Про Ліга - Бельгія
субота, 18.02.2023
17:15
17:15

Серен

Варегем
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Серарінг |
| В гостях: | Waregem |
| Відстань: | 149.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад дю Пейре |
| Вміщує: | 15 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:15 (18:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.40 | 2.05 | X2 | 1.73 | 1.29 | |||
| 32% | 21% | 47% | 1.29 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 84% | 16% | 57% | 43% | 35% | 65% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2022-07-23 | Варегем | 2 - 0 | Серен |
| 2022-02-27 | Варегем | 1 - 0 | Серен |
| 2021-10-03 | Серен | 5 - 1 | Варегем |
Серен останні 12 матчі
| 2023-02-11 | Шарлеруа | 3 - 0 | Серен |
| 2023-02-04 | Серен | 2 - 1 | Левен |
| 2023-01-29 | Генк | 4 - 0 | Серен |
| 2023-01-22 | Серен | 0 - 1 | Андерлехт |
| 2023-01-18 | Кортрейк | 3 - 2 | Серен |
| 2023-01-14 | Серен | 1 - 1 | Стандард |
| 2023-01-07 | Остенде | 1 - 2 | Серен |
| 2022-12-23 | Серен | 0 - 1 | Ейпен |
| 2022-12-20 | Мехелен | 1 - 0 | Серен |
| 2022-12-04 | Серен | 0 - 2 | AEK |
| 2022-11-11 | Левен | 5 - 0 | Серен |
| 2022-11-08 | Серен | 1 - 1 | Шарлеруа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 50% | 25% |
Варегем останні 12 матчі
| 2023-02-12 | Варегем | 1 - 1 | Остенде |
| 2023-02-05 | Сент-Жиллуаз | 4 - 0 | Варегем |
| 2023-02-02 | Варегем | 1 - 2 | Мехелен |
| 2023-01-29 | Варегем | 1 - 2 | Брюгге |
| 2023-01-21 | Варегем | 1 - 1 | Вестерло |
| 2023-01-18 | Андерлехт | 2 - 3 | Варегем |
| 2023-01-14 | Генк | 1 - 0 | Варегем |
| 2023-01-11 | Варегем | 2 - 0 | Сінт-Трейден |
| 2023-01-08 | Варегем | 2 - 0 | Мехелен |
| 2022-12-27 | Сінт-Трейден | 2 - 0 | Варегем |
| 2022-12-21 | Дейнзе | 1 - 2 | Варегем |
| 2022-11-12 | Варегем | 5 - 5 | Ейпен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 50% | 25% |
Таблиця Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 26 | +37 | 63 |
| 2 | Сент-Жиллуаз | 25 | +26 | 56 |
| 3 | Антверпен | 25 | +20 | 50 |
| 4 | Брюгге | 25 | +13 | 42 |
| 5 | КАА Гент | 25 | +14 | 39 |
| 6 | Стандард | 25 | +6 | 38 |
| 7 | Вестерло | 25 | +5 | 36 |
| 8 | Серкль Брюгге | 25 | 0 | 35 |
| 9 | Сінт-Трейден | 25 | -2 | 35 |
| 10 | Андерлехт | 25 | +3 | 34 |
| 11 | Левен | 25 | +2 | 32 |
| 12 | Шарлеруа | 25 | -9 | 31 |
| 13 | Мехелен | 26 | -6 | 30 |
| 14 | Ейпен | 25 | -17 | 25 |
| 15 | Кортрейк | 25 | -17 | 25 |
| 16 | Варегем | 25 | -22 | 21 |
| 17 | Остенде | 25 | -28 | 19 |
| 18 | Серен | 25 | -25 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Серен | |
| Варегем | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Серен | Варегем |
|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 0 - 4 | 1 - 0 |
| 2 | Сент-Жиллуаз | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 3 | Антверпен | 1 - 0 | |
| 4 | Брюгге | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | КАА Гент | 2 - 0 | |
| 6 | Стандард | 1 - 1 | |
| 7 | Вестерло | 2 - 0 | |
| 8 | Серкль Брюгге | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Сінт-Трейден | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 10 | Андерлехт | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 11 | Левен | 2 - 1 | |
| 12 | Шарлеруа | 0 - 1 | |
| 13 | Мехелен | 2 - 2 | |
| 14 | Ейпен | 0 - 1 | |
| 15 | Кортрейк | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Варегем | - | |
| 17 | Остенде | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Серен | - |
Позиція в лізі
| Серен | Варегем | |
| Позиція | 18 | 16 |
| Очки | 18 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 16 |
| Очки | 5 | 9 |
Форма в лізі
| Серен | Варегем | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 17 |
5
6 14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 9 |
2
3 7 |
Голи в лізі
| Серен | Варегем | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
48 |
31
53 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
18 |
11
21 |
Загальна статистика для Про Ліга
| Матчі (226) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (675) | |
| Голи за матч | 2.99 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 58% |
| Більше 3.5 | 35% |
Серен наступні 6 матчі
| 2023-02-25 | Серен | - | Мехелен |
| 2023-03-04 | Серкль Брюгге | - | Серен |
| 2023-03-11 | Серен | - | Антверпен |
| 2023-03-18 | Сінт-Трейден | - | Серен |
| 2023-03-23 | Мец | - | Серен |
| 2023-04-01 | Серен | - | КАА Гент |
Варегем наступні 6 матчі
| 2023-02-24 | Варегем | - | Кортрейк |
| 2023-02-28 | Мехелен | - | Варегем |
| 2023-03-04 | Левен | - | Варегем |
| 2023-03-12 | Варегем | - | КАА Гент |
| 2023-03-18 | Стандард | - | Варегем |
| 2023-03-31 | Варегем | - | Антверпен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 3.40 | 2.05 |
| Ймовірність | 32% | 21% | 47% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 1.29 |
| Ймовірність | 40% | 60% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.90 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-18 16:05. На даний момент можливі зміни!