Перша ліга - Півн. Македонія
середа, 23.10.2019
13:30
13:30

Шкупі

Работнічкі
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Скоп'є |
| В гостях: | Скоп'є |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Чаїр |
| Вміщує: | 4 500 (2 800) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.25 | 4.10 | 1 | 1.19 | 1.85 | |||
| 53% | 22% | 25% | 1.83 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.61 | 2.25 | 1.57 | 4.10 | 1.19 | ||||||
| 68% | 32% | 34% | 66% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-08-17 | Работнічкі | 2 - 0 | Шкупі |
| 2019-05-26 | Работнічкі | 1 - 2 | Шкупі |
| 2019-04-07 | Шкупі | 1 - 2 | Работнічкі |
| 2018-12-02 | Работнічкі | 0 - 2 | Шкупі |
| 2018-10-06 | Шкупі | 1 - 1 | Работнічкі |
| 2018-04-29 | Работнічкі | 1 - 1 | Шкупі |
| 2018-03-04 | Шкупі | 1 - 1 | Работнічкі |
| 2017-10-29 | Работнічкі | 1 - 0 | Шкупі |
| 2017-09-10 | Шкупі | 2 - 1 | Работнічкі |
| 2017-04-27 | Работнічкі | 0 - 1 | Шкупі |
| 2017-02-26 | Шкупі | 1 - 1 | Работнічкі |
| 2016-10-23 | Работнічкі | 3 - 1 | Шкупі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 33% | 8% |
Шкупі останні 12 матчі
| 2019-10-19 | Борец | 2 - 1 | Шкупі |
| 2019-10-05 | Македонія ГП | 0 - 0 | Шкупі |
| 2019-09-28 | Шкупі | 2 - 0 | Shkendija Tetovo |
| 2019-09-25 | Шкупі | 0 - 0 | Сілекс |
| 2019-09-22 | Брера Струмиця | 0 - 0 | Шкупі |
| 2019-09-18 | Шкупі | 1 - 2 | Вардар |
| 2019-09-14 | Шкупі | 1 - 0 | Сілекс |
| 2019-08-31 | Струга | 1 - 1 | Шкупі |
| 2019-08-25 | Шкупі | 2 - 2 | Ренова |
| 2019-08-17 | Работнічкі | 2 - 0 | Шкупі |
| 2019-08-10 | Шкупі | 2 - 0 | Борец |
| 2019-07-18 | Шкупі | 1 - 2 | Пюнік Єреван |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Работнічкі останні 12 матчі
| 2019-10-19 | Работнічкі | 1 - 2 | Струга |
| 2019-10-04 | Работнічкі | 1 - 0 | Ренова |
| 2019-09-29 | Сілекс | 1 - 0 | Работнічкі |
| 2019-09-25 | Пелістер | 1 - 1 | Работнічкі |
| 2019-09-21 | Борец | 1 - 1 | Работнічкі |
| 2019-09-18 | Работнічкі | 1 - 0 | Македонія ГП |
| 2019-09-14 | Shkendija Tetovo | 3 - 0 | Работнічкі |
| 2019-08-31 | Работнічкі | 1 - 2 | Брера Струмиця |
| 2019-08-24 | Вардар | 2 - 0 | Работнічкі |
| 2019-08-17 | Работнічкі | 2 - 0 | Шкупі |
| 2019-08-10 | Струга | 2 - 1 | Работнічкі |
| 2019-05-26 | Работнічкі | 1 - 2 | Шкупі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 5 | 0 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 42% | 0% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вардар | 10 | +9 | 21 |
| 2 | Брера Струмиця | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Македонія ГП | 10 | +5 | 16 |
| 4 | Шкупі | 10 | +1 | 13 |
| 5 | Ренова | 10 | -5 | 13 |
| 6 | Сілекс | 10 | -1 | 12 |
| 7 | Shkendija Tetovo | 10 | +1 | 11 |
| 8 | Струга | 10 | -6 | 11 |
| 9 | Борец | 10 | -7 | 11 |
| 10 | Работнічкі | 10 | -5 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Шкупі | |
| Работнічкі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шкупі | Работнічкі |
|---|---|---|---|
| 1 | Вардар | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Брера Струмиця | ||
| 3 | Македонія ГП | ||
| 4 | Шкупі | - | |
| 5 | Ренова | 2 - 2 | |
| 6 | Сілекс | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Shkendija Tetovo | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 8 | Струга | 2 - 1 | |
| 9 | Борец | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Работнічкі | - |
Позиція в лізі
| Шкупі | Работнічкі | |
| Позиція | 4 | 10 |
| Очки | 13 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 10 | 1 |
Форма в лізі
| Шкупі | Работнічкі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 3 |
3
1 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 1 |
0
1 4 |
Голи в лізі
| Шкупі | Работнічкі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
9 |
8
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
4 |
2
9 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (50) | |
| Перемоги вдома | 58% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 20% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (101) | |
| Голи за матч | 2.02 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 0.66 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 44% |
| Обидві Команди Заб'ють | 32% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 34% |
| Більше 3.5 | 8% |
Шкупі наступні 6 матчі
| 2019-10-27 | Ренова | - | Шкупі |
| 2019-10-30 | Сілекс | - | Шкупі |
| 2019-11-03 | Шкупі | - | Струга |
| 2019-11-09 | Сілекс | - | Шкупі |
| 2019-11-24 | Вардар | - | Шкупі |
| 2019-11-27 | Шкупі | - | Брера Струмиця |
Работнічкі наступні 6 матчі
| 2019-10-26 | Работнічкі | - | Вардар |
| 2019-10-30 | Работнічкі | - | Пелістер |
| 2019-11-02 | Брера Струмиця | - | Работнічкі |
| 2019-11-10 | Работнічкі | - | Shkendija Tetovo |
| 2019-11-23 | Македонія ГП | - | Работнічкі |
| 2019-11-27 | Работнічкі | - | Борец |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 3.25 | 4.10 |
| Ймовірність | 53% | 22% | 25% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.19 | 1.85 |
| Ймовірність | 67% | 33% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.42 | 2.61 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.42 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.10 | 1.19 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.65 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Ні @ 1.65 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-23 12:04. На даний момент можливі зміни!