Перша ліга - Чехія
пʼятниця, 13.09.2019
17:00
17:00

Сігма Оломоуц

Опава
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Оломоуц |
| В гостях: | Опава |
| Відстань: | 60.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Andruv stadion |
| Вміщує: | 12 566 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.20 | 5.25 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 62% | 18% | 20% | 1.57 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 45% | 55% | 29% | 71% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-13 | Опава | 2 - 1 | Сігма Оломоуц |
| 2018-11-03 | Сігма Оломоуц | 2 - 2 | Опава |
| 2017-05-28 | Опава | 2 - 0 | Сігма Оломоуц |
| 2016-08-05 | Сігма Оломоуц | 1 - 1 | Опава |
| 2015-09-29 | Опава | 1 - 5 | Сігма Оломоуц |
| 2015-03-21 | Сігма Оломоуц | 1 - 1 | Опава |
| 2014-08-30 | Опава | 0 - 0 | Сігма Оломоуц |
| 2006-09-27 | Опава | 1 - 1 | Сігма Оломоуц |
| 2005-05-21 | Опава | 1 - 2 | Сігма Оломоуц |
| 2004-11-20 | Сігма Оломоуц | 0 - 1 | Опава |
| 2004-03-13 | Опава | 1 - 2 | Сігма Оломоуц |
| 2003-08-30 | Сігма Оломоуц | 3 - 0 | Опава |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 17% |
Сігма Оломоуц останні 12 матчі
| 2019-09-01 | Спарта Прага | 3 - 3 | Сігма Оломоуц |
| 2019-08-23 | Сігма Оломоуц | 2 - 0 | Тепліце |
| 2019-08-17 | Богеміанс 1905 | 3 - 2 | Сігма Оломоуц |
| 2019-08-10 | Сігма Оломоуц | 1 - 1 | Карвіна |
| 2019-08-03 | Ліберец | 0 - 1 | Сігма Оломоуц |
| 2019-07-28 | Славія Прага | 1 - 0 | Сігма Оломоуц |
| 2019-07-20 | Сігма Оломоуц | 1 - 0 | Злін |
| 2019-07-13 | Вікторія Пльзень | 3 - 1 | Сігма Оломоуц |
| 2019-07-07 | Мускрон | 2 - 0 | Сігма Оломоуц |
| 2019-07-04 | Карлсруе | 1 - 1 | Сігма Оломоуц |
| 2019-06-29 | Сігма Оломоуц | 2 - 1 | ФК Пардубіце |
| 2019-06-26 | Сігма Оломоуц | 1 - 0 | Градец-Кралове |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 25% |
Опава останні 12 матчі
| 2019-09-01 | Опава | 1 - 1 | Славія Прага |
| 2019-08-25 | Вікторія Пльзень | 4 - 0 | Опава |
| 2019-08-17 | Опава | 0 - 3 | Злін |
| 2019-08-11 | Яблонец | 2 - 1 | Опава |
| 2019-08-02 | Опава | 0 - 2 | Острава |
| 2019-07-28 | Млада Болеслав | 4 - 1 | Опава |
| 2019-07-20 | Опава | 1 - 0 | Пржибрам |
| 2019-07-14 | Чеське Будейовіце | 0 - 1 | Опава |
| 2019-07-07 | Опава | 2 - 0 | Попрад |
| 2019-06-29 | Ракув | 1 - 0 | Опава |
| 2019-06-26 | Опава | 1 - 2 | ГКС Ястшембє |
| 2019-06-23 | Опава | 2 - 1 | Брно |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славія Прага | 8 | +14 | 20 |
| 2 | Вікторія Пльзень | 8 | +7 | 17 |
| 3 | Яблонец | 8 | +5 | 16 |
| 4 | Млада Болеслав | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Словацко | 8 | -4 | 13 |
| 6 | Острава | 8 | +3 | 12 |
| 7 | Спарта Прага | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Сігма Оломоуц | 8 | 0 | 11 |
| 9 | Пржибрам | 8 | 0 | 10 |
| 10 | Богеміанс 1905 | 8 | -4 | 10 |
| 11 | Ліберец | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Злін | 8 | -3 | 9 |
| 13 | Чеське Будейовіце | 8 | -4 | 8 |
| 14 | Опава | 8 | -11 | 7 |
| 15 | Карвіна | 8 | -1 | 6 |
| 16 | Тепліце | 7 | -6 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Сігма Оломоуц | |
| Опава | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сігма Оломоуц | Опава |
|---|---|---|---|
| 1 | Славія Прага | ||
| 2 | Вікторія Пльзень | 4 - 0 | |
| 3 | Яблонец | 2 - 1 | |
| 4 | Млада Болеслав | 4 - 1 | |
| 5 | Словацко | ||
| 6 | Острава | ||
| 7 | Спарта Прага | ||
| 8 | Сігма Оломоуц | - | |
| 9 | Пржибрам | ||
| 10 | Богеміанс 1905 | ||
| 11 | Ліберец | ||
| 12 | Злін | 1 - 0 | |
| 13 | Чеське Будейовіце | 0 - 1 | |
| 14 | Опава | - | |
| 15 | Карвіна | 1 - 1 | |
| 16 | Тепліце | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| Сігма Оломоуц | Опава | |
| Позиція | 8 | 14 |
| Очки | 11 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 11 |
| Очки | 7 | 3 |
Форма в лізі
| Сігма Оломоуц | Опава | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 3 |
2
1 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 0 |
1
0 3 |
Голи в лізі
| Сігма Оломоуц | Опава | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
11 |
5
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
1 |
3
10 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (63) | |
| Перемоги вдома | 56% |
| Нічиї | 17% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (174) | |
| Голи за матч | 2.76 |
| Голи вдома за матч | 1.68 |
| Голи в гостях за матч | 1.08 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 27% |
Сігма Оломоуц наступні 6 матчі
| 2019-09-23 | Яблонец | - | Сігма Оломоуц |
| 2019-09-28 | Сігма Оломоуц | - | Словацко |
| 2019-10-01 | Сігма Оломоуц | - | Artis Brno |
| 2019-10-05 | Пржибрам | - | Сігма Оломоуц |
| 2019-10-10 | Брно | - | Сігма Оломоуц |
| 2019-10-19 | Сігма Оломоуц | - | Чеське Будейовіце |
Опава наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Опава | - | Ліберец |
| 2019-09-24 | Соколов | - | Опава |
| 2019-09-29 | Карвіна | - | Опава |
| 2019-10-05 | Опава | - | Тепліце |
| 2019-10-20 | Богеміанс 1905 | - | Опава |
| 2019-10-26 | Словацко | - | Опава |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 4.20 | 5.25 |
| Ймовірність | 62% | 18% | 20% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.25 |
| Ймовірність | 75% | 25% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-13 16:01. На даний момент можливі зміни!