Перша ліга - Болгарія
пʼятниця, 05.08.2022
19:00
19:00

Славія Софія

Лудогорець
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Софія |
| В гостях: | Разград |
| Відстань: | 275.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Славія |
| Вміщує: | 25 556 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Ratko Dostanic (Сер) |
| В гостях: | Thomas Reis (Нмч) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.00 | 4.20 | 1.44 | 2 | 2.50 | 1.11 | |||
| 25% | 33% | 42% | 1.44 | 22% | 78% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 76% | 24% | 52% | 48% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-17 | Лудогорець | 4 - 1 | Славія Софія |
| 2022-02-26 | Лудогорець | 3 - 1 | Славія Софія |
| 2021-09-19 | Славія Софія | 1 - 0 | Лудогорець |
| 2020-12-06 | Славія Софія | 0 - 2 | Лудогорець |
| 2020-08-14 | Лудогорець | 3 - 0 | Славія Софія |
| 2020-07-12 | Славія Софія | 3 - 1 | Лудогорець |
| 2019-12-15 | Славія Софія | 1 - 1 | Лудогорець |
| 2019-08-25 | Лудогорець | 0 - 0 | Славія Софія |
| 2018-12-09 | Лудогорець | 2 - 0 | Славія Софія |
| 2018-10-31 | Лудогорець | 2 - 2 | Славія Софія |
| 2018-08-26 | Славія Софія | 0 - 0 | Лудогорець |
| 2018-07-05 | Лудогорець | 1 - 0 | Славія Софія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 5 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 42% | 33% |
Славія Софія останні 12 матчі
| 2022-07-30 | Пірін Благоєвград | 1 - 2 | Славія Софія |
| 2022-07-17 | Черно Море | 1 - 0 | Славія Софія |
| 2022-07-11 | Спартак | 0 - 1 | Славія Софія |
| 2022-07-01 | Славія Софія | 3 - 0 | Своге |
| 2022-06-27 | Славія Софія | 1 - 0 | Арда |
| 2022-06-19 | Славія Софія | 1 - 2 | Спартак |
| 2022-05-22 | Ботев Пловдив | 2 - 1 | Славія Софія |
| 2022-05-19 | Славія Софія | 1 - 2 | Левскі |
| 2022-05-06 | ЦСКА Софія | 3 - 1 | Славія Софія |
| 2022-05-01 | Славія Софія | 1 - 1 | Черно Море |
| 2022-04-21 | ЦСКА Софія | 0 - 2 | Славія Софія |
| 2022-04-17 | Лудогорець | 4 - 1 | Славія Софія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 7 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 58% | 17% |
Лудогорець останні 12 матчі
| 2022-08-02 | Лудогорець | 1 - 2 | Динамо Загреб |
| 2022-07-29 | Лудогорець | 5 - 0 | Спартак |
| 2022-07-26 | Шемрок Роверс | 2 - 1 | Лудогорець |
| 2022-07-22 | ЦСКА 1948 Софія | 2 - 2 | Лудогорець |
| 2022-07-19 | Лудогорець | 3 - 0 | Шемрок Роверс |
| 2022-07-15 | Лудогорець | 2 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2022-07-12 | Сутьєска | 0 - 1 | Лудогорець |
| 2022-07-08 | Септемврі Софія | 0 - 3 | Лудогорець |
| 2022-07-05 | Лудогорець | 2 - 0 | Сутьєска |
| 2022-06-26 | Лудогорець | 3 - 0 | Нюрнберг |
| 2022-06-25 | Лудогорець | 0 - 3 | Ференцварош |
| 2022-06-22 | Лудогорець | 1 - 1 | Гройтер Фюрт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 8 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 67% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лудогорець | 4 | +10 | 10 |
| 2 | ЦСКА Софія | 4 | +8 | 10 |
| 3 | Арда | 4 | +1 | 9 |
| 4 | Лок. Пловдив | 4 | +1 | 9 |
| 5 | ЦСКА 1948 Софія | 4 | +2 | 8 |
| 6 | Славія Софія | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Черно Море | 3 | +1 | 6 |
| 8 | Лок. Софія | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Ботев Враца | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Септемврі Софія | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Бероє | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Левскі | 2 | +4 | 3 |
| 13 | Хебар | 4 | -3 | 3 |
| 14 | Пірін Благоєвград | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Спартак | 4 | -11 | 1 |
| 16 | Ботев Пловдив | 4 | -6 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Славія Софія | |
| Лудогорець | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Славія Софія | Лудогорець |
|---|---|---|---|
| 1 | Лудогорець | - | |
| 2 | ЦСКА Софія | ||
| 3 | Арда | ||
| 4 | Лок. Пловдив | ||
| 5 | ЦСКА 1948 Софія | 2 - 2 | |
| 6 | Славія Софія | - | |
| 7 | Черно Море | ||
| 8 | Лок. Софія | ||
| 9 | Ботев Враца | ||
| 10 | Септемврі Софія | 0 - 3 | |
| 11 | Бероє | ||
| 12 | Левскі | ||
| 13 | Хебар | ||
| 14 | Пірін Благоєвград | ||
| 15 | Спартак | ||
| 16 | Ботев Пловдив |
Позиція в лізі
| Славія Софія | Лудогорець | |
| Позиція | 6 | 1 |
| Очки | 6 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 2 |
| Очки | 0 | 4 |
Форма в лізі
| Славія Софія | Лудогорець | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 1 |
3
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
1
1 0 |
Голи в лізі
| Славія Софія | Лудогорець | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
2 |
12
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
5
2 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (30) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (77) | |
| Голи за матч | 2.57 |
| Голи вдома за матч | 1.57 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 23% |
Славія Софія наступні 6 матчі
| 2022-08-12 | Хебар | - | Славія Софія |
| 2022-08-22 | Славія Софія | - | Ботев Враца |
| 2022-08-27 | Арда | - | Славія Софія |
| 2022-09-02 | Славія Софія | - | Лок. Софія |
| 2022-09-11 | ЦСКА Софія | - | Славія Софія |
| 2022-09-17 | Славія Софія | - | Бероє |
Лудогорець наступні 6 матчі
| 2022-08-09 | Динамо Загреб | - | Лудогорець |
| 2022-08-14 | Лудогорець | - | Левскі |
| 2022-08-18 | Лудогорець | - | Жальгіріс |
| 2022-08-22 | Пірін Благоєвград | - | Лудогорець |
| 2022-08-25 | Жальгіріс | - | Лудогорець |
| 2022-08-29 | Черно Море | - | Лудогорець |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 6.00 | 4.20 | 1.44 |
| Ймовірність | 25% | 33% | 42% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.11 |
| Ймовірність | 22% | 78% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.05 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-05 16:06. На даний момент можливі зміни!