Супереттан - Швеція
неділя, 18.09.2022
12:00
12:00

Шевде

АФК Ескільстуна
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сковде |
| В гостях: | Ескілстуна |
| Відстань: | 187.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 3.80 | 1X | 1.22 | 1.83 | |||
| 38% | 30% | 32% | 1.22 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 79% | 21% | 56% | 44% | 38% | 62% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-04-30 | АФК Ескільстуна | 1 - 2 | Шевде |
Шевде останні 12 матчі
| 2022-09-10 | Вестерос | 4 - 1 | Шевде |
| 2022-09-04 | Хальмстад | 3 - 2 | Шевде |
| 2022-08-31 | Стокгольм Інтер. | 0 - 0 | Шевде |
| 2022-08-28 | Шевде | 1 - 1 | Єнчепінг Седра |
| 2022-08-23 | Еребру | 0 - 1 | Шевде |
| 2022-08-14 | Шевде | 1 - 3 | Естерсунд |
| 2022-08-09 | Шевде | 0 - 0 | Естерс |
| 2022-08-03 | Ландскруна | 0 - 1 | Шевде |
| 2022-07-30 | Шевде | 1 - 1 | Броммапойкарна |
| 2022-07-25 | Треллеборг | 2 - 1 | Шевде |
| 2022-07-16 | Шевде | 1 - 1 | Браге |
| 2022-07-10 | Шевде | 2 - 1 | Ергрюте |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 25% |
АФК Ескільстуна останні 12 матчі
| 2022-09-13 | АФК Ескільстуна | 2 - 3 | Браге |
| 2022-09-06 | Треллеборг | 0 - 1 | АФК Ескільстуна |
| 2022-08-31 | Лулео | 1 - 0 | АФК Ескільстуна |
| 2022-08-28 | Норрбю | 2 - 1 | АФК Ескільстуна |
| 2022-08-21 | АФК Ескільстуна | 3 - 1 | Ютсіктенс |
| 2022-08-15 | Броммапойкарна | 1 - 0 | АФК Ескільстуна |
| 2022-08-08 | АФК Ескільстуна | 0 - 2 | Єнчепінг Седра |
| 2022-08-05 | Ергрюте | 2 - 2 | АФК Ескільстуна |
| 2022-07-30 | АФК Ескільстуна | 0 - 0 | Далкурд |
| 2022-07-26 | Естерс | 3 - 2 | АФК Ескільстуна |
| 2022-07-18 | АФК Ескільстуна | 1 - 0 | Треллеборг |
| 2022-07-11 | Браге | 1 - 1 | АФК Ескільстуна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 33% |
Таблиця Супереттан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хальмстад | 24 | +28 | 51 |
| 2 | Броммапойкарна | 24 | +21 | 50 |
| 3 | Браге | 23 | +13 | 40 |
| 4 | Естерс | 24 | +11 | 40 |
| 5 | Треллеборг | 23 | +1 | 36 |
| 6 | Шевде | 23 | -2 | 34 |
| 7 | АФК Ескільстуна | 23 | +6 | 33 |
| 8 | Еребру | 24 | -3 | 31 |
| 9 | Ютсіктенс | 24 | -4 | 29 |
| 10 | Ландскруна | 23 | -8 | 29 |
| 11 | Норрбю | 23 | -9 | 27 |
| 12 | Єнчепінг Седра | 24 | -10 | 27 |
| 13 | Вестерос | 24 | -8 | 25 |
| 14 | Ергрюте | 24 | -5 | 24 |
| 15 | Естерсунд | 24 | -13 | 22 |
| 16 | Далкурд | 24 | -18 | 21 |
Хронологія матчів у лізі
| Шевде | |
| АФК Ескільстуна | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шевде | АФК Ескільстуна |
|---|---|---|---|
| 1 | Хальмстад | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | Броммапойкарна | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Браге | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Естерс | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Треллеборг | 0 - 1 | |
| 6 | Шевде | - | |
| 7 | АФК Ескільстуна | - | |
| 8 | Еребру | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Ютсіктенс | 2 - 3 | |
| 10 | Ландскруна | 2 - 0 | |
| 11 | Норрбю | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Єнчепінг Седра | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 13 | Вестерос | 0 - 2 | |
| 14 | Ергрюте | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Естерсунд | 1 - 3 | |
| 16 | Далкурд | 3 - 2 |
Позиція в лізі
| Шевде | АФК Ескільстуна | |
| Позиція | 6 | 7 |
| Очки | 34 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 11 |
| Очки | 14 | 11 |
Форма в лізі
| Шевде | АФК Ескільстуна | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
7 7 |
10
3 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
5 3 |
3
2 6 |
Голи в лізі
| Шевде | АФК Ескільстуна | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
32 |
42
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
12 |
16
19 |
Загальна статистика для Супереттан
| Матчі (189) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (558) | |
| Голи за матч | 2.95 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 32% |
Шевде наступні 6 матчі
| 2022-10-02 | Норрбю | - | Шевде |
| 2022-10-08 | Шевде | - | Треллеборг |
| 2022-10-18 | Браге | - | Шевде |
| 2022-10-23 | Шевде | - | Ютсіктенс |
| 2022-10-29 | Ергрюте | - | Шевде |
| 2022-11-05 | Шевде | - | Далкурд |
АФК Ескільстуна наступні 6 матчі
| 2022-10-01 | АФК Ескільстуна | - | Еребру |
| 2022-10-09 | Естерсунд | - | АФК Ескільстуна |
| 2022-10-16 | АФК Ескільстуна | - | Естерс |
| 2022-10-22 | Ландскруна | - | АФК Ескільстуна |
| 2022-10-29 | АФК Ескільстуна | - | Хальмстад |
| 2022-11-05 | Вестерос | - | АФК Ескільстуна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.50 | 3.80 |
| Ймовірність | 38% | 30% | 32% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.15 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-18 08:00. На даний момент можливі зміни!