На даний момент можливі зміни!