1. ліга - Росія
неділя, 12.03.2023
13:00
13:00

Шинник Ярославль

Єнісей
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ярославль |
| В гостях: | Красноярськ |
| Відстань: | 3 146.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Шинник |
| Вміщує: | 22 990 |
| Розміри: | 106 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.91 | 3.29 | 2.28 | X2 | 1.53 | 1.35 | |||
| 28% | 35% | 37% | 1.35 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.95 | 2.09 | 1.69 | 3.68 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 41% | 59% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-21 | Єнісей | 2 - 1 | Шинник Ярославль |
| 2021-03-10 | Єнісей | 6 - 0 | Шинник Ярославль |
| 2020-09-13 | Шинник Ярославль | 3 - 0 | Єнісей |
| 2020-03-09 | Єнісей | 1 - 3 | Шинник Ярославль |
| 2019-08-14 | Шинник Ярославль | 0 - 0 | Єнісей |
| 2018-05-06 | Шинник Ярославль | 2 - 2 | Єнісей |
| 2017-10-21 | Єнісей | 4 - 1 | Шинник Ярославль |
| 2017-05-10 | Шинник Ярославль | 4 - 2 | Єнісей |
| 2016-10-22 | Єнісей | 1 - 3 | Шинник Ярославль |
| 2016-04-11 | Шинник Ярославль | 1 - 1 | Єнісей |
| 2015-09-28 | Єнісей | 0 - 0 | Шинник Ярославль |
| 2015-03-14 | Єнісей | 2 - 1 | Шинник Ярославль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 9 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 75% | 50% |
Шинник Ярославль останні 12 матчі
| 2023-03-05 | Родіна | 2 - 1 | Шинник Ярославль |
| 2023-03-01 | Шинник Ярославль | 1 - 4 | Омськ |
| 2023-02-27 | Рубін Казань | 2 - 1 | Шинник Ярославль |
| 2023-02-23 | Шинник Ярославль | 2 - 0 | Кизилжар |
| 2023-02-20 | Шинник Ярославль | 1 - 1 | Окжетпес |
| 2023-02-12 | Шинник Ярославль | 1 - 1 | Нижній Новгород |
| 2023-02-07 | Волгар-Астрахань | 0 - 1 | Шинник Ярославль |
| 2023-02-03 | Крилья Совєтов | 1 - 2 | Шинник Ярославль |
| 2023-01-26 | Шинник Ярославль | 1 - 0 | Крумовград |
| 2022-11-27 | Шинник Ярославль | 0 - 0 | Динамо Махачкала |
| 2022-11-19 | Балтика | 1 - 0 | Шинник Ярославль |
| 2022-11-13 | Шинник Ярославль | 1 - 0 | Акрон Тольятті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Єнісей останні 12 матчі
| 2023-03-05 | Єнісей | 2 - 1 | Волгар-Астрахань |
| 2023-02-18 | Єнісей | 1 - 3 | Волга Ульяновськ |
| 2023-02-13 | Єнісей | 1 - 2 | Тобол |
| 2023-02-06 | Динамо Москва | 4 - 1 | Єнісей |
| 2023-02-02 | Єнісей | 0 - 1 | Навбахор Наманган |
| 2023-01-27 | Кизилжар | 1 - 0 | Єнісей |
| 2023-01-20 | Єнісей | 1 - 1 | Раднічкі 1923 |
| 2022-11-27 | Велес Москва | 2 - 0 | Єнісей |
| 2022-11-20 | Єнісей | 2 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2022-11-13 | Рубін Казань | 0 - 0 | Єнісей |
| 2022-11-06 | Єнісей | 2 - 1 | Кубань |
| 2022-10-29 | Нафтохімік | 1 - 1 | Єнісей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Таблиця 1. ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балтика | 21 | +19 | 44 |
| 2 | Рубін Казань | 21 | +14 | 40 |
| 3 | Аланія Владикавказ | 21 | +14 | 39 |
| 4 | Єнісей | 21 | +8 | 37 |
| 5 | СКА Хабаровськ | 21 | +13 | 33 |
| 6 | Арсенал Тула | 21 | +3 | 33 |
| 7 | Камаз | 22 | +4 | 32 |
| 8 | Волгар-Астрахань | 21 | +2 | 30 |
| 9 | Нафтохімік | 21 | +2 | 28 |
| 10 | Шинник Ярославль | 21 | -1 | 28 |
| 11 | Динамо Махачкала | 21 | -1 | 27 |
| 12 | Акрон Тольятті | 22 | -4 | 26 |
| 13 | Родіна | 21 | -5 | 25 |
| 14 | Уфа | 21 | -9 | 21 |
| 15 | Велес Москва | 21 | -18 | 20 |
| 16 | Кубань | 21 | -5 | 19 |
| 17 | Волга Ульяновськ | 21 | -14 | 16 |
| 18 | Краснодар 2 | 21 | -22 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Шинник Ярославль | |
| Єнісей | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шинник Ярославль | Єнісей |
|---|---|---|---|
| 1 | Балтика | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 2 | Рубін Казань | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Аланія Владикавказ | 1 - 1 | |
| 4 | Єнісей | - | |
| 5 | СКА Хабаровськ | ||
| 6 | Арсенал Тула | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Камаз | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Волгар-Астрахань | 2 - 0 | |
| 9 | Нафтохімік | 1 - 1 | |
| 10 | Шинник Ярославль | - | |
| 11 | Динамо Махачкала | 0 - 0 | |
| 12 | Акрон Тольятті | 1 - 0 | |
| 13 | Родіна | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Уфа | 3 - 0 | |
| 15 | Велес Москва | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Кубань | 1 - 0 | |
| 17 | Волга Ульяновськ | 1 - 1 | |
| 18 | Краснодар 2 | 0 - 2 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Шинник Ярославль | Єнісей | |
| Позиція | 10 | 4 |
| Очки | 28 | 37 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 12 |
| Очки | 24 | 11 |
Форма в лізі
| Шинник Ярославль | Єнісей | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
4 9 |
10
7 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 1 |
2
5 4 |
Голи в лізі
| Шинник Ярославль | Єнісей | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
23 |
30
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
5 |
11
14 |
Загальна статистика для 1. ліга
| Матчі (190) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (443) | |
| Голи за матч | 2.33 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 22% |
Шинник Ярославль наступні 6 матчі
| 2023-03-19 | Уфа | - | Шинник Ярославль |
| 2023-03-26 | Шинник Ярославль | - | Нафтохімік |
| 2023-04-02 | Кубань | - | Шинник Ярославль |
| 2023-04-08 | Шинник Ярославль | - | Волга Ульяновськ |
| 2023-04-15 | Рубін Казань | - | Шинник Ярославль |
| 2023-04-22 | Шинник Ярославль | - | Аланія Владикавказ |
Єнісей наступні 6 матчі
| 2023-03-17 | Єнісей | - | Арсенал Тула |
| 2023-03-26 | СКА Хабаровськ | - | Єнісей |
| 2023-04-02 | Єнісей | - | Краснодар 2 |
| 2023-04-08 | Акрон Тольятті | - | Єнісей |
| 2023-04-15 | Єнісей | - | Балтика |
| 2023-04-22 | Динамо Махачкала | - | Єнісей |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.91 | 3.29 | 2.28 |
| Ймовірність | 28% | 35% | 37% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.35 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 2.95 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.37 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.09 | 1.69 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.69 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.68 | 1.25 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.84 | 1.88 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.84 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-12 12:00. На даний момент можливі зміни!