Прем'є́р Лі́га - Мальта
неділя, 03.11.2019
13:00
13:00

Сайренс

Валлетта
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Saint Paul's Bay |
| В гостях: | Валетта |
| Відстань: | 11.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.34 | 4.10 | 1.62 | 1X | 2.09 | 1.15 | |||
| 41% | 25% | 34% | 2.09 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 4.90 | 1.50 | 2.38 | 2.24 | 1.59 | ||||||
| 83% | 17% | 63% | 37% | 54% | 46% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Сайренс останні 8 матчі
| 2019-10-27 | Бальцан | 2 - 4 | Сайренс |
| 2019-10-19 | Сайренс | 1 - 4 | Флоріана |
| 2019-10-05 | Сліма | 0 - 1 | Сайренс |
| 2019-09-28 | Сайренс | 3 - 1 | Санта Лучія |
| 2019-09-21 | Хамрун | 4 - 0 | Сайренс |
| 2019-09-14 | Сайренс | 2 - 1 | Хіберніанс |
| 2019-08-30 | Моста | 3 - 4 | Сайренс |
| 2019-08-23 | Сайренс | 1 - 1 | Сенглеа Атлетікс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 62% | 12% | 25% | 88% | 75% | 62% |
Валлетта останні 12 матчі
| 2019-10-26 | Валлетта | 3 - 1 | Таршіен |
| 2019-10-20 | Гуджа | 0 - 1 | Валлетта |
| 2019-10-03 | Валлетта | 1 - 3 | Гзіра |
| 2019-09-28 | Біркіркара | 2 - 2 | Валлетта |
| 2019-09-21 | Бальцан | 0 - 2 | Валлетта |
| 2019-09-15 | Валлетта | 1 - 1 | Флоріана |
| 2019-08-29 | Сліма | 1 - 3 | Валлетта |
| 2019-08-23 | Валлетта | 2 - 3 | Санта Лучія |
| 2019-08-15 | Валлетта | 0 - 4 | Астана |
| 2019-08-08 | Астана | 5 - 1 | Валлетта |
| 2019-07-30 | Валлетта | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2019-07-24 | Ференцварош | 3 - 1 | Валлетта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 8 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 67% |
Таблиця Прем'є́р Лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флоріана | 9 | +15 | 23 |
| 2 | Гзіра | 9 | +16 | 19 |
| 3 | Хамрун | 9 | +6 | 16 |
| 4 | Сайренс | 8 | 0 | 16 |
| 5 | Валлетта | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Хіберніанс | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Моста | 9 | +3 | 13 |
| 8 | Сенглеа Атлетікс | 9 | -4 | 12 |
| 9 | Бальцан | 9 | -3 | 11 |
| 10 | Санта Лучія | 9 | -3 | 10 |
| 11 | Біркіркара | 8 | -3 | 7 |
| 12 | Сліма | 8 | -6 | 5 |
| 13 | Гуджа | 8 | -9 | 4 |
| 14 | Таршіен | 9 | -20 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Сайренс | |
| Валлетта | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сайренс | Валлетта |
|---|---|---|---|
| 1 | Флоріана | 1 - 4 | |
| 2 | Гзіра | ||
| 3 | Хамрун | ||
| 4 | Сайренс | - | |
| 5 | Валлетта | - | |
| 6 | Хіберніанс | 2 - 1 | |
| 7 | Моста | ||
| 8 | Сенглеа Атлетікс | 1 - 1 | |
| 9 | Бальцан | 0 - 2 | |
| 10 | Санта Лучія | 3 - 1 | |
| 11 | Біркіркара | 2 - 2 | |
| 12 | Сліма | 1 - 3 | |
| 13 | Гуджа | 0 - 1 | |
| 14 | Таршіен |
Позиція в лізі
| Сайренс | Валлетта | |
| Позиція | 4 | 5 |
| Очки | 16 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 7 | 10 |
Форма в лізі
| Сайренс | Валлетта | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 2 |
4
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
3
1 0 |
Голи в лізі
| Сайренс | Валлетта | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
16 |
15
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
7 |
8
3 |
Загальна статистика для Прем'є́р Лі́га
| Матчі (60) | |
| Перемоги вдома | 30% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 42% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (172) | |
| Голи за матч | 2.87 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 1.52 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 38% |
Сайренс наступні 6 матчі
| 2019-11-10 | Гзіра | - | Сайренс |
| 2019-11-23 | Сайренс | - | Гуджа |
| 2019-12-08 | Таршіен | - | Сайренс |
| 2019-12-13 | Біркіркара | - | Сайренс |
| 2020-01-11 | Сенглеа Атлетікс | - | Сайренс |
| 2020-01-19 | Сайренс | - | Моста |
Валлетта наступні 6 матчі
| 2019-11-08 | Валлетта | - | Сенглеа Атлетікс |
| 2019-11-24 | Моста | - | Валлетта |
| 2019-11-30 | Сент-Ендрюс | - | Валлетта |
| 2019-12-08 | Валлетта | - | Хіберніанс |
| 2019-12-15 | Хамрун | - | Валлетта |
| 2019-12-21 | Валлетта | - | Бальцан |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.34 | 4.10 | 1.62 |
| Ймовірність | 41% | 25% | 34% |
| 1X @ 2.09 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.09 | 1.15 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 2.09 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 4.90 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.38 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.24 | 1.59 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 3.5 @ 2.24 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.48 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-03 12:04. На даний момент можливі зміни!