Бундесліга - Німеччина
субота, 11.03.2023
17:30
17:30

Шальке

Боруссія Д.
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гельзенкірхен |
| В гостях: | Дортмунд |
| Відстань: | 23.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фельтінс-Арена |
| Вміщує: | 61 673 (54 142) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Miron Muslic (Авс) |
| В гостях: | Ніко Ковач (Хор) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.75 | 1.91 | 2 | 1.83 | 1.25 | |||
| 21% | 16% | 63% | 1.91 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.73 | 2.10 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 77% | 23% | 57% | 43% | 36% | 64% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-17 | Боруссія Д. | 1 - 0 | Шальке |
| 2021-02-20 | Шальке | 0 - 4 | Боруссія Д. |
| 2020-10-24 | Боруссія Д. | 3 - 0 | Шальке |
| 2020-05-16 | Боруссія Д. | 4 - 0 | Шальке |
| 2019-10-26 | Шальке | 0 - 0 | Боруссія Д. |
| 2019-04-27 | Боруссія Д. | 2 - 4 | Шальке |
| 2018-12-08 | Шальке | 1 - 2 | Боруссія Д. |
| 2018-04-15 | Шальке | 2 - 0 | Боруссія Д. |
| 2017-11-25 | Боруссія Д. | 4 - 4 | Шальке |
| 2017-04-01 | Шальке | 1 - 1 | Боруссія Д. |
| 2016-10-29 | Боруссія Д. | 0 - 0 | Шальке |
| 2016-04-10 | Шальке | 2 - 2 | Боруссія Д. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 7 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 58% | 42% |
Шальке останні 12 матчі
| 2023-03-04 | Бохум | 0 - 2 | Шальке |
| 2023-02-25 | Шальке | 2 - 1 | Штутгарт |
| 2023-02-19 | Уніон Берлін | 0 - 0 | Шальке |
| 2023-02-10 | Шальке | 0 - 0 | Вольфсбург |
| 2023-02-04 | Боруссія М. | 0 - 0 | Шальке |
| 2023-01-29 | Шальке | 0 - 0 | Кельн |
| 2023-01-24 | Шальке | 1 - 6 | РБ Лейпциг |
| 2023-01-21 | Айнтрахт Фр. | 3 - 0 | Шальке |
| 2023-01-14 | Шальке | 0 - 1 | Вердер Бремен |
| 2023-01-10 | Шальке | 0 - 1 | Нюрнберг |
| 2023-01-07 | Шальке | 2 - 2 | Цюрих |
| 2022-12-22 | Оснабрюк | 2 - 2 | Шальке |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 6 | 5 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 50% | 42% | 25% |
Боруссія Д. останні 12 матчі
| 2023-03-07 | Челсі | 2 - 0 | Боруссія Д. |
| 2023-03-03 | Боруссія Д. | 2 - 1 | РБ Лейпциг |
| 2023-02-25 | Гоффенгайм | 0 - 1 | Боруссія Д. |
| 2023-02-19 | Боруссія Д. | 4 - 1 | Герта Берлін |
| 2023-02-15 | Боруссія Д. | 1 - 0 | Челсі |
| 2023-02-11 | Вердер Бремен | 0 - 2 | Боруссія Д. |
| 2023-02-08 | Бохум | 1 - 2 | Боруссія Д. |
| 2023-02-04 | Боруссія Д. | 5 - 1 | Фрайбург |
| 2023-01-29 | Баєр Леверкузен | 0 - 2 | Боруссія Д. |
| 2023-01-25 | Майнц | 1 - 2 | Боруссія Д. |
| 2023-01-22 | Боруссія Д. | 4 - 3 | Аугсбург |
| 2023-01-13 | Боруссія Д. | 6 - 0 | Базель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 0 | 1 | 10 | 7 | 4 | |
| 92% | 0% | 8% | 83% | 58% | 33% |
Таблиця Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Баварія Мюнхен | 23 | +44 | 49 |
| 2 | Боруссія Д. | 23 | +19 | 49 |
| 3 | Уніон Берлін | 23 | +8 | 44 |
| 4 | РБ Лейпциг | 23 | +17 | 42 |
| 5 | Фрайбург | 23 | +3 | 42 |
| 6 | Айнтрахт Фр. | 23 | +12 | 39 |
| 7 | Майнц | 23 | +4 | 35 |
| 8 | Вольфсбург | 23 | +11 | 34 |
| 9 | Баєр Леверкузен | 23 | +3 | 31 |
| 10 | Боруссія М. | 23 | -1 | 30 |
| 11 | Вердер Бремен | 23 | -8 | 30 |
| 12 | Кельн | 24 | -6 | 27 |
| 13 | Аугсбург | 23 | -11 | 27 |
| 14 | Бохум | 24 | -30 | 22 |
| 15 | Герта Берлін | 23 | -16 | 20 |
| 16 | Штутгарт | 23 | -12 | 19 |
| 17 | Гоффенгайм | 23 | -13 | 19 |
| 18 | Шальке | 23 | -24 | 19 |
Хронологія матчів у лізі
| Шальке | |
| Боруссія Д. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шальке | Боруссія Д. |
|---|---|---|---|
| 1 | Баварія Мюнхен | 0 - 2 | |
| 2 | Боруссія Д. | - | |
| 3 | Уніон Берлін | 1 - 6 | 2 - 0 |
| 4 | РБ Лейпциг | 1 - 6 | 3 - 0 |
| 5 | Фрайбург | 0 - 2 | 1 - 3 |
| 6 | Айнтрахт Фр. | 1 - 2 | |
| 7 | Майнц | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Вольфсбург | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Баєр Леверкузен | 0 - 2 | |
| 10 | Боруссія М. | 2 - 2 | 4 - 2 |
| 11 | Вердер Бремен | 0 - 2 | |
| 12 | Кельн | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 13 | Аугсбург | 2 - 3 | |
| 14 | Бохум | 3 - 1 | |
| 15 | Герта Берлін | 0 - 1 | |
| 16 | Штутгарт | 2 - 1 | |
| 17 | Гоффенгайм | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 18 | Шальке | - |
Позиція в лізі
| Шальке | Боруссія Д. | |
| Позиція | 18 | 2 |
| Очки | 19 | 49 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 2 |
| Очки | 12 | 21 |
Форма в лізі
| Шальке | Боруссія Д. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
7 12 |
16
1 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 6 |
7
0 5 |
Голи в лізі
| Шальке | Боруссія Д. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
42 |
47
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
26 |
17
17 |
Загальна статистика для Бундесліга
| Матчі (208) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (656) | |
| Голи за матч | 3.15 |
| Голи вдома за матч | 1.83 |
| Голи в гостях за матч | 1.32 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 38% |
Шальке наступні 6 матчі
| 2023-03-18 | Аугсбург | - | Шальке |
| 2023-04-01 | Шальке | - | Баєр Леверкузен |
| 2023-04-09 | Гоффенгайм | - | Шальке |
| 2023-04-14 | Шальке | - | Герта Берлін |
| 2023-04-23 | Фрайбург | - | Шальке |
| 2023-04-29 | Шальке | - | Вердер Бремен |
Боруссія Д. наступні 6 матчі
| 2023-03-18 | Боруссія Д. | - | Кельн |
| 2023-04-01 | Баварія Мюнхен | - | Боруссія Д. |
| 2023-04-05 | РБ Лейпциг | - | Боруссія Д. |
| 2023-04-08 | Боруссія Д. | - | Уніон Берлін |
| 2023-04-15 | Штутгарт | - | Боруссія Д. |
| 2023-04-22 | Боруссія Д. | - | Айнтрахт Фр. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.80 | 3.75 | 1.91 |
| Ймовірність | 21% | 16% | 63% |
| 2 @ 1.91 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.25 |
| Ймовірність | 25% | 75% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 4.00 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.10 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.73 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.40 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.10 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-11 16:02. На даний момент можливі зміни!