Національна ліга - Чехія
середа, 19.04.2023
16:00
16:00

Опава

Спарта Прага Б
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Опава |
| В гостях: | Прага |
| Відстань: | 249.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Mestsky stadion Opava |
| Вміщує: | 7 758 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.30 | 12 | 1.33 | 1.70 | |||
| 37% | 22% | 41% | 1.36 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 21% | 79% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2022-09-18 | Спарта Прага Б | 1 - 0 | Опава |
| 2022-05-06 | Спарта Прага Б | 1 - 2 | Опава |
| 2021-11-06 | Опава | 2 - 0 | Спарта Прага Б |
| 2012-03-17 | Спарта Прага Б | 0 - 1 | Опава |
| 2011-09-03 | Опава | 1 - 0 | Спарта Прага Б |
| 2009-11-14 | Опава | 2 - 3 | Спарта Прага Б |
| 2009-08-08 | Спарта Прага Б | 0 - 0 | Опава |
| 2009-05-23 | Спарта Прага Б | 4 - 2 | Опава |
| 2008-11-01 | Опава | 3 - 0 | Спарта Прага Б |
| 2003-06-04 | Опава | 3 - 1 | Спарта Прага Б |
| 2002-11-23 | Спарта Прага Б | 1 - 0 | Опава |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 4 | 6 | 5 | 3 | |
| 55% | 9% | 36% | 55% | 45% | 27% |
Опава останні 12 матчі
| 2023-04-15 | Хрудім | 1 - 0 | Опава |
| 2023-04-08 | Опава | 1 - 1 | Їглава |
| 2023-04-02 | Славія Прага Б | 1 - 1 | Опава |
| 2023-03-24 | Брно | 1 - 0 | Опава |
| 2023-03-18 | Опава | 0 - 1 | Влашим |
| 2023-03-11 | Вишков | 1 - 1 | Опава |
| 2023-03-04 | Опава | 2 - 2 | Сігма Оломоуц Б |
| 2023-02-25 | Artis Brno | 0 - 2 | Опава |
| 2023-02-18 | Опава | 4 - 1 | Hlucin |
| 2023-02-07 | Грацер АК | 3 - 0 | Опава |
| 2023-02-03 | Одра Ополє | 0 - 1 | Опава |
| 2023-01-24 | Опава | 4 - 2 | Поважська Бистриця |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 25% |
Спарта Прага Б останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Спарта Прага Б | 2 - 2 | Карвіна |
| 2023-04-09 | Спарта Прага Б | 2 - 1 | Таборско |
| 2023-03-31 | Їглава | 2 - 1 | Спарта Прага Б |
| 2023-03-19 | Спарта Прага Б | 0 - 0 | Хрудім |
| 2023-03-11 | Влашим | 3 - 0 | Спарта Прага Б |
| 2023-03-06 | Спарта Прага Б | 2 - 0 | Славія Прага Б |
| 2023-02-26 | Жижков | 0 - 0 | Спарта Прага Б |
| 2023-01-12 | Спарта Прага Б | 2 - 1 | Жижков |
| 2022-11-25 | ФК Пардубіце | 3 - 2 | Спарта Прага Б |
| 2022-11-22 | Спарта Прага Б | 4 - 1 | Тепліце |
| 2022-11-12 | Вишков | 3 - 1 | Спарта Прага Б |
| 2022-11-06 | Спарта Прага Б | 0 - 3 | Пржибрам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 9 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 75% | 33% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пржибрам | 21 | +20 | 40 |
| 2 | Карвіна | 22 | +9 | 39 |
| 3 | Artis Brno | 22 | +13 | 38 |
| 4 | Вишков | 22 | +11 | 37 |
| 5 | Варнсдорф | 22 | +7 | 35 |
| 6 | Дукла Прага | 22 | +3 | 33 |
| 7 | Хрудім | 22 | +4 | 31 |
| 8 | Влашим | 22 | +9 | 30 |
| 9 | Їглава | 22 | -6 | 28 |
| 10 | Таборско | 22 | -8 | 26 |
| 11 | Сігма Оломоуц Б | 22 | -9 | 26 |
| 12 | Спарта Прага Б | 22 | -10 | 25 |
| 13 | Опава | 22 | -2 | 23 |
| 14 | Простейов | 22 | -13 | 23 |
| 15 | Тржінец | 22 | -14 | 22 |
| 16 | Славія Прага Б | 21 | -14 | 20 |
Хронологія матчів у лізі
| Опава | |
| Спарта Прага Б | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Опава | Спарта Прага Б |
|---|---|---|---|
| 1 | Пржибрам | 0 - 1 | |
| 2 | Карвіна | 2 - 0 | |
| 3 | Artis Brno | 1 - 2 | |
| 4 | Вишков | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 5 | Варнсдорф | 2 - 0 | |
| 6 | Дукла Прага | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Хрудім | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Влашим | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Їглава | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Таборско | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Сігма Оломоуц Б | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 12 | Спарта Прага Б | - | |
| 13 | Опава | - | |
| 14 | Простейов | 0 - 2 | |
| 15 | Тржінец | 0 - 0 | |
| 16 | Славія Прага Б | 1 - 1 | 4 - 2 |
Позиція в лізі
| Опава | Спарта Прага Б | |
| Позиція | 13 | 12 |
| Очки | 23 | 25 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 12 |
| Очки | 13 | 9 |
Форма в лізі
| Опава | Спарта Прага Б | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
8 9 |
7
4 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 4 |
3
0 8 |
Голи в лізі
| Опава | Спарта Прага Б | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
21 |
22
32 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
9 |
10
20 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (175) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (466) | |
| Голи за матч | 2.66 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 29% |
Опава наступні 6 матчі
| 2023-04-23 | Таборско | - | Опава |
| 2023-05-01 | Опава | - | Карвіна |
| 2023-05-06 | Artis Brno | - | Опава |
| 2023-05-12 | Пржибрам | - | Опава |
| 2023-05-19 | Опава | - | Простейов |
| 2023-05-24 | Тржінец | - | Опава |
Спарта Прага Б наступні 6 матчі
| 2023-04-23 | Спарта Прага Б | - | Простейов |
| 2023-04-29 | Artis Brno | - | Спарта Прага Б |
| 2023-05-08 | Спарта Прага Б | - | Варнсдорф |
| 2023-05-13 | Тржінец | - | Спарта Прага Б |
| 2023-05-18 | Спарта Прага Б | - | Дукла Прага |
| 2023-05-24 | Пржибрам | - | Спарта Прага Б |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.20 | 3.30 |
| Ймовірність | 37% | 22% | 41% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.70 |
| Ймовірність | 47% | 53% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.91 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.91 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-19 12:01. На даний момент можливі зміни!