Прем'є́р-лі́га - Вірменія
четвер, 08.09.2022
13:00
13:00

Ширак Гюмрі

Ван
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гюмрі |
| В гостях: | Charentsavan |
| Відстань: | 79.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Ґюмрі |
| Вміщує: | 2 761 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 2.95 | 2.45 | 2 | 1.49 | 1.41 | |||
| 21% | 24% | 55% | 2.45 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.60 | 2.25 | 1.55 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 46% | 54% | 34% | 66% | 20% | 80% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2021-04-23 | Ширак Гюмрі | 1 - 2 | Ван |
| 2021-02-24 | Ширак Гюмрі | 0 - 0 | Ван |
| 2020-11-26 | Ван | 3 - 1 | Ширак Гюмрі |
Ширак Гюмрі останні 12 матчі
| 2022-09-02 | Алашкерт | 3 - 0 | Ширак Гюмрі |
| 2022-08-28 | Арарат-Вірменія | 3 - 0 | Ширак Гюмрі |
| 2022-08-20 | Ширак Гюмрі | 0 - 0 | Арарат Єреван |
| 2022-08-13 | Пюнік Єреван | 1 - 0 | Ширак Гюмрі |
| 2022-08-08 | Ширак Гюмрі | 0 - 2 | Урарту |
| 2022-07-31 | БКМА | 0 - 1 | Ширак Гюмрі |
| 2021-09-15 | Ширак Гюмрі | 0 - 1 | Нораванк |
| 2021-05-28 | Арарат Єреван | 5 - 2 | Ширак Гюмрі |
| 2021-05-20 | Ширак Гюмрі | 1 - 5 | Пюнік Єреван |
| 2021-05-11 | Ноа | 3 - 0 | Ширак Гюмрі |
| 2021-05-07 | Ширак Гюмрі | 1 - 1 | Урарту |
| 2021-05-01 | Урарту | 1 - 0 | Ширак Гюмрі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 7 | 5 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 58% | 42% | 17% |
Ван останні 12 матчі
| 2022-09-02 | Ван | 0 - 4 | Арарат-Вірменія |
| 2022-08-27 | Арарат Єреван | 1 - 0 | Ван |
| 2022-08-21 | Пюнік Єреван | 0 - 1 | Ван |
| 2022-08-13 | Урарту | 0 - 1 | Ван |
| 2022-08-07 | Ван | 2 - 2 | БКМА |
| 2022-07-29 | Лернаїн Арцах | 0 - 1 | Ван |
| 2022-05-28 | Урарту | 2 - 0 | Ван |
| 2022-05-25 | Ван | 2 - 1 | Нораванк |
| 2022-05-21 | Ван | 1 - 0 | Ноа |
| 2022-05-14 | Арарат-Вірменія | 1 - 0 | Ван |
| 2022-05-09 | Пюнік Єреван | 2 - 0 | Ван |
| 2022-05-05 | БКМА | 1 - 1 | Ван |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 3 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 25% | 17% |
Таблиця Прем'є́р-лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт | 6 | +9 | 16 |
| 2 | Урарту | 6 | +10 | 12 |
| 3 | Арарат-Вірменія | 5 | +8 | 10 |
| 4 | Ван | 6 | -2 | 10 |
| 5 | Пюнік Єреван | 5 | +3 | 9 |
| 6 | Арарат Єреван | 6 | -2 | 8 |
| 7 | Лернаїн Арцах | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Ширак Гюмрі | 6 | -8 | 4 |
| 9 | БКМА | 6 | -6 | 3 |
| 10 | Ноа | 6 | -11 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Ширак Гюмрі | |
| Ван | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ширак Гюмрі | Ван |
|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт | ||
| 2 | Урарту | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 3 | Арарат-Вірменія | ||
| 4 | Ван | - | |
| 5 | Пюнік Єреван | 0 - 1 | |
| 6 | Арарат Єреван | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Лернаїн Арцах | 0 - 1 | |
| 8 | Ширак Гюмрі | - | |
| 9 | БКМА | ||
| 10 | Ноа |
Позиція в лізі
| Ширак Гюмрі | Ван | |
| Позиція | 8 | 4 |
| Очки | 4 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 3 |
| Очки | 1 | 9 |
Форма в лізі
| Ширак Гюмрі | Ван | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 4 |
3
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
3
0 1 |
Голи в лізі
| Ширак Гюмрі | Ван | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
9 |
5
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
2 |
3
1 |
Загальна статистика для Прем'є́р-лі́га
| Матчі (29) | |
| Перемоги вдома | 28% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 52% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (71) | |
| Голи за матч | 2.45 |
| Голи вдома за матч | 1.00 |
| Голи в гостях за матч | 1.45 |
| Домашня команда забила в | 55% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 28% |
| Більше 1.5 | 55% |
| Більше 2.5 | 38% |
| Більше 3.5 | 28% |
Ширак Гюмрі наступні 6 матчі
| 2022-09-16 | Ноа | - | Ширак Гюмрі |
| 2022-10-01 | Ширак Гюмрі | - | Лернаїн Арцах |
| 2022-10-11 | Ширак Гюмрі | - | БКМА |
| 2022-10-15 | Урарту | - | Ширак Гюмрі |
| 2022-10-21 | Ширак Гюмрі | - | Пюнік Єреван |
| 2022-10-25 | Арарат Єреван | - | Ширак Гюмрі |
Ван наступні 6 матчі
| 2022-09-16 | Алашкерт | - | Ван |
| 2022-10-02 | Ван | - | Ноа |
| 2022-10-06 | Лернаїн Арцах | - | Ван |
| 2022-10-11 | Ван | - | Лернаїн Арцах |
| 2022-10-15 | БКМА | - | Ван |
| 2022-10-19 | Ван | - | Урарту |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 2.95 | 2.45 |
| Ймовірність | 21% | 24% | 55% |
| 2 @ 2.45 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.49 | 1.41 |
| Ймовірність | 28% | 72% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.43 | 2.60 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 1.5 @ 2.60 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.55 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 2.5 @ 1.55 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.20 | 1.19 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.73 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-08 12:01. На даний момент можливі зміни!