Прем'єр-ліга - Боснія і Герц.
неділя, 19.03.2023
16:00
16:00

Широкі Брієг

Тузла Сіті
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Siroki Brijeg |
| В гостях: | Сімін Хан / Тузла |
| Відстань: | 157.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Пекара |
| Вміщує: | 10 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.63 | 3.30 | 4.80 | 1 | 1.16 | 2.10 | |||
| 49% | 21% | 30% | 1.63 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.60 | 2.25 | 1.55 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 59% | 41% | 45% | 55% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-02-19 | Широкі Брієг | 2 - 2 | Тузла Сіті |
| 2022-11-19 | Широкі Брієг | 1 - 0 | Тузла Сіті |
| 2022-08-31 | Тузла Сіті | 4 - 1 | Широкі Брієг |
| 2022-05-18 | Широкі Брієг | 0 - 1 | Тузла Сіті |
| 2022-03-07 | Тузла Сіті | 2 - 2 | Широкі Брієг |
| 2021-09-22 | Широкі Брієг | 2 - 1 | Тузла Сіті |
| 2021-05-12 | Широкі Брієг | 0 - 0 | Тузла Сіті |
| 2020-10-24 | Тузла Сіті | 1 - 1 | Широкі Брієг |
| 2020-08-02 | Широкі Брієг | 1 - 0 | Тузла Сіті |
| 2019-12-07 | Тузла Сіті | 1 - 0 | Широкі Брієг |
| 2019-09-15 | Широкі Брієг | 1 - 3 | Тузла Сіті |
| 2019-03-17 | Широкі Брієг | 1 - 0 | Тузла Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 42% | 33% |
Широкі Брієг останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Посуше | 0 - 1 | Широкі Брієг |
| 2023-03-05 | Широкі Брієг | 1 - 3 | ФК Сараєво |
| 2023-02-24 | Борац Баня-Лука | 1 - 0 | Широкі Брієг |
| 2023-02-19 | Широкі Брієг | 2 - 2 | Тузла Сіті |
| 2023-02-11 | Широкі Брієг | 0 - 0 | Ігман Коніц |
| 2023-02-06 | Железнічар | 1 - 0 | Широкі Брієг |
| 2023-01-25 | Злате Моравце | 1 - 1 | Широкі Брієг |
| 2022-11-19 | Широкі Брієг | 1 - 0 | Тузла Сіті |
| 2022-11-12 | Вележ Мостар | 4 - 4 | Широкі Брієг |
| 2022-11-06 | Широкі Брієг | 3 - 0 | Слога |
| 2022-10-30 | Широкі Брієг | 1 - 1 | Зріньскі |
| 2022-10-22 | Леотар | 1 - 0 | Широкі Брієг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 33% | 25% |
Тузла Сіті останні 12 матчі
| 2023-03-15 | Прієдор | 0 - 2 | Тузла Сіті |
| 2023-03-11 | Борац Баня-Лука | 3 - 0 | Тузла Сіті |
| 2023-03-05 | Тузла Сіті | 0 - 0 | Слога |
| 2023-03-01 | Тузла Сіті | 5 - 0 | Прієдор |
| 2023-02-26 | Тузла Сіті | 0 - 1 | Вележ Мостар |
| 2023-02-19 | Широкі Брієг | 2 - 2 | Тузла Сіті |
| 2023-01-31 | Тузла Сіті | 1 - 0 | Металіст Харків |
| 2022-11-19 | Широкі Брієг | 1 - 0 | Тузла Сіті |
| 2022-11-13 | Тузла Сіті | 1 - 2 | Зріньскі |
| 2022-11-06 | Леотар | 4 - 0 | Тузла Сіті |
| 2022-10-31 | Тузла Сіті | 1 - 2 | Железнічар |
| 2022-10-26 | Зріньскі | 0 - 0 | Тузла Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 50% | 25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зріньскі | 23 | +33 | 54 |
| 2 | Борац Баня-Лука | 23 | +8 | 42 |
| 3 | Широкі Брієг | 22 | +7 | 39 |
| 4 | Железнічар | 22 | +4 | 36 |
| 5 | Вележ Мостар | 22 | +3 | 33 |
| 6 | ФК Сараєво | 22 | -4 | 29 |
| 7 | Посуше | 22 | -9 | 24 |
| 8 | Слобода | 22 | -2 | 23 |
| 9 | Слога | 22 | -9 | 23 |
| 10 | Леотар | 23 | -11 | 23 |
| 11 | Тузла Сіті | 22 | -6 | 22 |
| 12 | Ігман Коніц | 23 | -14 | 21 |
Хронологія матчів у лізі
| Широкі Брієг | |
| Тузла Сіті | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Широкі Брієг | Тузла Сіті |
|---|---|---|---|
| 1 | Зріньскі | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Борац Баня-Лука | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Широкі Брієг | - | 1 - 0 |
| 4 | Железнічар | 1 - 0 | 4 - 2 |
| 5 | Вележ Мостар | 0 - 0 | 4 - 0 |
| 6 | ФК Сараєво | 1 - 3 | 1 - 5 |
| 7 | Посуше | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 8 | Слобода | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Слога | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 10 | Леотар | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 11 | Тузла Сіті | 1 - 0 | - |
| 12 | Ігман Коніц | 3 - 2 | 3 - 2 |
Позиція в лізі
| Широкі Брієг | Тузла Сіті | |
| Позиція | 3 | 11 |
| Очки | 39 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 8 |
| Очки | 26 | 8 |
Форма в лізі
| Широкі Брієг | Тузла Сіті | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
6 5 |
6
4 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
2 1 |
2
2 7 |
Голи в лізі
| Широкі Брієг | Тузла Сіті | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
21 |
28
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
6 |
12
23 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (134) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (319) | |
| Голи за матч | 2.38 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 0.89 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 61% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 25% |
Широкі Брієг наступні 6 матчі
| 2023-04-01 | Зріньскі | - | Широкі Брієг |
| 2023-04-10 | Широкі Брієг | - | Ігман Коніц |
| 2023-04-15 | Широкі Брієг | - | Борац Баня-Лука |
| 2023-04-22 | Железнічар | - | Широкі Брієг |
| 2023-04-26 | Широкі Брієг | - | Вележ Мостар |
| 2023-04-29 | ФК Сараєво | - | Широкі Брієг |
Тузла Сіті наступні 6 матчі
| 2023-03-31 | Тузла Сіті | - | Борац Баня-Лука |
| 2023-04-05 | Тузла Сіті | - | Зріньскі |
| 2023-04-08 | Железнічар | - | Тузла Сіті |
| 2023-04-14 | Тузла Сіті | - | Вележ Мостар |
| 2023-04-19 | Зріньскі | - | Тузла Сіті |
| 2023-04-23 | ФК Сараєво | - | Тузла Сіті |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.63 | 3.30 | 4.80 |
| Ймовірність | 49% | 21% | 30% |
| 1 @ 1.63 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.10 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.43 | 2.60 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 1.5 @ 1.43 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.55 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.55 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.20 | 1.19 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-19 12:03. На даний момент можливі зміни!