Прем'єр-ліга - Ізраїль
субота, 24.08.2019
18:30
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Нес Ціона |
| В гостях: |
Тель-Авів |
| Відстань: |
16.5 км |
| Час початку |
| Година: |
18:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 10.00 |
5.25 |
1.25 |
2 |
|
|
|
3.75 |
1.06 |
| 20% |
35% |
45% |
1.25 |
|
|
|
11% |
89% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
31% |
69% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Нес-Ціона останні 12 матчі
|
2019-08-17 |
Нес-Ціона
|
0 - 0 |
Хапоель Хадера
|
|
2019-08-12 |
Нес-Ціона
|
2 - 1 |
Х. Тель-Авів
|
|
2019-08-06 |
Нес-Ціона
|
0 - 0 |
Хапоель Раанана
|
|
2019-08-03 |
МС Ашдод
|
1 - 1 |
Нес-Ціона
|
|
2019-07-28 |
Бейтар Єрусалим
|
2 - 1 |
Нес-Ціона
|
|
2019-05-20 |
Х. Рамат Ган
|
1 - 1 |
Нес-Ціона
|
|
2019-05-10 |
Нес-Ціона
|
2 - 0 |
Хапоель Афула
|
|
2019-05-03 |
Нес-Ціона
|
0 - 0 |
Х. Кфар-Саба
|
|
2019-04-28 |
Хапоель Єрусалим
|
0 - 1 |
Нес-Ціона
|
|
2019-04-22 |
Нес-Ціона
|
1 - 1 |
Х. Назарет
|
|
2019-04-15 |
Бейтар Тель-Авів
|
1 - 2 |
Нес-Ціона
|
|
2019-04-08 |
Нес-Ціона
|
2 - 0 |
Ашкелон
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
8 |
3 |
0 |
| 42% |
50% |
8% |
|
67% |
25% |
0% |
М. Тель-Авів останні 12 матчі
|
2019-08-18 |
Шмона
|
0 - 1 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-08-15 |
Судува
|
2 - 1 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-08-08 |
М. Тель-Авів
|
1 - 2 |
Судува
|
|
2019-07-30 |
М. Тель-Авів
|
2 - 2 |
ЧФР Клуж
|
|
2019-07-24 |
ЧФР Клуж
|
1 - 0 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-07-20 |
Бней Єгуда
|
0 - 1 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-07-14 |
Спарта Роттердам
|
1 - 2 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-07-11 |
Генк
|
4 - 1 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-07-09 |
Сент-Жиллуаз
|
2 - 0 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-05-25 |
Х. Беер-Шева
|
0 - 4 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-05-19 |
Маккабі Хайфа
|
1 - 1 |
М. Тель-Авів
|
|
2019-05-11 |
М. Тель-Авів
|
3 - 0 |
Маккабі Нетанія
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
7 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
58% |
25% |
Нес-Ціона наступні 6 матчі
|
2019-08-31 |
Маккабі Нетанія
|
- |
Нес-Ціона
|
|
2019-09-05 |
Нес-Ціона
|
- |
Хапоель Хадера
|
|
2019-09-14 |
Х. Тель-Авів
|
- |
Нес-Ціона
|
|
2019-09-21 |
Нес-Ціона
|
- |
Бней Єгуда
|
|
2019-09-25 |
Х. Кфар-Саба
|
- |
Нес-Ціона
|
|
2019-10-05 |
Нес-Ціона
|
- |
Маккабі Хайфа
|
М. Тель-Авів наступні 6 матчі
|
2019-09-01 |
М. Тель-Авів
|
- |
Бней Єгуда
|
|
2019-09-14 |
Х. Кфар-Саба
|
- |
М. Тель-Авів
|
|
2019-09-21 |
М. Тель-Авів
|
- |
Маккабі Хайфа
|
|
2019-09-24 |
М. Тель-Авів
|
- |
Бейтар Єрусалим
|
|
2019-09-28 |
Бейтар Єрусалим
|
- |
М. Тель-Авів
|
|
2019-10-05 |
М. Тель-Авів
|
- |
Хапоель Хадера
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
10.00 |
5.25 |
1.25 |
| Ймовірність |
20% |
35% |
45% |
|
2 @ 1.25 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
3.75 |
1.06 |
| Ймовірність |
11% |
89% |
|
X2 @ 1.06 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.30 |
3.40 |
| Ймовірність |
|
74% |
26% |
|
Більше 1.5 @ 1.30 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.85 |
1.95 |
| Ймовірність |
|
52% |
48% |
|
Більше 2.5 @ 1.85 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.40 |
1.30 |
| Ймовірність |
|
31% |
69% |
|
Менше 3.5 @ 1.30 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.62 |
1.44 |
| Ймовірність |
|
39% |
61% |
|
Ні @ 1.44 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-24 16:06. На даний момент можливі зміни!