Прем'є́р-лі́га - Вірменія

середа, 31.05.2023
17:00
Ширак Гюмрі

Ширак Гюмрі

Ноа

Ноа

0 - 2
(0 - 0,  0 - 2)
Інформація
Місто
Вдома: Гюмрі
В гостях: Єреван
Відстань: 88.6 км
Стадіон
Стадіон: Міський стадіон Ґюмрі
Вміщує: 2 761
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 17:00 (20:00 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.40 2.90 2.75 1X 1.39 1.50
45% 24% 31% 1.39 58% 42%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.37 2.85 2.10 1.63 3.70 1.24
67% 33% 49% 51% 26% 74%

Останні 12 прямі зустрічі

2023-04-11 Ноа 3 - 3 Ширак Гюмрі
2022-12-08 Ширак Гюмрі 2 - 0 Ноа
2022-09-16 Ноа 1 - 3 Ширак Гюмрі
2021-05-11 Ноа 3 - 0 Ширак Гюмрі
2020-10-30 Ширак Гюмрі 0 - 3 Ноа
2020-08-16 Ноа 2 - 2 Ширак Гюмрі
2020-07-06 Ноа 4 - 0 Ширак Гюмрі
2020-06-11 Ширак Гюмрі 2 - 0 Ноа
2020-02-29 Ширак Гюмрі 3 - 0 Ноа
2019-09-18 Ноа 0 - 0 Ширак Гюмрі
2019-05-30 Ноа 3 - 2 Ширак Гюмрі
2019-04-15 Ширак Гюмрі 0 - 0 Ноа
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 10 8 5
33% 33% 33% 83% 67% 42%

Ширак Гюмрі останні 12 матчі

2023-05-26 Ван 3 - 0 Ширак Гюмрі
2023-05-21 Ширак Гюмрі 0 - 1 Алашкерт
2023-05-17 Ширак Гюмрі 0 - 2 Арарат-Вірменія
2023-05-13 Ширак Гюмрі 1 - 2 Урарту
2023-05-08 Ширак Гюмрі 0 - 0 Арарат Єреван
2023-05-02 Ширак Гюмрі 0 - 4 Пюнік Єреван
2023-04-27 Урарту 3 - 1 Ширак Гюмрі
2023-04-20 Ширак Гюмрі 1 - 1 БКМА
2023-04-16 Ширак Гюмрі 1 - 0 Лернаїн Арцах
2023-04-11 Ноа 3 - 3 Ширак Гюмрі
2023-04-05 Ширак Гюмрі 1 - 1 Пюнік Єреван
2023-04-01 Ширак Гюмрі 1 - 0 Ван
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 8 5 3
17% 33% 50% 67% 42% 25%

Ноа останні 12 матчі

2023-05-27 Ноа 2 - 1 Арарат-Вірменія
2023-05-20 Арарат Єреван 1 - 0 Ноа
2023-05-15 Ноа 1 - 3 Пюнік Єреван
2023-05-08 Урарту 1 - 0 Ноа
2023-05-01 Ноа 1 - 2 БКМА
2023-04-25 Лернаїн Арцах 0 - 2 Ноа
2023-04-21 Алашкерт 3 - 0 Ноа
2023-04-17 Ван 1 - 1 Ноа
2023-04-11 Ноа 3 - 3 Ширак Гюмрі
2023-04-02 Арарат-Вірменія 3 - 0 Ноа
2023-03-18 Ноа 2 - 1 Арарат Єреван
2023-03-11 Пюнік Єреван 2 - 0 Ноа
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 10 7 2
25% 17% 58% 83% 58% 17%

Таблиця Прем'є́р-лі́га

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Урарту 34 25 4 5 66 24 +42 79
2 Пюнік Єреван 34 24 5 5 70 21 +49 77
3 Арарат-Вірменія 34 22 6 6 65 25 +40 72
4 Алашкерт 34 19 6 9 56 35 +21 63
5 Ван 34 11 7 16 38 57 -19 40
6 Арарат Єреван 35 10 7 18 28 41 -13 37
7 Ширак Гюмрі 34 9 6 19 24 53 -29 33
8 БКМА 35 7 11 17 34 48 -14 32
9 Ноа 34 6 8 20 31 66 -35 26
10 Лернаїн Арцах 34 5 6 23 16 58 -42 21

Хронологія матчів у лізі

Ширак Гюмрі                                   
Ноа                                   
Вдома                                   
В гостях                                   

Матчі вдома/в гостях

М Команда Ширак Гюмрі Ноа
1 Урарту 2 - 3 1 - 0
2 Пюнік Єреван 0 - 4 2 - 0
3 Арарат-Вірменія 0 - 2 3 - 0
4 Алашкерт 0 - 1 3 - 0
5 Ван 1 - 0 1 - 1
6 Арарат Єреван 0 - 0 1 - 0
7 Ширак Гюмрі - 2 - 0
8 БКМА 1 - 1 0 - 1
9 Ноа 2 - 0 -
10 Лернаїн Арцах 1 - 0 0 - 2

Позиція в лізі

  Ширак Гюмрі Ноа
Позиція 7 9
Очки 33 26
  Вдома В гостях
Позиція 8 10
Очки 16 10

Форма в лізі

  Ширак Гюмрі Ноа
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
6       
19                    
6       
8         
20                     
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
4     
9          
2   
4     
11            

Голи в лізі

  Ширак Гюмрі Ноа
Забиті голи
Пропущені голи
24                         
53                                                     
31                                
66                                                     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
10           
24                         
10           
33                                  

Загальна статистика для Прем'є́р-лі́га

Матчі   (171)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 19%
Перемоги в гостях 40%
Зіграні матчі 100%
Голи   (428)
Голи за матч 2.50
Голи вдома за матч 1.25
Голи в гостях за матч 1.25
Домашня команда забила в 65%
Команда гостей забила в 67%
Обидві Команди Заб'ють 40%
Більше 1.5 67%
Більше 2.5 48%
Більше 3.5 26%

Ширак Гюмрі наступні 6 матчі

2023-06-05 Лернаїн Арцах - Ширак Гюмрі
2023-07-29 Західна Вірменія - Ширак Гюмрі
2023-08-05 Ван - Ширак Гюмрі
2023-08-11 Ширак Гюмрі - БКМА
2023-08-18 Ноа - Ширак Гюмрі
2023-08-26 Ширак Гюмрі - Урарту

Ноа наступні 6 матчі

2023-06-04 Ноа - Ван
2023-07-29 Ноа - Ван
2023-08-04 БКМА - Ноа
2023-08-13 Ноа - Урарту
2023-08-18 Ноа - Ширак Гюмрі
2023-08-25 Алашкерт - Ноа

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.40 2.90 2.75
Ймовірність 45% 24% 31%
1X @ 1.39
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.39 1.50
Ймовірність 58% 42%
1X @ 1.39
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.37 2.85
Ймовірність   67% 33%
Більше 1.5 @ 1.37
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.10 1.63
Ймовірність   49% 51%
Менше 2.5 @ 1.63
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.70 1.24
Ймовірність   26% 74%
Менше 3.5 @ 1.24
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.85 1.83
Ймовірність   37% 63%
Ні @ 1.83

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-05-31 16:04. На даний момент можливі зміни!