Клубні товариські матчі
пʼятниця, 03.02.2023
18:30
Слайго Роверс
(Ірландія)
Вексфорд
(Ірландія)
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Слайго |
| В гостях: |
Вексфорд / Crossabeg |
| Відстань: |
253.3 км |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.41 |
4.40 |
5.75 |
1 |
|
|
|
1.12 |
2.70 |
| 43% |
33% |
24% |
1.41 |
|
|
|
80% |
20% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.60 |
|
|
|
1.53 |
2.30 |
|
|
|
2.30 |
1.53 |
| 82% |
18% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
39% |
61% |
Останні 5 прямі зустрічі
|
2022-07-31 |
Слайго Роверс
|
1 - 1 |
Вексфорд
|
|
2016-10-28 |
Слайго Роверс
|
5 - 0 |
Вексфорд
|
|
2016-08-19 |
Вексфорд
|
2 - 1 |
Слайго Роверс
|
|
2016-08-05 |
Вексфорд
|
0 - 5 |
Слайго Роверс
|
|
2016-05-07 |
Слайго Роверс
|
4 - 1 |
Вексфорд
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
1 |
|
5 |
4 |
3 |
| 60% |
20% |
20% |
|
100% |
80% |
60% |
Слайго Роверс останні 12 матчі
|
2023-01-28 |
Слайго Роверс
|
2 - 2 |
Голвей ФК
|
|
2023-01-27 |
Атлон Таун
|
1 - 2 |
Слайго Роверс
|
|
2022-11-06 |
Богеміанс
|
3 - 1 |
Слайго Роверс
|
|
2022-10-28 |
Слайго Роверс
|
1 - 0 |
Сент-Патрікс
|
|
2022-10-24 |
Слайго Роверс
|
0 - 0 |
Деррі Сіті
|
|
2022-10-21 |
Дандолк
|
3 - 3 |
Слайго Роверс
|
|
2022-10-07 |
ЮК Дублін
|
0 - 2 |
Слайго Роверс
|
|
2022-10-01 |
Слайго Роверс
|
1 - 3 |
Шемрок Роверс
|
|
2022-09-13 |
Деррі Сіті
|
1 - 0 |
Слайго Роверс
|
|
2022-09-09 |
Шелбурн
|
0 - 2 |
Слайго Роверс
|
|
2022-09-03 |
Слайго Роверс
|
2 - 0 |
Дрогеда Юнайтед
|
|
2022-08-29 |
Слайго Роверс
|
0 - 3 |
Дандолк
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
33% |
Вексфорд останні 12 матчі
|
2023-01-28 |
Шемрок Роверс
|
2 - 1 |
Вексфорд
|
|
2022-10-21 |
Трити Юнайтед
|
0 - 2 |
Вексфорд
|
|
2022-10-14 |
Вексфорд
|
0 - 0 |
Голвей ФК
|
|
2022-10-07 |
Корк Сіті
|
0 - 0 |
Вексфорд
|
|
2022-09-30 |
Вексфорд
|
4 - 2 |
Брей Вондерерз
|
|
2022-09-09 |
Атлон Таун
|
2 - 0 |
Вексфорд
|
|
2022-09-02 |
Вексфорд
|
2 - 2 |
Вотерфорд
|
|
2022-08-26 |
Вексфорд
|
2 - 2 |
Дандолк
|
|
2022-08-20 |
Лонгфорд Таун
|
1 - 0 |
Вексфорд
|
|
2022-08-12 |
Вексфорд
|
2 - 2 |
Коб Рамблерс
|
|
2022-08-05 |
Голвей ФК
|
2 - 2 |
Вексфорд
|
|
2022-07-31 |
Слайго Роверс
|
1 - 1 |
Вексфорд
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
7 |
3 |
|
9 |
6 |
5 |
| 17% |
58% |
25% |
|
75% |
50% |
42% |
Слайго Роверс наступні 6 матчі
|
2023-02-04 |
Сент-Патрікс
|
- |
Слайго Роверс
|
|
2023-02-11 |
Слайго Роверс
|
- |
Фінн Харпс
|
|
2023-02-18 |
Слайго Роверс
|
- |
Шемрок Роверс
|
|
2023-02-24 |
ЮК Дублін
|
- |
Слайго Роверс
|
|
2023-03-03 |
Дрогеда Юнайтед
|
- |
Слайго Роверс
|
|
2023-03-06 |
Слайго Роверс
|
- |
Сент-Патрікс
|
Вексфорд наступні 6 матчі
|
2023-02-07 |
Дандолк
|
- |
Вексфорд
|
|
2023-02-10 |
Вексфорд
|
- |
Богеміанс
|
|
2023-02-17 |
Вексфорд
|
- |
Вотерфорд
|
|
2023-02-24 |
Коб Рамблерс
|
- |
Вексфорд
|
|
2023-03-03 |
Вексфорд
|
- |
Атлон Таун
|
|
2023-03-10 |
Фінн Харпс
|
- |
Вексфорд
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.41 |
4.40 |
5.75 |
| Ймовірність |
43% |
33% |
24% |
|
1 @ 1.41 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.12 |
2.70 |
| Ймовірність |
80% |
20% |
|
1X @ 1.12 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.17 |
4.60 |
| Ймовірність |
|
82% |
18% |
|
Більше 1.5 @ 1.17 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.53 |
2.30 |
| Ймовірність |
|
61% |
39% |
|
Більше 2.5 @ 1.53 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.30 |
1.53 |
| Ймовірність |
|
39% |
61% |
|
Менше 3.5 @ 1.53 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.72 |
1.98 |
| Ймовірність |
|
56% |
44% |
|
Так @ 1.72 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-03 16:05. На даний момент можливі зміни!