Про Ліга - Бельгія
субота, 11.03.2023
19:45
19:45

Серен

Антверпен
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Серарінг |
| В гостях: | Антверпен |
| Відстань: | 104.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад дю Пейре |
| Вміщує: | 15 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.00 | 4.20 | 1.44 | 2 | 2.63 | 1.10 | |||
| 16% | 25% | 59% | 1.44 | 21% | 79% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 79% | 21% | 54% | 46% | 30% | 70% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2022-09-16 | Антверпен | 2 - 1 | Серен |
| 2022-02-11 | Серен | 0 - 1 | Антверпен |
| 2021-09-19 | Антверпен | 2 - 1 | Серен |
| 2016-02-12 | Антверпен | 0 - 1 | Серен |
| 2015-10-02 | Серен | 0 - 0 | Антверпен |
| 2014-11-28 | Серен | 1 - 2 | Антверпен |
| 2014-08-02 | Антверпен | 1 - 1 | Серен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | 0 | |
| 14% | 29% | 57% | 57% | 43% | 0% |
Серен останні 12 матчі
| 2023-03-04 | Серкль Брюгге | 3 - 1 | Серен |
| 2023-02-25 | Серен | 0 - 2 | Мехелен |
| 2023-02-18 | Серен | 1 - 1 | Варегем |
| 2023-02-11 | Шарлеруа | 3 - 0 | Серен |
| 2023-02-04 | Серен | 2 - 1 | Левен |
| 2023-01-29 | Генк | 4 - 0 | Серен |
| 2023-01-22 | Серен | 0 - 1 | Андерлехт |
| 2023-01-18 | Кортрейк | 3 - 2 | Серен |
| 2023-01-14 | Серен | 1 - 1 | Стандард |
| 2023-01-07 | Остенде | 1 - 2 | Серен |
| 2022-12-23 | Серен | 0 - 1 | Ейпен |
| 2022-12-20 | Мехелен | 1 - 0 | Серен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 50% | 25% |
Антверпен останні 12 матчі
| 2023-03-05 | Антверпен | 5 - 0 | Мехелен |
| 2023-03-02 | Антверпен | 1 - 0 | Сент-Жиллуаз |
| 2023-02-26 | Левен | 1 - 1 | Антверпен |
| 2023-02-18 | Антверпен | 2 - 0 | Ейпен |
| 2023-02-12 | Генк | 0 - 1 | Антверпен |
| 2023-02-05 | Антверпен | 0 - 0 | Брюгге |
| 2023-02-01 | Сент-Жиллуаз | 1 - 0 | Антверпен |
| 2023-01-29 | Андерлехт | 0 - 0 | Антверпен |
| 2023-01-22 | Антверпен | 4 - 1 | Стандард |
| 2023-01-18 | Остенде | 0 - 3 | Антверпен |
| 2023-01-15 | Сент-Жиллуаз | 2 - 0 | Антверпен |
| 2023-01-11 | Генк | 0 - 3 | Антверпен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 4 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 33% | 17% |
Таблиця Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 28 | +40 | 67 |
| 2 | Сент-Жиллуаз | 28 | +23 | 59 |
| 3 | Антверпен | 28 | +27 | 57 |
| 4 | Брюгге | 28 | +12 | 46 |
| 5 | КАА Гент | 28 | +15 | 45 |
| 6 | Стандард | 28 | +10 | 45 |
| 7 | Вестерло | 28 | +6 | 42 |
| 8 | Серкль Брюгге | 28 | +2 | 40 |
| 9 | Левен | 29 | +3 | 39 |
| 10 | Шарлеруа | 29 | -8 | 38 |
| 11 | Андерлехт | 28 | +2 | 36 |
| 12 | Сінт-Трейден | 28 | -4 | 36 |
| 13 | Мехелен | 28 | -9 | 33 |
| 14 | Кортрейк | 28 | -18 | 27 |
| 15 | Ейпен | 28 | -20 | 26 |
| 16 | Варегем | 28 | -24 | 23 |
| 17 | Остенде | 28 | -28 | 23 |
| 18 | Серен | 28 | -29 | 19 |
Хронологія матчів у лізі
| Серен | |
| Антверпен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Серен | Антверпен |
|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 2 | Сент-Жиллуаз | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Антверпен | - | |
| 4 | Брюгге | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | КАА Гент | 1 - 2 | |
| 6 | Стандард | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Вестерло | 3 - 3 | |
| 8 | Серкль Брюгге | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Левен | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Шарлеруа | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Андерлехт | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Сінт-Трейден | 1 - 2 | |
| 13 | Мехелен | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 14 | Кортрейк | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Ейпен | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Варегем | 1 - 1 | |
| 17 | Остенде | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 18 | Серен | - |
Позиція в лізі
| Серен | Антверпен | |
| Позиція | 18 | 3 |
| Очки | 19 | 57 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 3 |
| Очки | 6 | 22 |
Форма в лізі
| Серен | Антверпен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 19 |
17
6 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 10 |
6
4 4 |
Голи в лізі
| Серен | Антверпен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
54 |
51
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
21 |
18
15 |
Загальна статистика для Про Ліга
| Матчі (253) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (756) | |
| Голи за матч | 2.99 |
| Голи вдома за матч | 1.64 |
| Голи в гостях за матч | 1.35 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 35% |
Серен наступні 6 матчі
| 2023-03-18 | Сінт-Трейден | - | Серен |
| 2023-03-23 | Мец | - | Серен |
| 2023-04-01 | Серен | - | КАА Гент |
| 2023-04-07 | Брюгге | - | Серен |
| 2023-04-16 | Сент-Жиллуаз | - | Серен |
| 2023-04-22 | Серен | - | Вестерло |
Антверпен наступні 6 матчі
| 2023-03-19 | Антверпен | - | Шарлеруа |
| 2023-03-31 | Варегем | - | Антверпен |
| 2023-04-09 | Антверпен | - | Серкль Брюгге |
| 2023-04-16 | Антверпен | - | Кортрейк |
| 2023-04-23 | Сінт-Трейден | - | Антверпен |
| 2023-04-30 | Мехелен | - | Антверпен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 7.00 | 4.20 | 1.44 |
| Ймовірність | 16% | 25% | 59% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.10 |
| Ймовірність | 21% | 79% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.88 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 1.98 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-11 16:02. На даний момент можливі зміни!