Ліга I - Румунія
неділя, 29.01.2023
14:00
14:00

Шепші

У Крайова 1948
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сфанту Георге |
| В гостях: | Крайова |
| Відстань: | 232.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Stadionul Sepsi Arena |
| Вміщує: | 8 400 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.60 | 5.25 | X | 1.17 | 2.20 | |||
| 44% | 28% | 28% | 3.60 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 17% | 83% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-08-30 | У Крайова 1948 | 1 - 0 | Шепші |
| 2022-05-16 | У Крайова 1948 | 0 - 5 | Шепші |
| 2022-03-04 | Шепші | 2 - 1 | У Крайова 1948 |
| 2021-11-06 | У Крайова 1948 | 1 - 1 | Шепші |
| 2021-10-28 | У Крайова 1948 | 0 - 1 | Шепші |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
| 60% | 20% | 20% | 60% | 40% | 20% |
Шепші останні 12 матчі
| 2023-01-20 | Рапід Бухарест | 3 - 0 | Шепші |
| 2023-01-15 | Шепші | 2 - 2 | Богеміанс 1905 |
| 2023-01-09 | Радомяк Радом | 1 - 2 | Шепші |
| 2022-12-17 | Шепші | 2 - 1 | Унів. Клуж |
| 2022-12-09 | Шепші | 1 - 1 | Волунтарі |
| 2022-12-06 | Шепші | 4 - 0 | Волунтарі |
| 2022-12-02 | УТА Арад | 1 - 4 | Шепші |
| 2022-11-23 | Петролул | 2 - 2 | Шепші |
| 2022-11-11 | Шепші | 2 - 0 | Петролул |
| 2022-11-08 | Дінамо Бухарест | 2 - 3 | Шепші |
| 2022-11-05 | Арджеш | 0 - 5 | Шепші |
| 2022-10-29 | Шепші | 0 - 1 | Унів. Крайова |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 9 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 75% | 50% |
У Крайова 1948 останні 12 матчі
| 2023-01-22 | У Крайова 1948 | 1 - 1 | УТА Арад |
| 2022-12-18 | Петролул | 1 - 1 | У Крайова 1948 |
| 2022-12-12 | У Крайова 1948 | 1 - 0 | Арджеш |
| 2022-12-06 | Петролул | 0 - 1 | У Крайова 1948 |
| 2022-12-03 | Унів. Крайова | 0 - 2 | У Крайова 1948 |
| 2022-11-25 | У Крайова 1948 | 0 - 1 | Міовень |
| 2022-11-13 | У Крайова 1948 | 0 - 2 | ФК ФКСБ |
| 2022-11-10 | У Крайова 1948 | 1 - 0 | Волунтарі |
| 2022-11-07 | ЧФР Клуж | 3 - 1 | У Крайова 1948 |
| 2022-10-28 | У Крайова 1948 | 1 - 2 | Фарул Констанца |
| 2022-10-22 | У Крайова 1948 | 1 - 1 | Германнштадт |
| 2022-10-18 | Дінамо Бухарест | 0 - 0 | У Крайова 1948 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 17% | 8% |
Таблиця Ліга I
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЧФР Клуж | 22 | +18 | 47 |
| 2 | Фарул Констанца | 22 | +20 | 45 |
| 3 | Рапід Бухарест | 23 | +11 | 42 |
| 4 | ФК ФКСБ | 22 | +12 | 41 |
| 5 | Унів. Крайова | 23 | +7 | 41 |
| 6 | Шепші | 22 | +15 | 32 |
| 7 | Петролул | 23 | -5 | 30 |
| 8 | Волунтарі | 22 | -2 | 26 |
| 9 | Хіндія Тирговіште | 23 | -7 | 25 |
| 10 | У Крайова 1948 | 22 | -3 | 24 |
| 11 | Ботошані | 22 | -16 | 24 |
| 12 | Германнштадт | 23 | +3 | 24 |
| 13 | Арджеш | 22 | -13 | 24 |
| 14 | Унів. Клуж | 23 | -8 | 23 |
| 15 | УТА Арад | 23 | -12 | 20 |
| 16 | Міовень | 23 | -20 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Шепші | |
| У Крайова 1948 | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шепші | У Крайова 1948 |
|---|---|---|---|
| 1 | ЧФР Клуж | 3 - 1 | |
| 2 | Фарул Констанца | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Рапід Бухарест | 1 - 2 | |
| 4 | ФК ФКСБ | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Унів. Крайова | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 6 | Шепші | - | |
| 7 | Петролул | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Волунтарі | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Хіндія Тирговіште | ||
| 10 | У Крайова 1948 | - | |
| 11 | Ботошані | 7 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Германнштадт | ||
| 13 | Арджеш | 4 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Унів. Клуж | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | УТА Арад | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Міовень | 0 - 1 | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Шепші | У Крайова 1948 | |
| Позиція | 6 | 10 |
| Очки | 32 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 11 |
| Очки | 14 | 10 |
Форма в лізі
| Шепші | У Крайова 1948 | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
5 8 |
6
6 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 5 |
2
4 5 |
Голи в лізі
| Шепші | У Крайова 1948 | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
35
20 |
22
25 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
8 |
12
14 |
Загальна статистика для Ліга I
| Матчі (180) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (413) | |
| Голи за матч | 2.29 |
| Голи вдома за матч | 1.31 |
| Голи в гостях за матч | 0.99 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 17% |
Шепші наступні 6 матчі
| 2023-02-05 | Міовень | - | Шепші |
| 2023-02-13 | Шепші | - | Хіндія Тирговіште |
| 2023-02-20 | Ботошані | - | Шепші |
| 2023-02-25 | Шепші | - | Германнштадт |
| 2023-02-28 | Фарул Констанца | - | Шепші |
| 2023-03-06 | Шепші | - | ЧФР Клуж |
У Крайова 1948 наступні 6 матчі
| 2023-02-03 | У Крайова 1948 | - | Унів. Клуж |
| 2023-02-10 | Рапід Бухарест | - | У Крайова 1948 |
| 2023-02-20 | У Крайова 1948 | - | Волунтарі |
| 2023-02-24 | У Крайова 1948 | - | Міовень |
| 2023-02-28 | Хіндія Тирговіште | - | У Крайова 1948 |
| 2023-03-04 | У Крайова 1948 | - | Ботошані |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 3.60 | 5.25 |
| Ймовірність | 44% | 28% | 28% |
| X @ 3.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 2.20 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.67 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.67 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-29 12:04. На даний момент можливі зміни!