Суперліга - Китай
вівторок, 12.07.2022
11:30
11:30

Шанхай Порт

Ухань Трі Таунс
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Шанхай |
| В гостях: | Ухань |
| Відстань: | 689.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 11:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.00 | 4.20 | 1.65 | 2 | 2.20 | 1.16 | |||
| 32% | 22% | 46% | 1.65 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 80% | 20% | 57% | 43% | 31% | 69% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-06-19 | Ухань Трі Таунс | 2 - 1 | Шанхай Порт |
Шанхай Порт останні 12 матчі
| 2022-07-08 | Гуанчжоу ФК | 0 - 1 | Шанхай Порт |
| 2022-07-04 | Шанхай Порт | 2 - 1 | Хебей |
| 2022-06-29 | Шанхай Порт | 1 - 1 | Шанхай Шеньхуа |
| 2022-06-25 | Ухань | 1 - 2 | Шанхай Порт |
| 2022-06-19 | Ухань Трі Таунс | 2 - 1 | Шанхай Порт |
| 2022-06-15 | Шанхай Порт | 1 - 0 | Гуанчжоу ФК |
| 2022-06-11 | Хебей | 0 - 2 | Шанхай Порт |
| 2022-06-08 | Шанхай Шеньхуа | 2 - 0 | Шанхай Порт |
| 2022-06-04 | Шанхай Порт | 0 - 1 | Ухань |
| 2022-01-09 | Шаньдон Тайшань | 1 - 0 | Шанхай Порт |
| 2022-01-04 | Шанхай Порт | 1 - 0 | Гуанчжоу ФК |
| 2022-01-01 | Шаньдон Тайшань | 2 - 2 | Шанхай Порт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Ухань Трі Таунс останні 9 матчі
| 2022-07-08 | Ухань Трі Таунс | 5 - 0 | Ухань |
| 2022-07-03 | Ухань Трі Таунс | 4 - 2 | Шанхай Шеньхуа |
| 2022-06-30 | Гуанчжоу ФК | 1 - 2 | Ухань Трі Таунс |
| 2022-06-26 | Ухань Трі Таунс | 5 - 0 | Хебей |
| 2022-06-19 | Ухань Трі Таунс | 2 - 1 | Шанхай Порт |
| 2022-06-15 | Ухань | 1 - 3 | Ухань Трі Таунс |
| 2022-06-12 | Шанхай Шеньхуа | 1 - 1 | Ухань Трі Таунс |
| 2022-06-07 | Ухань Трі Таунс | 6 - 0 | Гуанчжоу ФК |
| 2022-06-03 | Хебей | 0 - 4 | Ухань Трі Таунс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 0 | 9 | 8 | 6 | |
| 89% | 11% | 0% | 100% | 89% | 67% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ухань Трі Таунс | 9 | +26 | 25 |
| 2 | Шаньдон Тайшань | 10 | +11 | 24 |
| 3 | Хенань | 10 | +14 | 23 |
| 4 | Бейцзин Гоань | 10 | +4 | 16 |
| 5 | Шанхай Порт | 9 | +2 | 16 |
| 6 | Шеньчжень | 10 | 0 | 16 |
| 7 | Чжецзян Про | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Шанхай Шеньхуа | 9 | +7 | 14 |
| 9 | Мейчжоу Хакка | 10 | +3 | 14 |
| 10 | Ченду Рончен | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Тяньдзінь Дз. Тайгер | 9 | 0 | 11 |
| 12 | Чанчунь Ятай | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Цянчжоу | 9 | -6 | 7 |
| 14 | Далянь Про | 10 | -9 | 7 |
| 15 | Гуанчжоу ФК | 10 | -11 | 6 |
| 16 | Ухань | 9 | -7 | 3 |
| 17 | Гуанчжоу Сіті | 10 | -16 | 3 |
| 18 | Хебей | 10 | -17 | -6 |
Хронологія матчів у лізі
| Шанхай Порт | |
| Ухань Трі Таунс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шанхай Порт | Ухань Трі Таунс |
|---|---|---|---|
| 1 | Ухань Трі Таунс | - | |
| 2 | Шаньдон Тайшань | ||
| 3 | Хенань | ||
| 4 | Бейцзин Гоань | ||
| 5 | Шанхай Порт | - | |
| 6 | Шеньчжень | ||
| 7 | Чжецзян Про | ||
| 8 | Шанхай Шеньхуа | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Мейчжоу Хакка | ||
| 10 | Ченду Рончен | ||
| 11 | Тяньдзінь Дз. Тайгер | ||
| 12 | Чанчунь Ятай | ||
| 13 | Цянчжоу | ||
| 14 | Далянь Про | ||
| 15 | Гуанчжоу ФК | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Ухань | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 17 | Гуанчжоу Сіті | ||
| 18 | Хебей | 2 - 1 | 0 - 4 |
Позиція в лізі
| Шанхай Порт | Ухань Трі Таунс | |
| Позиція | 5 | 1 |
| Очки | 16 | 25 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 1 |
| Очки | 7 | 10 |
Форма в лізі
| Шанхай Порт | Ухань Трі Таунс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 3 |
8
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
3
1 0 |
Голи в лізі
| Шанхай Порт | Ухань Трі Таунс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
8 |
32
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
3 |
10
3 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (87) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (233) | |
| Голи за матч | 2.68 |
| Голи вдома за матч | 1.51 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 26% |
Шанхай Порт наступні 6 матчі
| 2022-08-06 | Далянь Про | - | Шанхай Порт |
| 2022-08-16 | Шанхай Порт | - | Шеньчжень |
| 2022-08-20 | Шанхай Порт | - | Чжецзян Про |
| 2022-08-27 | Шанхай Порт | - | Тяньдзінь Дз. Тайгер |
| 2022-09-01 | Цянчжоу | - | Шанхай Порт |
| 2022-09-20 | Хенань | - | Шанхай Порт |
Ухань Трі Таунс наступні 6 матчі
| 2022-08-06 | Гуанчжоу Сіті | - | Ухань Трі Таунс |
| 2022-08-12 | Ухань Трі Таунс | - | Бейцзин Гоань |
| 2022-08-17 | Хенань | - | Ухань Трі Таунс |
| 2022-08-22 | Мейчжоу Хакка | - | Ухань Трі Таунс |
| 2022-08-28 | Ухань Трі Таунс | - | Шеньчжень |
| 2022-09-14 | Шаньдон Тайшань | - | Ухань Трі Таунс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 4.20 | 1.65 |
| Ймовірність | 32% | 22% | 46% |
| 2 @ 1.65 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.16 |
| Ймовірність | 40% | 60% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 2.00 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-12 08:03. На даний момент можливі зміни!