Прімера КІФФ - Група 2 - Іспанія
субота, 29.10.2022
16:00
16:00

СД Логроньєс

Хімнастік
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Логроно |
| В гостях: | Таррагона |
| Відстань: | 341.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Лас-Гаунас |
| Вміщує: | 16 000 |
| Розміри: | 104 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 2.90 | 3.00 | X2 | 1.30 | 1.50 | |||
| 32% | 33% | 35% | 1.50 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 70% | 30% | 51% | 49% | 41% | 59% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
СД Логроньєс останні 12 матчі
| 2022-10-23 | СД Логроньєс | 4 - 0 | Барселона B |
| 2022-10-16 | Ельденсе | 3 - 1 | СД Логроньєс |
| 2022-10-09 | СД Логроньєс | 0 - 2 | Калаорра |
| 2022-10-01 | Мурсія | 4 - 2 | СД Логроньєс |
| 2022-09-25 | СД Логроньєс | 1 - 0 | Інтерсіті |
| 2022-09-18 | УД Логроньєс | 1 - 3 | СД Логроньєс |
| 2022-09-11 | СД Логроньєс | 3 - 2 | Ла-Нусія |
| 2022-09-04 | Аморебієта | 4 - 2 | СД Логроньєс |
| 2022-08-28 | СД Логроньєс | 0 - 1 | Алькояно |
| 2022-07-23 | СД Логроньєс | 1 - 1 | Мірандес |
| 2022-05-28 | СД Логроньєс | 1 - 1 | Сельта Віго B |
| 2022-05-21 | Інтер. Мадрид | 3 - 1 | СД Логроньєс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 58% |
Хімнастік останні 12 матчі
| 2022-10-22 | Хімнастік | 1 - 0 | Нумансія |
| 2022-10-15 | Реал Сосьєдад B | 2 - 0 | Хімнастік |
| 2022-10-09 | Хімнастік | 3 - 2 | Мурсія |
| 2022-10-02 | Ельденсе | 2 - 1 | Хімнастік |
| 2022-09-25 | Хімнастік | 1 - 0 | Аморебієта |
| 2022-09-17 | Калаорра | 0 - 0 | Хімнастік |
| 2022-09-10 | Хімнастік | 1 - 3 | Інтерсіті |
| 2022-09-03 | Ла-Нусія | 1 - 1 | Хімнастік |
| 2022-08-28 | Хімнастік | 2 - 2 | УД Логроньєс |
| 2022-08-17 | Еспаньйол B | 1 - 0 | Хімнастік |
| 2022-08-10 | Олот | 1 - 3 | Хімнастік |
| 2022-08-03 | Хімнастік | 2 - 2 | Уеска |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 42% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кастельйон | 9 | +10 | 20 |
| 2 | Ельденсе | 9 | +6 | 19 |
| 3 | Алькояно | 9 | +1 | 16 |
| 4 | Мурсія | 9 | +5 | 15 |
| 5 | Реал Сосьєдад B | 9 | +2 | 14 |
| 6 | Осасуна B | 9 | +1 | 14 |
| 7 | Корнелья | 9 | 0 | 14 |
| 8 | УД Логроньєс | 9 | +3 | 13 |
| 9 | Сабадель | 9 | -2 | 13 |
| 10 | Інтерсіті | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Нумансія | 9 | +1 | 12 |
| 12 | СД Логроньєс | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Хімнастік | 9 | -2 | 12 |
| 14 | Барселона B | 9 | -5 | 11 |
| 15 | Балеарес | 9 | 0 | 10 |
| 16 | Атлетік B | 9 | -7 | 10 |
| 17 | Р. Уньйон | 9 | -4 | 9 |
| 18 | Аморебієта | 9 | 0 | 8 |
| 19 | Ла-Нусія | 9 | -5 | 8 |
| 20 | Калаорра | 9 | -4 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| СД Логроньєс | |
| Хімнастік | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | СД Логроньєс | Хімнастік |
|---|---|---|---|
| 1 | Кастельйон | ||
| 2 | Ельденсе | 2 - 1 | |
| 3 | Алькояно | 0 - 1 | |
| 4 | Мурсія | ||
| 5 | Реал Сосьєдад B | 2 - 0 | |
| 6 | Осасуна B | ||
| 7 | Корнелья | ||
| 8 | УД Логроньєс | ||
| 9 | Сабадель | ||
| 10 | Інтерсіті | 1 - 0 | |
| 11 | Нумансія | ||
| 12 | СД Логроньєс | - | |
| 13 | Хімнастік | - | |
| 14 | Барселона B | 4 - 0 | |
| 15 | Балеарес | ||
| 16 | Атлетік B | ||
| 17 | Р. Уньйон | ||
| 18 | Аморебієта | ||
| 19 | Ла-Нусія | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 20 | Калаорра | 0 - 2 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| СД Логроньєс | Хімнастік | |
| Позиція | 12 | 13 |
| Очки | 12 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 18 |
| Очки | 9 | 2 |
Форма в лізі
| СД Логроньєс | Хімнастік | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 5 |
3
3 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 2 |
0
2 2 |
Голи в лізі
| СД Логроньєс | Хімнастік | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
17 |
10
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
5 |
2
5 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 2
| Матчі (90) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (212) | |
| Голи за матч | 2.36 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 23% |
СД Логроньєс наступні 6 матчі
| 2022-11-06 | Р. Уньйон | - | СД Логроньєс |
| 2022-11-20 | СД Логроньєс | - | Осасуна B |
| 2022-11-26 | Сабадель | - | СД Логроньєс |
| 2022-12-03 | СД Логроньєс | - | Кастельйон |
| 2022-12-08 | Балеарес | - | СД Логроньєс |
| 2022-12-11 | СД Логроньєс | - | Корнелья |
Хімнастік наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | Атлетік B | - | Хімнастік |
| 2022-11-19 | Хімнастік | - | Кастельйон |
| 2022-11-27 | Р. Уньйон | - | Хімнастік |
| 2022-12-04 | Хімнастік | - | Сабадель |
| 2022-12-08 | Осасуна B | - | Хімнастік |
| 2022-12-11 | Хімнастік | - | Барселона B |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 2.90 | 3.00 |
| Ймовірність | 32% | 33% | 35% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.50 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 2.40 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.16 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-29 12:04. На даний момент можливі зміни!